Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To tu naozaj niekto rieši v 21 storočí hádky gamepad vs myš a klávesnica?

    som myslel, že za tie roky za nezmyslené vojny konzola vs PC trošku posunuli, ale vidí, že ani nie *1*

    ľudia, riešite hry a nie platformy!
    • Drtivá většina na pc stejně hraje na gamepadu, takže asi tak *1*
      • Jenom na steamu mám přes 100 her, gamepad používám... pro dvě...
      • Zdroj?
  • Podle světových recenzí je to opravdu nátěr... Já k tomu zatím můžu říci to, že jsme rád když jsme si koupil PS4 Pro k vánocům *1* Doufám že, Spiderman bude i takhle neméně dobrý... Ještě jsem chtěl CZ Sony pochválit za to, že se vůbec pro nás Čechy se obtěžuje zařizovat lokalizaci do her, obzvláště u Detroit hry to velmi chválím..
    • Detroit bude mit titulky?? Tak tato zprava me velmi potesila :)
  • Proč má proboha někdo potřebu v diskuzi pod touto hrou řešit rozdíl mezi ovládáním hry gamepadem nebo myší? Když jsem s PC začínal, tak se všechny FPS ovládali čistě klávesnicí a já se u nich stejně královsky bavil (a to bylo sakra těžší než mířit analogem). Gamepady měly jen směrový křížek a u dobré hry to stejně nikomu nevadilo. Je to jen a jen o tom, jak dobrá hra je a dokáže hráče upoutat.
  • Kdo doufám v PC port doufá marně. Tohle je Sony a ta své exkluzivní hry a studia drží pouze pod jednou platformnou a tou je Playstation. Takže pokavad si to někdo bude chtít zahrát nezbyde mu nic jiného jak koupit PS. A jelikož jsou již za hubičku tak zas tak velká investice to není
  • Kde jsou ty časy, kdy se dalo s ostatními hráči bavit o hrách v přátelském režimu?
    • Jack1947
      Stále to lze jen se nesmíš chytat hned každého trotla co najdeš *3*
    • V (anonymních) diskuzích na internetu od nepaměti prakticky každá diskuze obsahovala nějaké hatery.

      Tomu důvodu, kvůli kterému se vám zdá, že to bylo kdysi "lepší", se říká "popření" a funguje to tak, že mozek lidí postupně vytěsňuje nepříjemné vzpomínky/myšlenky. Proto mají lidi pocit, že kdysi byly filmy/seriály/hry/hudba/diskuze lepší.
      • filmy a hudba lepsí v minulosti, bohové jako Forman a Kubrick tu nejsou. Hudba je jasná, tam není potřeba polemizovat. Seriály a hry pak jednoznačně lepší v této době.
      • Třeba hudba. Kdysi to byla hudba, dneska je to sra*ka. To není o nějakém vytěsňování Derpe. Bohužel to je fakt ostatní budiž
        • Za prvé)
          Sra*ky vznikali vždycky, hudba není žádnou vyjímkou.
          Rozdíl je v tom,že tehdy nebyla informační média tak pokročilá, tak to tolik lidem nebilo do očí. Dnes se kdejaký trapný videoklip/hudba dostane z jednoho konce světa na ten druhý během pár vteřin (a vyskočí vám na Youtube do "doporučených" videí LOL), zatímco kdysi ta pouť toho "díla" trvala nějakou dobu a prošla rukama mnoha lidí a tak se stačila většina odpadu vytřídit.

          Za druhé)
          Vkus je hodně specifická záležitost. Reálně se nenajdou dva lidé, kteří by se dokázali na ohodnocení všech věci shodnout.
          Takže pokud se objeví člověk, který tvrdí, že se mu ze současné hudby vůbec nic nelíbí, tak to nic nevypovídá o "současné hudbě", ale naopak to něco říká o vkusu daného člověka (a jeho lenosti/snaze si najít něco, co by se mu líbilo).
        • filmy a hry jsou zas samej remake/remaster

          to v hudbe nevidis, ze by ti nekdo prodaval za plnou palbu cover
          • řekl ti někdo, že jsi úplně blbej?
          • Draken69CZ
            Tak tomu se musím jen zasmát *15*
  • Těšil jsem se na GoW IV a z recenze se mi zda, ze je to hra vycházející z GoW.
    Vůbec nechci ric, ze je to špatná hra. Určitě bude výborná, ale mě se to nesmyslně epické zabíjení jiných bohu v GoW líbilo a těšil jsem se na další :-(
    • Dík za perfektní názor, třeba za chvíli přijde Rajče a taky nám napíše co si myslí o hře, kterou ještě nehrál.
      • Není zač. Pokud jste můj příspěvek četl pozorně, tak je vaše výtka lichá.
        Jen sem vyjádřil zklamání a obavu, že dle recenze nebude GoW ve stylu původních dílů.
  • Takze FIFU si mam zahrat na k+m lebo na ovladaci to nie je ziadna vyzva? Tekkena by to chcelo na volante, ovladac alebo k+m je prilis jednoducha. No a Starcraft 2 proti korejcom zasadne gamepadom. Alebo si proste zahram s ovladacom , ktory k danemu zanru sedi najviac a hra sa mi na nom najlepsie. Teda ked mam PC.
    • A Dark Souls na kytaře. :D
      • zaty
        Na taneční podložce :-)
  • Bud jsem to přehlédl, ale nikde jsem nenarazil ani na zmínku o tom,že je hra s cz titulky...máte na tomhle tomhle webu nějaký problém s mateřským jazykem?
    • Nechápu, že má někdo pořád potřebu řešit češtinu ve hrách. Hra má rating 18+. Jestli někomu po tolika letech výuky angličtiny na základce a střední škole dělá problém rozumět angličtině, tak by se měl možná věnovat více studiu a méně hraní her.
      • Ale v tomhle vlakne nikdo neresi problem s anglictinou... komentar vyse pouze poukazuje na to ze v recenzi se nikdo nezminil o tom ze hra ma ceske titulky *7*
        nacez sarka pise ze je to v souhrnu... zbytecne se nerozciluj ;)
      • Harshday
        Problém je to, že ne na všech školách se vyučuje angličtina. Sám jsem měl ještě na střední němčinu, ale na vysoké jsem přešel na angličtinu, kterou jsem měl okoukanou z her, hudby apod., ale ne každý má vlohy na jazyky, takže rozumím obávám, jelikož hrát hry bez příběhu nebaví snad nikoho.
    • Laern Englisch Modherfucker
    • cms.sarka-tmejova
      Recenzentská kopie česky není a v kartě hry lokalizace zmíněná je, kde je problém? :)
      • Zvláštní,koukám na jiné weby a natípane obrázky mají české titulky...
        • Proč zvláštní? Já taky preferuji hrát hry s anglickýma titulkama, i když hra nabízí české. Kdo umí, ten umí.
  • Bezva! Jedna z her,kvuli ktere u me zvitezil ps4 pro nad xbox one x. Hned,jak dohraju The last of Us a pote uncharted, vrhnu se na GoW.
  • Khanemis
    Musím Šárku pochválit, velice dobrá a informačně bohatá recenze:) Jak nejsem fanoušek starších her ze série (protože mě arkádové mlátičky moc nebaví, ale nic proti nim, a právě ten věčně zuřící Kratos byl už poněkud únavný), tak tenhle díl působil od začátku lákavě. A zdá se, že se to skutečně i povedlo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit