Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Save systém by měli vylepšit. Lidi nebaví dělat několikrát tu samou věc. Uložit si to kdy chci. To by tam měli dát.
    • Tak si stáhni mod a je to ne?
      • Jack1947
        Jde o princip a co lidi na konzolích ty si tam mod vložej ?
        • To je lesk a bída konzolí, hlavně že to mohli hrát o den dřív :) Ale že mají uzavřenou platformu to jim nevadí, takže vlastně jsou spokojený.
          • Jack1947
            Naopak s PS4/X01 se ten rozdíl pomalu stírá ( viz neoficiální OS a emulátor PS2 her) ted je jen otázka na sony jak moc budou chtít povolit v budoucnu uzdu a udělat konzoli zranitelnou *3*
  • S tím uložením při odchodu by to bylo lepší. Stejně jako s otevíráním zámku a zaměřováním u luku.
    • Jack1947
      To všechno maj mody a zamšěřování ti moc nepomůže když seš levej... taky stopa u šípů může někoho rušit... atp...
  • Také jsem pro přidání exit savu (problém s časovou náročností hraní by byl vyřešen) a jinak ponechání současných mechanik uložení. Pokud by byl přidán nekonečný save/load, bylo by po smyslu hry- realističnosti. Souhlasím také s jednou obtížností. Hlavně ne proboha možnost volby obtížnosti během hraní (!). Znovu z důvodu realističnosti. Ale poprosil bych o mířidlo k luku a snazší páčení zámků (zejména u konzole). Pokud by se přidal i cz dabing (nebaví mě číst "hodinové" rozhovory, abych si mohl vychutnat příběh), byla by to hra téměř dokonalá.
    • Jack1947
      Dabing si namluv sám ten prostě nebude! pokud ho nezafincuje někdo dodatečně na kickstartu a páčení zámků bude. Pokud máš konzoli smůla budeš muset počkat mířidlo u luku ? to by bylo moc klázuáál *12* *7*
    • MickeyMutant
      Exit save je v podstatě nekonečný save/load, proti kterému se vyslovuješ hned vzápětí. Je to v podstatě "quick save but not so quick".
      • ucho
        pokud ho uděláš až na ukončení hry, tak to není zrovna quick a ne každý kvůli tomu bude restartovat hru...
        • Zkus mu to vysvetlit trochu jednodussej. Asi uplne nepochopil co je quick. *15*
  • na klasické ps4 doporučuji to nehrát po Shadow of Colossus, bude si připadat, že se koukáte na ranou PS3 grafiku.
    • Hodně blbej vtip.
      • Ale dobře nakliknutej...
    • Taky souhlas. Doporučuji to hrát na PC, pokud chcete kvalitní grafiku.
    • Souhlas, ztvárnění středověkých vesniček, hradů a lesů v SOTC skutečně nemá konkurenci. Taktéž si nalijme čistého vína, ztvárnění gigantických mýtických obrů v Kingdom Come značně pokulhává
  • hru od podporovatele zemana nebudu ani piratit...
    • no kdyby sis to nakonec rozmyslel , tak pamatuj ze kdo tuhle hru ukradne tomu pt*k upadne *15*
    • A komu to cpeš? Tady tak někoho zajímá, že to budeš nebo nebudeš hrát ať už máš jakkoliv pofidérní důvod *1*
  • Tak to budu muset zatím odpískat. Kombinace aktuálních vlastností mě jenom frustruje. Hra je nestabilní. Nemůžu ukládat, ani když najdu postel - prý na to není čas. Už jsem několikrát prakticky od začátku procházel první quest. Podobně HC zážitek z důvodů nestability byl pro mě naposledy první Fallout. Na to se mám až moc rád. Sednu si v klidu do kouta a počkám, až to opraví. A mezitím se vrátím ke Skyrimu. Ach jooo, Danééé :-(((
    • Ristoro
      Co se té postele týče, na tom jsem se taky vysypal a ztratil hodinu hraní. Vtip je v tom, že se musíš vyspat ve "své" posteli, která je na mapě vyznačená ikonou, ne v jakékoliv.
      • Aháá :-( Asi mi to v té záplavě úvodních informaci uteklo. Díky :-) Ale asi stejně chvíli s hraním počkám. Chtěl bych si to vychutnat v co nejlepší kondici...
  • Tak jste se dočkali českého dabingu, i když pouze v traileru. :) https://youtu.be/5BMrBoDkqBc
    • MickeyMutant
      Postavit se zlu není to samé jako zasévat jeho semena.*8**4*
    • Ristoro
      To radši ať není, než tohle :D. Hrůza a děs i když to možná bylo myšleno dobře.
  • No nevím, nepřeháníte trochu s tím tvrzením, že KCD je rozbitá až nehratelná? Mám nahráno zatím 15h na PC a zatím žádný bug, pouze pozdě doskakující textury v některých místěch... Ať už se vám KCD líbí nebo ne, podle mě je to jedna z nejdůležitějších her, která pozitivně ovlivní budoucí tvorbu ostatních větších studií.
    • taky nevim co s tim vsichni maji , za me je ta hra v pohode a ze tam neco nedoskoci nebo se zasekne i v tom skyrimu tolik let po vydani tam ty bugy jsou ..mam ho od vydani roku 2011 ,nedavno jsem opet rozjel novou postavu a stejne je tam porad blbe nastavena kamera na zacatku kdyz jedete jako vezen , chybejci textury , kun si beha po skale jak kamzik atd atd ale taky to prejdu,, navic ted to teprve vyslo , termin vydani uz byl danej takze se vsechno ocividne neopravilo jak melo , ale ta hra se me libi , mam rad historii a zatim si ji uzivam .. za me super lvl desing , soundtrack a celkova atmoska co z toho jde , jedine co me mrzi je ten save a hl hrdina co me na zacatku prisel hrozne blbej ,kdyz se na vsechno koukal tim kukucem jak cunik po prvni rane ..ale nakonec je z nej docela sympatak ..a asi i lepsi nez kdyby tam nechali pavla dobrovskeho z alfy nebo co to tenkrat bylo :).. takze celkove kolem a kolem ..jsem nadsenej a rad ze neco takoveho vzniklo
    • Děcka přehaní, já jsem spokojenej. Drobnosti opraví a musím říct že po několika letech konečně hra co za něco stojí. Prostě to není o zběsilým klikání na dvě tlačítka.
  • Jack1947
    Jsem moc rád za ten mod na skippnutí otravného intro videa normálně mi to nevadí aleabych pokaždé čuměl na to co už jsem viděl to fakt néé *11*
    • no tak jasně, že intro, který ti u jinejch her nevadí, ti bude u kcd vadit, to dá rozum, dokonce i ten tvej, když si o kcd ještě nenapsal jedinou pozitivní věc
      • Jack1947
        Nenapsal ? jedinej problem tu je že jsem to1. já kritizuji hru kterou nemám právo kritizovat ) i když jsem již napsal dost pozitiv 3. Nekoupil a sprostě zpírátil Dobře tak já napíšu znova že jsem rád že jsem mohl kdybych nemohl tak bych nic nenapsal a asi bych ji nekoupil. Ne v tomhle stavu - nemám peníze jsem sociál stačí ?
    • nightborne
      ...cože?

      To jako to třívteřinový logo Warhorse? Nebo video o Václavu IV., co se dá úplně normálně skočit escapem?
      • Lukass
        Ten hnup ma warez verzi, kez by mu to chtelo spalit desku, zmetkovi
        • Uz jsi to sem napsal 3x, mas nejaky mindrak?
          • PreidaQ
            Je to zdejší neonacista, takže se ho osobně dotýká, když někdo nepodpořil českou hru. To je takové to rádoby ultrapravičácké vlastenectví.
  • Tak to nakonec dopadlo presne jak jsem cekal :(
    • Jack1947
      Tak snad Ego tolik neutrpělo (Vávrovo)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit