Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další vypečená recenze od "vyznavačky volného sexu". Rád si počtu, tahle slečna umí psát celkem poutavě a zároveň neodbývá důležité informace :)
    • Jak o tom volném sexu víš? :-)
      • Šárka se sama takto prezentuje... a já jí v tom moc fandím :-)
  • Pěkně se to četlo, napsáno bez spoilerů .. Ale těch 10 z 10 mě trošku šokovalo, to se tu moc často nevídá, tak jsem byl skeptik .. Ale na IGN stejný výsledek .. Asi nás čeká opravdu perfektní zážitek *8* *8* ..
  • sarin
    Presne tento druh intenzívnych zážitkov ktoré nevyžadujú 150 hodinovú investíciu mi na PC chýba... *9*
    • A presne kvuli temto hram premyslim nad koupi ps4.
  • Khanemis
    Musím Šárku pochválit, velice dobrá a informačně bohatá recenze:) Jak nejsem fanoušek starších her ze série (protože mě arkádové mlátičky moc nebaví, ale nic proti nim, a právě ten věčně zuřící Kratos byl už poněkud únavný), tak tenhle díl působil od začátku lákavě. A zdá se, že se to skutečně i povedlo..
  • Odulin
    Ok, tak je asi čas se začít oficiálně těšit či co.:) Recenze všude po světě dávají tušit moc pěkný zážitek. Teď musím ještě rychle dojet rozehraný remaster trojky a může se pokračovat. Bravo Sony, předobjednáno.
  • michaliuz18
    ake necakane , hype a reklamy robia svoje :) mna to nelaka ani keby to malo 15/10 , pockam kym padne cena a ked nebudem mat co hrat. Pritom trilogiu gow mam rad no toto ma absolutne nelaka
    • Nezvladajko, kdyby se to jmenovalo Zaklinac a vyšlo to na PC, tak tu rves o historickém pocinu
  • Letošní Zelda to, ale asi stejnak nebude ne?
    • Tak, s 10/10 to zatím hra roku je, ne? Uvidíme, jak se z toho redakce na Vánoce vykroutí *3*
  • ucho
    tak to je paráda, že to bude dobré, tak to se těším. jen ještě musím zahrát trojku.
  • 10/10? *1* *1*
    • bukrr
      Nesouhlasíš? Jaké hodnocení bys udělil ty? Kolik hodin máš odehráno?
    • Na metacritic z 52 recenzí průměr zatím 94/100
      • michaliuz18
        ano ,redaktorske recenzie, uzivatelske klesnu o par bodov :D
        • jamar28
          Uživatelské recenze na Metacritic se nedají brát moc vážně. Celkem často je to jen soutěž mezi nekritickými fandy 10/10 a hejtry 0/10.
          • jindra.veliky
            horizon - 8.3
            the last of us - 9.1
            Uncharted 4 - 8.3

            tak to s tema hejtrama neni tak strasny
            • jinak součet všech recenzí je tedy 7324 a počet recenzí je 78. 93,91%. Dobrej trolling tu jedeš kámo.
            • takže jsem to spočítal, sedí to, opencritic dokonce 95%, gamerankings pak 94,40%. Všude +- stejné.

              https://www.gamerankings.com/ps4/191627-god-of-war/index.html

              takže ještě jednou, hezký pokus, hezký trolling, zkus to na aeronetu..
            • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/god-of-war/critic-reviews

              Hezkej pokus, ale smůla. Bavme se o GoD4, otravný trolíku. Průměr 92.6. Ukazuje 94. 76 recenzí. To znamená, že tvůj "důkaz" (z pouhých 10 recenzí) je k ničemu. Příště si udělej větší průzkum, než začneš dělat chytráka.

              Mimochodem, nikde sem netvrdil, že trolling v user score není (jen sem se smál fanatikům, kteří tvrdí, že to dělaj jen PC a XBOX hráči). Doporučuju příště dvakrát přečíst, na co reaguješ.
            • + nikdo neví, jak funguje algoritmus Metacriticu. Není to totiž aritmetický průměr, ale některé weby mají vyšší váhu. K tomu si připočtěme fakt, že to všechno vypouští týden+ před vydáním hry a vyjde nám, že je to celý jeden velký marketingový trik...
            • Mě vždycky pobaví, jak nižší hodnocení v user score je chyba XBOX a PC naklikávačů, ale obráceně to neplatí. :) Dokonce, když se to PS fanboys hodí, tak se sami opíraj o user score.

              Přiznejme si, průměry z "pro" recenzí jsou zkreslené desítkami z korporátních neherních webů typu WaPost nebo "domácích klak" typu PS Hobby, PS online atd. Je třeba ten průměr brát s rezervou a nejenom u PS recenzí AAA her.
            • Se podívej u Uncharted na poměr pozitivních a negativních recenzi a pak celkové červené čísla, stejne je napr proklikana zelda
          • owny
            Což se pěkně zprůměruje a vyjde reálné hodnocení. *3*
            • ucho
              Petr: zase tak jednoducha matika to neni, tech desitek potrebujes devet, ne deset ;)
            • Ani howno, když tam navrhnou PC a Xbox trollové, tak to proste nevyrovnas nikdy, jedna 0 a musíš mít 10 desítek, abys dostal 9, jednoduchá matika
        • O tom nepochybuji, když tam naběhne stádo s 0/10, že? Však zde jsem jinou reakci ani nečekal. Pár takových chytrolínu tu je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit