Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekal sem PUBG, ale Divinity 2 je taky dobrá volba.
    • Já taky čekal PUBG ale tak snad má jasnou první pozici alespoň v kategorii nejlepší střílečka.
      • owny
        Ani v této kategorii bych to nedal. PUBG je ve skoro všech ohledech průměrná hra, ale jako celek to funguje překvapivě úspěšně.
        • Darkness
          Nemluvě o tom, že jej stejně válcuje Fortnight, který má Battle royale mod zadarmo ...
      • SalemCZ
        Wolf neni lepší střílečka?
        • Krescz
          to spíš Rising Storm 2: Nam
  • dobrá volba, pořádných coop kampaní neni nikdy dost
  • Chybí mi tam For Honor. Každý den tu hru zapnu na pár hodin, někdy dokonce najdu i jiné hráče *1*
  • Viem že je to asi zvláštna otázka, ale neviete poradiť nejaký dobrý MP? Z tohoto som si nič nevybral.
    • jamar28
      Zkus třeba Paladins, to je takové Overwatch zadarmo.
    • Chicken Tournament je nestárnoucí klasika. Kdybys specifikoval žánr, bylo by snažší něco doporučit.
      • Na žánri mi nezáleží. Ale samozrejme tie najznámejšie hry ako TF2, Dotu a pod. poznám *3* Trebárs by som si dal nejakú realistickejšiu strieľačku.
        • Escape from Tarkov.
        • Red orchestra 1-2, rising storm 2, insurgency
          • + Squad a modovaná Arma 3
  • a nevyhra Divinity 2 nahodou aj kategoriu najlepšia závodná hra ?
  • jooo. dobrá volba redakce *14*
  • Chybí mi tam total war warhammer.Dostalo to obrovské hodnocení a nebylo to ani nominované :-) Má to taky multiplayer a kooperativní mód ! Asi to nikdo nehrál v redakci. Divinity sin 2 je asi zasloužený vítěz bohužel pouze pro fanoušky RPG.Zbytek tu bude asi vzteky bez sebe *15*
  • No neviem. MP v prevažne SP hrách býva prevažne len ako doplnok. Môže byť akokoľvek dobrý, ale ak sa mu autori dostatočne po vydaní nevenuje, tak rapídne opadne záujem zo strany hráčov. Pre mňa najlepší MP minulého roka bol Lawbreakers. Ale dnes už normálne platená MP hra asi nemá šancu. Socky chcú F2P hovadiny.
    • Lawbreakers je doslova hra minulého roka, protože v tomhle roce už jí hraje je Cliffy.
    • Problém s placenýma hrama, že po delší době prostě populace na serveru rychle umírá (kdo to má furt platit?) a multiplayer bez lidí je nuda.
      WoW to třeba řeší datadisky, které nalákají lidi zpět (ale po 1-2 měsících hráči zase začnou rychle ubývat)
  • Destiny 2? Spousta lidí se vrací k jedničce, nebo dokonce i k Division, ale na games je zase všechno jinak. Beztak to hrál z celý redakce jen David.
    • Zvlášť po nedávném odhalení snižujícího se XP s dobou hraní mi ten komentář o zábavně zvládnutém grindu přijde hodně zcestný. Destiny 2 tam opravdu nemá co dělat, ta hra jen ukázala, že staré Bungie je dávno po smrti.
  • palacinka
    no jiste, kdyz se rekne multiplayer tak si clovek vybavi divinity 2 (sarkasmus). imho redakce dost prestrelila.
    • Tak kategorie se jmenuje nejlepší multiplayer. Ne, nejznámější, nebo nejhranější...

      Divinity jsem sice nehrál (a ani hrát nebudu), ale když si čtu jakým způsobem tam multiplayer funguje, tak vlastně nemám problém.
    • Redakce tímhle potvrdila, ze se vysmíva všemu a vsem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit