Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle atakuje klenoty historie typu Half-Life 2 nebo Witchera..krom toho jak je hra dokonala v technickem smeru a krasne zdime PSko - me stejne nakonec nejvic dostaly dialogy :o 10tka rozhodne
  • Na začátku chci zmínit, že God of War je úžasná hra, ale rozhodně bych ji nedal 10/10 z několika důvodů: !!!MŮŽE OBSAHOVAT LEHKÉ SPOILERY!!!


    1) neustále se opakující troll bossfighty- Tento souboj s trollem, který drží obří šutr a chce vás s ním umlátit prožijete během hry HODNĚKRÁT a částo už je to repetetivní, protože mají stejné útoky (ten v Helheimu je drobná vyjímka) a už je to potom otravné, troška originality do boss fightu, ne?

    2)Finální Bossfight pro mě osobně byl zklamáním, čekal jsem epický a těžký bossfight, ale Baldur se zrovna dvakrát nepřetrhnul aby mě zabil, Sice se nad bojištěm sklání ona "Věc" ale ani to tento fight nezachránilo

    Jinak je God of war výtečná hra, dal bych ovšem 9/10

  • sarin
    Presne tento druh intenzívnych zážitkov ktoré nevyžadujú 150 hodinovú investíciu mi na PC chýba... *9*
    • A presne kvuli temto hram premyslim nad koupi ps4.
  • Pri cteni takovychto recenzi jsem vzdy rad, ze jsem se zhruba pred dvaceti lety po dlouhem vahani rozhodnul uprednostnit PS pred PC...
    • při čtení takovýho komentu nechápu co posledních 20 let děláš *15*
      • Troluje PC vs konzole...
    • Jo, někomu stačí číst recenze a někdo ty hraje a dělá si názor sám.
    • maros.goc
      hráč, ktorý to s hrami mysli vážne, má doma všetko ;) :D
      • spoock
        říkám pořád, z válek pc, konzole jsem vyrostl, asi jako když Score vs Level :D
      • Hráč, který to s hrami myslí vážně, neřeší, kdo na čem hraje a prostě si ty hry užívá. :)
        • myslet s hrami vážně? to trochu popírá smysl hraní, ne? *4*
    • Při čtení takových recenzí jsem rád, že mám PS i PC.
      • Konečně to někdo napsal! Každý si honí tričko jak je co lepší a jak se to na tom lépe hraje. Nejlepší řešení! Mít oboje je prostě nejlepší řešení.
      • spoock
        I když já v době X360 a PS3 jsem na PC zanevřel, to byla celkem slušná doba temna. Samé ochrany, špatné porty, nulový zájem o vydávání. V době PS4/X1 to zas má smysl mít i to PCčko.
        Takže já jsem rád, že mám PC, PS4, Switch :)
      • přesně!
  • Mysi muzete ovladat vsechny ty indie a early access hry na pc. Skutecne AAA hry jsou na konzolich a tam se hraje gamepadem :)
    • Se mi libi ty palce dolu, ale ze b vyjmenovali ty PC only exclusivni AAA hry ktere jsou kvalitni to neeee.

      Btw pc mam herni ale i konzole
      • PC nepotřebuje exkluzivní hry. Stačí fakt, že na PC je větší výběr her a že všechny hry bs PC běží a vypadají líp. O "only" exkluzivitách se hádaj jen nevyzrálí fanboyové značek jako ty...
        • Heh, bejt to par let zpátky, kdy jsem bejval HC PCckar, tak to dam i za pravdu. Bohužel jsem ale dosel k tomu, ze na PC už hry vůbec nekupuju celkově, protože právě na PC mi dost chybí velké exkluzivní hry s velkými produkcnimi hodnotami, které by ukazovaly to nejepsi na PC platformě.
          Jakože, máš tady Star Citizena, ale to ještě venku není a dlouho asi nebude, protoze je asi místo vývoje hry spis akorát baví prodávat trdlum lodičky a pozemky. Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO? Crysis?
          Ver, ze bych klidně vyměnil 90% PC katalogu her za hry typu Halo, God of War nebo třeba Bayonetta 2 a 3 a mel bych pak důvod na PC zase kupovat hry.
          • "Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?"

            Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na konzolích a nebyla to pitomá mlátička, arkádová kravina či filmový tunel? Jen používám stejnou logiku. Nesmyslnou logiku zmateného člověka, co si myslí, že je arbitrem toho, co je a není kvalitní herní žánr.
          • jamar28
            "Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?" - No tak to je těžké, když předem vyřadíš to, v čem PC exceluje. *1* Jinak máš ale nejspíš pravdu, PC nemá jednotného výrobce, který by se navíc ještě zabýval vývojem her, takže proč by něco takového vznikalo? Leda by se snad spojili největší výrobci grafických karet nebo tak něco a společně založili herní studio pro PC exkluzivity. Taky bych měl na PC hrozně rád k dispozici takové hry, jako je God of War, takže si PSko časem stoprocentně koupím (a pak se s ním na měsíc zavřu do sklepa a doženu to), ale kdybych si měl vybrat mezi PS a PC, pořád bych dal přednost PC, protože je na něm větší výběr a především spousta těch strategií, jako jsou třeba ty od Paradoxu, na konzole vůbec nevychází. A vedle CK2 nebo EU4 se holt můžou vzít God of War, Halo a Bayonetta svorně za ruce a společně se jít zahrabat. *1*
            • kvalita>kvantita, to je přesně co platí pro konzole a PC, proto vždy kvalita(PS4)>kvantita(pc)
            • Na PC je vetsi vyber. Ale ceho. Indie a early accessu ? Ne diky nechci.
        • Tak ty jsi tezce zakomplexovanej asi z toho ze nemas co hrat. Tak si uzi multiplatformni hry only typu far cry a mylsi si ze to je valitni pocin konkurence schopny exclusivnim hram.. ja mam vsechny konzole i herni pc, fanbo jak prase.... napise nekdo jdo ma ocividne pc only. Nechape psany text, nechape o cem se bavim, nechape pointu co tim myslim ale hlavne ze je vyzraly.
          • Slušnej trigger...
  • Hra to může bejt dobrá, ale hlavní hrdina je strašně nesympatickej mongoloid. Škoda
    • Ano hlavní hrdina je hnusný jak pytel ořechů a taky se mi nelíbí. To že se Vám líbí každej strašák v poli neznamená, že se musíte do něj hned navážet.
      • Naopak, Kratos vypadá charismaticky a má dobře nasraný výraz hodný k jeho charakteru. Ostatně by mě zajímal tvůj ksíchtek, jestli jsi takový ten přiblblý, tuctový krasomilek bez osobnosti, nebo škaredín s komplexy...hm?
    • To ses spletl a místo screenshotů ses podíval do zrcadla, ne?
    • SalemCZ
      řekl bych že je spíš Řek
  • Mám DLC kod navíc, ale nevím na co přesně je. Přišel mi mailem. Kdyby ho někdo chtěl, tak mi napište. lukes.ondrej@seznam.cz
  • Další vypečená recenze od "vyznavačky volného sexu". Rád si počtu, tahle slečna umí psát celkem poutavě a zároveň neodbývá důležité informace :)
    • Jak o tom volném sexu víš? :-)
      • Šárka se sama takto prezentuje... a já jí v tom moc fandím :-)
  • Vecna skoda ze kobzole maji tak retardovane ovladace, kvuli nim sem ni nikdy zadnou hru plne dodatecne nevychutnal.
    • Jestli to nebude spíš tím, že máš gramlavé ruce.
    • Já bych spíš řekl, že néé konzole, ale někteří jejich majitele mají retardované ruce...Víc k tomu není co dodat
    • spoock
      je to jen o tom chtít, já třeba na gamepadu nedokážu hrát 1st person shootery. 3rd person akce hraju už od doby Assassin´s Creed 1 na PC, tam jsem poprvé začal s ovladačem na PC koketovat, protože ta hra k tomu vybízela, po pár hrách to už pak člověk ani nevnímá. Dneska na klávesnici a myši na PC hraju snad už opravdu jen Portaly, Dishonored, aj.
      • ucho
        hlavně na klávesnici a myši je to triviální, prostě ukážeš na cíl jako na střelnici. na gamepadu z toho má člověk i trochu toho adrenalinu, když se netrefí hned :)
        jinak já si dal na PS3 na trénink celou trilogii Resistance, parádní věc a lidi taky o dost přišli, hlavně díly 2 a 3.
        • "ukážeš na cíl jako na střelnici." No nevím, řekl bych že todle je základem jakékoliv střelby :) U gamepadu taky můžeš říct že ukážeš na cíl a zmáčkneš to.. nemluvě o různých aim assistech aby si něco vůbec trefil s požadovanou rychlostí.
        • Jini slovy střílet s puškou, která zanáší, je větší adrenalin.
    • Zřejmě neovládáš ani klávesnici.
    • jindra.veliky
      hraji bez problemu stejne jako desitky milionu jinych hracu, mozna si re**rdovanej ty
      • V tom pripade hadam ze jsi nikdy nehral na kvalitnich periferiich. Rika se jim klavesnice a mys, kdybys mel nekdy tendenci si je vygooglit.
        • Kvalitni hry ale nejsou jen pro kb+m. Zavodni hry, hmm? Simulatory obecne, hmm? Obecne hry, ktere nemaji kurzor se daji hrat stejne dobre a v mnohych pripadech lepe. Staci tomu dat vic jak dve hodiny a treba zacit s nejakou nenarocnou hrou jako Journey. Kdyz uz dokazes ovaldat mys, tak jemny pohyb analogem prece nemuze byt takovy problem.
          • Zavodni hry dejme tomu i kdyz tam sem ovladac taky brzy zahodil a vzal si volant, vsechno ostatni, strilecky predevsim se gamepad s mysi proste neda v zadnem pripade srovnavat
            • A proč to srovnávat ? To tu jste všichni děcka nebo nějak psychicky omezený lidi ? Já si hry třeba na K+M neužiju tolik jako na Gamepadu i co se FPS a TPS týče ale nic tu nesrovnávám a už tu vůbec nikoho nepřesvědčuju co je lepší. Každej ať si hraje na čem chce ale proč tu srovnávat něco K+M s gamepadem když je každého věc na čem se mu hraje líp...
            • Vsechno ostatni krome bojovek a sportu :-)
    • třeba je retardace v uživateli, jelikož konzole mají gamepady(čti herní zařízení). Přece bys nechtěl hrát na psacím stroji?
      • I psaci stroj by mi pravdepodobne poskytl lepsi zazitek
  • svet a a grafika se mi moc libi, hra je vic nez dobra, ale nechapu ty superlativy vsude a nikde ani zminka kritiky me treba prvni 2 -3 hodiny hra moc nebavila,ale vydrzel jsem a dobre jsem udelal, presto se mi vetsina nepratel proste "nelibi" nebavi me bojovat proti necemu z plazmy bo co,soubojovej system a vybaveni kratose,asi jsem zvyklej z nioh a souls her na rozsahlejsi.nabidku, u gow je to delany vic pro decka :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit