Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní záležitost. *4*
  • jinak super GamesPlay, pustil jsem si to včera ke koupání ve vaně a málem jsem se rozpustil, ale musel jsem to dokoukat! Jen škoda, že si to Lukáš jen o trošičku víc nepřipravil, aby tak netápal
  • to by byl prezident! Více takových osobností, škoda že vepředu jsou takové lidské zrůdy...
    • Já bych uvítal někoho mnohem mladšího. Prezidentů důchodců už bylo dost. Ale jinak jděte s politikou někam. Dobré weby, kde se ještě neřeší politika je už hodně težké najít.
    • To je problém. Pan Grygar je nesmírně inteligentní a slušný, podle mě navíc skromný člověk, kterému v 80 letech stačí tabule a křída, aby vás na víc než hodinové přednášce naprosto strhl a přiměl trochu přemýšlet. Jenže dnešní doba fandí spíš prolhaným hulvátům. Tak snad se to časem otočí *3*
      • Ano děti stávkují za dodržování ústavních zvyklostí,ale už nezvednou zadek když se nám vědomě přepisuje historie.Je to opravdu divná doba.
        • kdysi ,,deti,, taky stavkovaly a diky tomu ted muzeme psat do internetovych diskuzi
        • co si tím myslel přepisuje historie? Mně to spíše připadá že se historie opakuje *10*
          • Ano, historie se opakuje. Z Putina se dělá nový Hitler...
            • novodobý Stalin dělá ho ze sebe on sám
          • Tak kolega diskutující zřejmě přisuzuje historii vědomí, to by snad mohlo mnohé vysvětlit. A pane G, těm "dětem" je třeba i 25 let.
    • *1* *1* *1* *1*
      Dobře ho Ševčík rozebral:

      https://www.youtube.com/watch?v=DQHE9WMKv3Y
      • Rozebral? Vždyť tam Ševčík dokola potrefeně kvičí, argumenty nula nic. Pan Grygar je v rozhovoru naprosto v klidu, už to vypovídá o mnohém *3*
      • Diky za ten link. Pan Grygar ma sve nazory samozrejme jasne vyargumentovane, ale 100% souhlasim se Sevcikem.
  • Borec! Přeji pevné zdraví.

    Jinak ten universe sandbox 2 je macatá věc ve VR. I když tam je to dost osekané.
  • myslíte, že se v sobotu objeví na streamu i nějaký flatter? *1*
  • Teď mě trochu mrzí, že jste herní web. Víc bych si přál povídání s panem Grygarem nad Interstellarem. Ale i tak se moc těším.
  • rohlos
    I can't wait! *14*
    Tohle si nemůžu nechat ujít, protože právě ten díl s Elite mě donutil si stáhnout starý okna dokořán a když jsem to sledoval, vrátil jsem se v čase přesně jako ten recenzent v Ratatouille nad porcí Ratatouille (ufff to je šílený slovo). Hltal jsem to z malý zaoblený televize z tátova klína a ač jsem nechápal všechny věci tam řečené, byl jsem paralyzován. Stejně jako po létech kdy jsem znovu pana Grygara slyšel. Je to pro mě obrovská ikona vědeckého světa a i v letech neblábolí jako většina jeho vrstevníků, ale s jasnou myslí vysvětluje nám, v těchto oborech negramotným, leč fascinovaným, jak to sakra tam nahoře funguje.
    Těším se... obrovsky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit