Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nevyhra Divinity 2 nahodou aj kategoriu najlepšia závodná hra ?
  • Destiny 2? Spousta lidí se vrací k jedničce, nebo dokonce i k Division, ale na games je zase všechno jinak. Beztak to hrál z celý redakce jen David.
    • Zvlášť po nedávném odhalení snižujícího se XP s dobou hraní mi ten komentář o zábavně zvládnutém grindu přijde hodně zcestný. Destiny 2 tam opravdu nemá co dělat, ta hra jen ukázala, že staré Bungie je dávno po smrti.
  • palacinka
    no jiste, kdyz se rekne multiplayer tak si clovek vybavi divinity 2 (sarkasmus). imho redakce dost prestrelila.
    • Tak kategorie se jmenuje nejlepší multiplayer. Ne, nejznámější, nebo nejhranější...

      Divinity jsem sice nehrál (a ani hrát nebudu), ale když si čtu jakým způsobem tam multiplayer funguje, tak vlastně nemám problém.
    • Redakce tímhle potvrdila, ze se vysmíva všemu a vsem...
  • dobrá volba, pořádných coop kampaní neni nikdy dost
  • Díky, že jste zařadili Splatoon 2. V rámci stříleček nemá v multiplayeru konkurenci.
    • Ještě aby měla. Ono těch mp stříleček na Nintendu moc není...
      • Samozřejmě myslím napříč platformami. Ale neočekávám moc souhlasů. Málokdo to u nás hraje pravidelně. Většina lidí tady ani nedržela Switch v ruce.
  • Nějak mi uniká co je tak zábavného hrát s parťákem, který mi bude podrážet nohy.
    • To je smutné, že jsi se právě přiznal, že nemáš žádné přátelé, kteří by s tebou chtěli hrát.

      Určitě jsi nikdy s nikým nehrál ve split screenu, když si to nedokážete představit.
      Když je hra na to stavěná (vývojáři s tím počítali), tak pak se rozjedou neskutečně zábavná jatka. Jednou vám někdo vrazí kudlu do zad a vy mu to pak později vrátite (i s úrokama) a náramně se u toho bavíte *1*
      • Inquisitor
        Nebylo nic lepšího, než parta kámošů a lan party do rána. To se mohlo hrát cokoliv a bylo to neskutečná zábava :)
      • Takže to chápu správně že je to PvE s tím že se navzájem s kamarády trollíte?
        • KrPa
          ano
        • Ne nutně, vždy záleží na hře.
    • KrPa
      LOL, treba o tomhle je skoro cela Magicka a je to kralovska zabava!
  • Destiny jsem nehrál ale nejsou tam náhodou jen 5v5 arény? To mi zrovna originální taky nepřijde.
    • 5v5, skoro, je tam momentálně 4v4. Až teď plánují návrat 6v6 jak to bylo v Destiny 1. Prostě výsměch hráčům.
    • Aha, prominte, to vyhrálo Divinity, ne Destiny.
  • TheGGG
    hahaha, tady si někdo dělá srandu.... *1* *1* tolik skvělých her s mulťákem o oni zvolí toto....
    • este 2x Divinity v niecom vyhra, a tebe praskne cievka v hlave(zadku) a bude... no nic, idem si dat pifka do krcmy *1*
    • Mě by spíš zajímako kolik např. dnes lidí zaplo tedy ten vítězný mp *1*

      Dodám, že Steam detekuje 12K ve hře, např. dva roky starý DS3 detekuje 14K.
      • Ještě, že kvantita =/= kvalita...
        • Taky si říkám když vidím kolik lidí hraje Dotu a CS.
          • Furt lepší než hazardní hry od wargamingu.
      • KrPa
        jenze divinity jde hrat i pres GoG, DS3 tam urcite neni
  • Destiny 2 je facka všem, hlavně fanouškům prvního dílu, to tam nemá co dělat, Divinity coop jako vítěz mp hry? WTF!

    Hraje někdo tady ty hry? Jak tam můžete vůbec dát Destiny, když ta hra právě v mp složce nejvíce failuje...

    Fakt to tady zavřete na měsíc, udělejte nějaký seankce a začněte znova. Peace!
    • Tieto články sú len trolling nesmiete to brať vážne ;)
  • Čekal sem PUBG, ale Divinity 2 je taky dobrá volba.
    • Já taky čekal PUBG ale tak snad má jasnou první pozici alespoň v kategorii nejlepší střílečka.
      • owny
        Ani v této kategorii bych to nedal. PUBG je ve skoro všech ohledech průměrná hra, ale jako celek to funguje překvapivě úspěšně.
        • Darkness
          Nemluvě o tom, že jej stejně válcuje Fortnight, který má Battle royale mod zadarmo ...
      • SalemCZ
        Wolf neni lepší střílečka?
        • Krescz
          to spíš Rising Storm 2: Nam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit