Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě naprostej nářez, po bezduchých "AAA" pitomostech, Pár bugů odpustím, bavím se náramě, prostě to není pro dnešní děti.
    • Neni co bych dodal, AMEN bratre.
    • Tady mezi tema 15letyma s timhle moc nepochodis
      • tvl už se tu šikuji sedmnátiletí. Bojím, bojím
    • kolik ti je let lojzíku? Ty náš dospěláku *15*
      • 40, děcko jedno a hraju od devíti, to ty nemůžeš znát. *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=1WSAU2ns_VM

    Ti plížící vojáci *1* *1* *1*
  • "I mean, is it trolling to point out unacceptable bugs, save deletions, and clunky combat? I was already denied my refund. Hit me with that refund and I’ll never touch this forum again. Until then, I’m a customer with a 60 dollar, 40gb game that can’t keep my save files uncorrupted. The 1.03 just downgraded the graphics, and the save bugs STILL aren’t fixed."

    "Please understand that nobody developing this game was unaware of these problems before release, and that is what upsets me. this was an obvious money grab on consoles and it should have been delayed, like the MH:World PC port. it was not. it was intentionally released in this state, and for AAA price. Nobody at your favorite little studio was unaware that they were gouging PS4 players."

    Jen pro připomenutí, že ostuda je to v prvé řadě v zahraničí, odkud pochází většina zákazníků. Taky tam kolega píše, že od hry za tuhle cenu očekává, kromě jiného, že budou splněny sliby z Kickstarteru. No... jak to tomu cizinci vysvětlit? Že jsme jako národ vych*aní až za roh?
    • Ostudu dělají akorát multinickoidní hovádka jako jsi ty. Kdyby ta hra byla takový průser, jak by sis přál, tak by neměla takový úspěch. Těch pár videí s bugama (navíc kde se opakují pořád ty samé záběry z první verze hry) nic nemění na tom, že většina hráčů je nadšená. Není to nic kulervoucího, ale je to kvalitní hra. Smiř se s tím.
      • Mám tady od roku 2002, co jsem si tady založil účet, jeden a ten samej nick. Nikdy jsem nenapsal jeden jedinej příspěvek pod jinou přezdívkou. Takový věci prostě ze zásady nedělám. Stejně tak ze zásady nehodnotím svoje příspěvky a v drtivé většině nehodnotím ani kritické reakce na ně.

        EDIT: Ostatně to v téhle diskusi je jasně vidět. *4*
        • Nelžete

          první Váš příspěvek je z listopadu 2011 https://games.tiscali.cz/recenze/dance-central-2-recenze-57529
          • Tím patrně myslíte nejstarší, který se vám podařilo vygooglit. No tak blahopřeju. Nevím, co se v roce 2011 stalo, možná změna redakčního systému webu (už mi to s odstupem doby splývá). Vaše přezdívka mi nic neříká, ale hádám, že jsou tady lidi, kteří mě znají i ze dřívější doby. Hairy Ass alias Magister Peditum například, Cahir (kde je mu asi konec) a další.
            • No tak mně nevěřte, no. :) Kdokoliv z Tiscali, kdo má přístup do databáze, se do ní může podívat, a zjistí, že jsem tu od srpna 2002. Vy evidentně z Tiscali nejste, protože byste se tam už dávno podíval a nehráli bychom tu bizarní hru na to, co jste mi "ochoten věřit".

              A to je asi tak všechen čas, který vám chci věnovat, takže nazdar. *4*
            • Já se nikoho ptát nepotřebuji a už vůbec Vám moje "přezdívka" nemusí nic říkat. Chápu že si člověk rád přidává, běžný to jev na internetu ostatně i v hospodě. Ten KONEC roku 2011 bych Vám věřil protože je potvrzen. Starší příspěvky nezmizely, pouze ty Vaše...pane bože co to tady řešíme :D
      • přesně tak podporujme zlodějnu! Jelikož je to přece naše zlodějna. Kde domov můj, kde domov můj...
    • Jaké sliby z kickstarteru nesplnili, národe ?
      • Dworkin nedostal svoju figurku. Fakt podvod storocia :D
        • Hele s tebou budu dělat business. Seš ideální koloušek. *1*
      • ošidili lidi, co si objednali drahé verze hry, dali jim tam šméčko a komentovali to slovy, že by to bylo moc drahé a časově náročné. Ve zkratce.
  • Blue.Shark
    Zajímalo by mě, co v současnosti říkají ti, kteří vývoj od počátku komentovali slovy "bude to průšvih a nikdo to nebude kupovat". A že takových bylo požehnaně.
    • To jsem rikal ja, a taky to za zadny vyrazny uspech nepovazuju. Az to daji dokupy, nebudou vznikat videa kde si z toho delaji srandu s prodaji 5 mega tak mozna nazor zmenim. To ze to tady u nas vlastenecky postizeni lide povazuji zs vrchol herni sceny je pro nasi zemicku typicke a jeden by z toho mel chut emigrovat.
      • Blue.Shark
        Takže nepovažuješ za úspěch, že hra, která svým zaměřením, mechanikami a přístupem neměla být podle mnohých úspěšná, přesto za dva týdny prodala zmiňovaný "skoro milion" kusů? Nutno dodat, že i přes v současnosti dost nepopulární žánr nemagických historických RPG. Zaslepeným vlastencům se směju do obličeje, ale fakt mi globálně pije krev, když někdo dělá závěry dva roky před vydáním výsledného produktu a nakonec ani neumí uznat, že se teda spletl.
        • Ja se ale nespletl.
          • Blue.Shark
            A o tom mluvím.
      • můžeme být hrdi, ošidili jsme imperialisty ze západu, co hru zafinancovali. Kde domov můj, kde domov můj...
    • kdo říkal, že to nikdo nebude kupovat? Vždyť to mělo extrémně úspěšnou kampaň na KS, mělo to pozitivní feedback, sám Vávra říkla, že je až moc velký ten pozitivní ohlas, že by to krotil. No a druhá stránka. Kvalita je vždy subjketivní, někdo se v tom najde, někdo ne, to už tak bývá.
      • Blue.Shark
        Jde mi spíš o celkový potenciál projektu. V komentářích už od začátku existovalo kvantum uživatelů, kteří byli až nezdravě skeptičtí, a to většinou z naprosto povrchních důvodů (Vávra mi naplival na Skyrim, Vávra je přeceňovaný, Vávra nikdy nic dobrého neudělal). Dělá mi docela radost, že neměli pravdu a že je KCD úspěšné; proto by mě zajímalo, co by řekli teď. Pravděpodobně něco o technickém stavu hry, který se ale bude zlepšovat.
        • technicky stáv se spíše zhoršuje, co patch to downgrade a více bugů. Stačí zajít na diskuzní fora ke hře.
  • jsem překvapen, co se bere za těžkou hru, proti pozdní fázi Niohu, je tohle Life is Strange. Dnešní hráči jsou fakt slečinky.
    • Ristoro
      Zase bych nepřeháněl. Ten začátek je fakt těžký, když ještě nic neumíš. Samozřejmě s postupem času se z tebe stává, jako v každém RPGčku, ultimátní terminátor, ale není to zadarmo. Rozhodně je to jedna z těch těžších her. Nioh není o nic těžší, než DS nebo Bloodborne.
      • nepoužívej fráze na hry, které jsi nehrál *3*
        • PS. I Souls a Bloodborne je těžší s postupem hry, je to přesněý opak co píšeš...
          • Ristoro
            No já nevím, na NG+ jsem to drtil jak malé děcko. Zařval jsem až u Abyssal Watcherů.
            • 2 soulsboyové se hádaj, která hra je těžší... zábava...
            • tak třeba bojové stance dávají více příbuznost více k Jedi Academy než k Souls. Doporučuji ty hry hrát, ne o nich číst.
            • spíše je problém s lháři :) *2*
            • Ristoro
              Ty máš tu "svoji" pravdu no. S fanatiky to bylo vždycky těžké. Ty hry jsou založené na stejném principu, tečka.
            • co to plácáš Nioh je úplě jiný a Bloodborne víceméně taky, tam kde v Souls vyčkáváš, tam v Bloodborne letíš dopředu, Bloodborne je extrémně rychlý a reflexy musíš mít napnuté. Nioh pak nabízi úplně jiný combat než Souls. Dark Souls 3 je základ poměrně lehký, DLC je pak smrtící, Midir, Gael to je extrémní výzva. Že ty vůbec nevíš, o čem mluvíš?
            • Ristoro
              Aldrich, Dancer a Armor před Watcherama? No jak říkám, každému dělá problém někdo jiný :). Za mě by mohlo být DS3 ještě těžší. Byla to moje první Souls hra, takže první průchod byl fakt těžký, ale jakmile jsem pochopil jak hra funguje, ostatní Souls hry už nebyly moc velký problém. Platí i pro Nioh a Bloodborne, beru to jako Souls hry. Abyss, Abyssal, nepamatuju si na všechno, za rok projedu dost her a nejsem fanda DS lore, chyby se občas dělají :).
            • a nejsou to abyssal ale Abyss Watchers. Abyss - propast kde sestoupil samotný Artorias, aby bojoval s temnotou, tihle manící jsou jeho odkaz :)
            • tady máš co volila komunita

              https://www.youtube.com/watch?v=ISCOXl3VUnY *7*
            • nelži. není to pěkné. Za prvné nikdy nemluv za většinu, pokud ano, zkus alespoň to doložit nějakým článkem. Abyss jsou opravdu jednodušší, navíc bojují mezi sebou, jsou náchylní na parry, boj trvá pár vteřin.
            • Ristoro
              Abyssal Watchers jsou podle většiny hráčů DS v TOP 3 nejtěžších bossů. Pravda Nameless King je určitě nejtěžší, na něm jsem zabil pár hodin, ale jestli myslíš pozdní fázi hry a ne NG+, nepřišla mi o nic těžší než když jsem byl někde uprostřed. Hlavně u Nameless Kinga byl největší nepřítel otřesná kamera, ne sám boss :).
              PS: Krása té hry je v tom, že každý hráč má problém u jiného bosse. Je tam těch pár, na kterých se shodne většina, ale co jsem se bavil s kámoši, každému z nás dělal problém jiný boss :). Někdo sundal Lothrica na 3. pokus, někdo na 20. Například já jsem nikdy neměl problém s Pontiffem, většinou padl do 5. pokusu a spousty mých známých ho sekala hodiny a hodiny.
            • tak zaprvé se nebavím o NG+, Abbys Watchers jsou primitní a je to začátek hry. Pozdní fáze hry jsou bossové jako Nameless king, Twin Princess atd.. *7*
  • Tady aspoň pěkné videjko souboje, od někoho, kdo se to NAUČIL hrát https://youtu.be/dZUW11V1sFo
    • Pred vydanim hovorili ze mec brnenie nepresekne a ze sa preto mec pouzival obratene (drzal sa za cepel a udieralo sa opacnou stranou) alebo sa vzali kladiva. Tak kde je ten realizmus? To ten protivnik odpadol od unavy (dosla mu stamina)?:-)
      • jamar28
        Řelů bych, že ho spíš skolila ta několikátá rána mečem plnou silou do hlavy. *4*
        • To by bolo super ale obavam sa ze takto hra nefunguje. Sam si vravel ze to funguje tak, ze udery uberaju staminu a nasledne hp + je tam mozno nejaky nasobitel, ze zasah do hlavy ubera viac bodov. A to je nerealne.
          • jamar28
            To rozhodně. Simuluje to vyčerpání, ale pořád je to hra, takže místo toho, aby odpadl po hodině, tak prostě odpadne po pár minutách. Jinak zásah do hlavy rozhodně ubírá mnohem víc, aspoň teda podle mých zkušeností. Ještě se mi snad nepodařilo někoho s plátovoz zbrojí sundat ranou do ruky. Takové soupeře zásadně bodám a sekám do obličeje a hlavy. Zase je ale fajn, že i když má někdo sebelepší zbroj, ale obličej mu zůstává nekrytý, pořád ho můžeš sundat jednou ranou do ksichtu.
      • Odpadl protože po ráně do hlavy byl omráčen. Je na to perk
        • Tak to je snad este horsie, ze musis mat perk, inak sa protivnik neda omracit :(
    • Je docela skoda, ze z videi souboju vetsinou clovek nezjisti, jak ma postava natrenovano s mecem, protoze co jsem tak z komentu vycetl, tak celkem dost lidi soubojovy system hodnoti negativne na zaklade toho, ze vidi soplaka bojovat jako soplaka, ktery to pak hodi na yt a mysli si, ze je spatne system a uz nevidi, ze ten clovek hraje par hodin a neumi to jak on, tak jeho postava.
  • Parada, snad nezustane jen u jednoho melounu *4*
  • Timpa
    Jo kdyby 1v2 byl těžký v tom ,že by to bylo umění porazit někoho tak OK. Ale ta hra pořádně ani na to není koncipovaná. Prostě mě nebaví když se locknu na jednoho a druhý domě mlátí zezadu nebo z boku.

    Kdyby to bylo jak v Chivarly nebo M&B tak mě to baví více přitom ,když člověk chytne dobrého hráče tak bitka trvá taky pár minut a není to moc easy.
    Hlavně ten dobrý pocit když člověk sejme 2 jednou ranou.
    Hlavně se mě líbí více ten pocit manévrovatelnosti než když se to pořad lockne na jednoho soupeře to mě přijde jako fakt blbí způsob boje.
    • Chtel jsem napsat neco ve smyslu, ze to proste zatim jen neumis hrat, ale pak jsem si uvedomil tvuj avatar a napad zavrhnul.
    • Ten lock je tam kvůli tomu, aby šla používat směrová růžice, mezi nepřátelu se přepínásm tabulátorem a když sprintuješ a uhneš myší, tak se lock zruší. Je to dobře navržený systém, který ale vyžaduje skill a přemýšleni. Pokud se ti někdo dostal do zad, tak je to tvá chyba
  • Pro ty, kteří říkají, že 1v2 souboje jsou moc těžké - Uvědomte si, že tato hra se snaží být realistická, takže když má někdo přesilu, tak je logicky ve výhodě. Každopádně ze začátku má hráč slabé statistiky, tím pádem jsou souboje těžší, protože i když se trefíte do protivníka, tak mu neuděláte tak velké poškození. Moje postava je level 12, snažil jsem se hodně trénovat s mečem a zrovna teď jsem zvládl souboj 1v6 (celkem dobře vyzbrojení lapkové) téměř bez škrábance. A jak se mi to podařilo? Chce to přemýšlet a použít nějakou taktiku - nesmíte prostě naběhnout s mečem proti přesile, to nikdy nemůže fungovat. Já umím docela dobře s lukem, takže pokud jsem proti větší přesile, tak začnu tím, že mezi ně vběhnu na koni a z koně po nich střílím šípy - není problém zabít protivníka jedním šípem, pokud se trefíte do odkryté tváře... Oni začnou trochu panikařit, různě si je nechám rozeběhnout a pak až nejsou tak blízko u sebe, tak seskočím z koně a dodělám je mečem, popř palcátem (pokud mají silné brnění). Ze začátku jsem byl taky frustrovaný, ale prostě jak si nalevelujete postavu a naučíte se různé komba, tak je to hned o něčem jiném a třeba já si teď ty souboje vyloženě užívám a jen tak jezdím po mapě a vyhledávám skupinky lapků nebo Kumánů, abych je mohl zmasakrovat.
    • Jack1947
      SPíš je to otrava, nuda a unavující se mlátit s nakým banditou co na 100% přesně vykryje pěstma meč *7* pokud takhle probíhali v reálu souboje tak to potěš teda, tady snad nejsou normání lidi ale roboti. Pro mě teday největší mínus souboje. Jistě můžeš trénovat ale to abys jen trénoval a progres takžka nulovej. Imerze v tomhle aspon pro mne moc není. Chválím třeba to že zbraně se zasekávají o překážky ale aby obtížnost byla v tom že mi dojde stamina a ten blboun mi dá 3rány... tak to asi ne no. Tím hůř že pozdějc to nebude o moc lepší...
      • Špinavej warezák si stěžuje že ve hře jsou těžký souboje *2*
      • Není to hra pro děcka.
      • Dam ti radu. Vzdycky, kdyz napises neco, co ma vic jak 2 radky, tak si to pred odeslanim jeste jednou precti, predstav si, ze to samy rikas ustne pred stovkou lidi, vysmej se sam sobe a radsi to smaz.
        A kdyby ses chystal napsat neco, co ma min nez 2 radky, tak to ani nepis a nech si to v hlave jako myslenku.
        Nekdy si rikam, co by vlastne tihle lidi bez internetu delali. Mozna neco smysluplnejsiho ? Maji nejakou pozornost aspon tady a neotravuji tak okoli ?
        Vlastne je to dost smutny, ze v tehle dobe, kdy ma clovek pristup skoro ke vsem informacim se najde tolik lidi, kteri svuj cas spaluji timhle zpusobem.
        Lituji te a verim v tebe...ta prazdnota a nuda musi byt nesnesitelna.
        • Jack1947
          Nevím proč mě máš potřebu litovat ale díky bez internetu by sme se asi bavily v hospodě nebo vůbec jaké další moudro tam máš ? nuda tak akorát v té hře z těch soubojů.
    • jamar28
      Oni jsou lidi z většiny RPG zvyklí, že prostě když něco nalevelují a dostanou se ve hře dál, tak pak všechno dají na jednu ránu, což ale úplně míjí podstatu Kingdom Come. Po 60 hodinách jsi vlastně pořád v podstatě ten stejný Jindra - co se hráč nenaučil, to prostě nemá. Není tu žádný zázračný meč, který všechno zabije, ani štít, který všechno vykryje. Je to vždycky na hráči. Když netrénuje, může mít třeba boj s mečem na maximální úrovni, ale je to k ničemu. Takže cvik, cvik a zase cvik. Já už si na skupinu průměrných protivníků troufnu i tím stylem, že proti nim prostě nakráčím. Chce to ustupovat, měnit cíle a dělat nečekané výpady. Samozřejmě slabší kusy zabít nejdřív a nejsilnějšího protivníka si obvykle nechat na závěrečný duel.
      • hraješ to vůbec nebo děláš jenom PR? Ta hra se právě v obtížnosti úplně rozpadne a combat je jen QTE casual po nějakých 20 hodinách.
        • Pokud těch prvních 20h strávíš tréninkem s Bernardem, tak asi jo. Já mám odehraných 44 hodin a souboje jsou pořád výzva
          • 20 hodin? Nezkoušel jsem, ale jde to prý i rychleji:

            https://www.youtube.com/watch?v=6nCsLbzK-kE
      • HAHAHA https://www.youtube.com/watch?v=w0fHwE-30Rg ten samy Jindra
        • Hahaa tak toto je cisty killer. Totalne realisticka hra *1*
          • Takže on si vyleveluje souboje na max a pak se diví, že obyč lapka bez výcviku proti němu nemá šanci? Však ho nikdo nenutil stát se rambem
      • ucho
        no nevím, na internetu si lidi stěžují, že v pozdějších fázích hry je hra moc jednoduchá a že by s tím měli něco dělat.
        • jamar28
          Tak to zjevně nebude ta skupina, která si stěžuje na složitost. Osobně bych taky uvítal trochu těžší souboje. Přestává to být výzva, a to moc nepoužívám luk.
        • walltar
          Asi tak nějak... Ze začátku to bylo celkem těžký, ale jak člověk naskiluje a pořídí pořádný luk a šípy, tak potom 1v4 celkem s přehledem... 3 dostanou šípem do hlavy, což je většinou na jednu ránu složí a s jedním si sem tam i zřašermuju... pokud je nálada. Pokud není, tak ho taky čeká seznámení se šípem.

          A podobně funguje spousta dalších mechanik... ze začátku jsem měl problém i s lehkou truhlou, dnes mě jediný problém dělá ta nejtěžší... ale to se taky poddá, jak se poskiluje.
          • i driv nez se poskiluje, pak je tam perk, kterej pri zlomeni sperhaku muze otevrit jakoukoliv truhlu, uz jsem takhle otevrel 3 *5*
  • Proboha proč by jako měli dělat český dabing... Vzdyť čecháček na tu hru odpočátku jenom kálí...
    • Jme vsichni radi, za funodvany nazor od zahranicniho korespondenta, ktery se neciti byti vubec zadnym cechackem, presto pise krasne cesky :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit