Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Jsem připravený otevřít se vesmíru dokořán :)
    • Alex81
      Tak si dej bacha na svojí černou díru. *1*
      • Inquisitor
        Vždy ve střehu :D
    • Ty jsi okno?
      • Inquisitor
        Jo plastový.
  • Ať Jiřímu Grygarovi slouží zdravíčko. V neděli jsem koukal na Zoomu dokument o něm. Celebrita :D
    • aj ja som pozeral a prajem podobne.Akurat by som chcel vytknut tu vieru v Boha.
      Clovek moze verit v stvoritela,ale nemusi koli tomu sediet v krestanskom kostole.
      • Pak je otázka čemu vlastne veríš, když nechodíš do katolického kostela
      • zaty
        Tak zrovna pan Grygar je jeden z těch, který tu svou víru v boha dokáže jasně vyargumentovat a není to žádný dogmatik.
      • tak to už je každýho věc, s tim nenaděláš nic. O to víc obdivuju, že to neovlivňuje jeho profesní zaměření.
        • palacinka
          ono kdyz clovek zacne premyslet o velkym tresku a stvoreni vesmiru, tak casto zacne verit na nejakou vyssi silu apod. jako, proc byl velkej tresk? najednou z niceho vesmir. *8*
          • ucho
            a kde a jak vznikla ta vyšší síla? ha?
            • Tilwaen
              @David: Pak je ale úplně stejně relevantní prohlásit, že známý vesmír také existoval vždy, protože před Velkým třeskem čas neexistoval a nemá tak cenu ptát se kdy ani kde vznikl. Žádnou vyšší entitu najednou v té "rovnici" nepotřebuješ.
            • Kdyz neni kdy, tak muzeme rict, tu z naseho pohledu byla vzdy, ne? To znamena, ze nema misto, kde by vznikala.
            • ucho
              David: nevím, na koho reaguješ, ale nikdo tu neřešil "kdy". nemáš problém s očima?
            • Pred velkym treskem cas(stvorenim sveta), cas neexistoval. Dava ti smysl ptat se kdy, nebo jen chaby trolling? :P
            • palacinka
              ta tu byla porad, pokud se to tak da rict, protoze pro ni cas nic neznamena. ona vymyslela cas pro nas vesmir. prostor taktez.
  • To uz je tri roky? Sakra, to to leti... Tesim se, budu sledovat!
  • rohlos
    I can't wait! *14*
    Tohle si nemůžu nechat ujít, protože právě ten díl s Elite mě donutil si stáhnout starý okna dokořán a když jsem to sledoval, vrátil jsem se v čase přesně jako ten recenzent v Ratatouille nad porcí Ratatouille (ufff to je šílený slovo). Hltal jsem to z malý zaoblený televize z tátova klína a ač jsem nechápal všechny věci tam řečené, byl jsem paralyzován. Stejně jako po létech kdy jsem znovu pana Grygara slyšel. Je to pro mě obrovská ikona vědeckého světa a i v letech neblábolí jako většina jeho vrstevníků, ale s jasnou myslí vysvětluje nám, v těchto oborech negramotným, leč fascinovaným, jak to sakra tam nahoře funguje.
    Těším se... obrovsky *3*
  • Oba Grygarové společnost obohacují. Pěkný gameplay!
  • Sr_Lobo
    Super! Tak na tohle si fakt udělám čas!
  • ringmancz
    Těším se, Elite je vaše jednoznačně nejoblíbenější video na youtube, tak snad se podaří zopakovat úspěch. A dívám se, že to má i podporu VR. Nechce to Lukáš pustit tátovi do brýlí na chvilku?
  • Konečne po 3 rokoch. Teším sa. *5*
  • jinak super GamesPlay, pustil jsem si to včera ke koupání ve vaně a málem jsem se rozpustil, ale musel jsem to dokoukat! Jen škoda, že si to Lukáš jen o trošičku víc nepřipravil, aby tak netápal
  • V pátek jsem zkouknul dokument Grygar (2018). A super. Co mě hodně překvapilo, když jsem ve spolku Sysifos vedle Grygara viděl sedět Františka Kotletu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit