Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já deb*l myslel že to V znamená 5, a on je to podtitul, takže vlastně je to Battlefield Victoy
    • ne, je to Battlefield V jako Battlefield 5, ale to V se dá podle DICE interpretovat právě jako Victory. Avšak stále jde o vyjádření čísla. Je to jasné z toho komentáře od DICE.
      • takže šestý díl se jmenuje 5?
        • Jack1947
          Páty se jmenoval 1 to si moc nevybereš no *3*
        • Ono uz tech BF vyslo trosku vic jak 6 a to i kdyz pocitam jen ty PC :D
        • co dává větší smysl :D *1*
  • tiez chcem zverejnit svoj nazor, ktory nikoho nezaujima! a najma nie EA
  • Nevím proč všude museji s*át ženský postavy.Jako dobře,chápu,že holka si radši zahraje za ženskou hlavní hrdinku,ale i tak....do války se prostě ženský nehoděj.Neříkám,že v nich taky nebojovaly,ale rozhodně ne v takové míře,jako muži.Nechutná feminizace dnešní doby.
    • Zenska postava je tam jako volba - cili, pokud je nikdo nechce, tak si je nikdo nezvoli a ve hre je nepotkas.
      • a dopadne to jako v onlinovkach 90% zenskych budou chlapy :D
    • Boj se boj, nejdřív vám sebereme všechny hry, pak bude následovat kastrace *2*
  • Battlefield Vag*na
  • TheGGG
    a já myslel že "V" znamená, "pořádně jsme Vyje*aly s Vámi i s odkazem druhé světové války".
    • Akym sposobom s nami a s odkazom WWII vyjebali?
      Normalne sa pytam.
      • TheGGG
        nechcu ti narušit tvojí sluníčkovou bublinu, ještě bys na mě mohl zavolat policii a řvát MeToo.... pokud ti to co předvedli v traileru připadá jako slušné vyobrazení WWII, pak je mi tě líto, jsi přesně ten typ zákazníka, jakého má EA ráda *14* *14* *14*
        • Ale prosim ta pekne, ja nepotrebujem volat policiu, ja som polozil uplne normalnu otazku, dal som
          svoj pohlad na vec, na nikoho som neutocil, ale vsetci ste sa zrazu po*rali.
          Vidim, ze dnes sa uz na nete neda asi normalne diskutovat, kazdy ide rovno nakladat tomu druhemu.
          Mna zaujima ako sa to bude hrat a nie ako verne je vyobrazeny setting. Ak by mi islo o to, zahram si ine hry z prostredia WWII. BF bola pre mna vzdy arkada zasadena v nejakom pozadi ci uz modernom alebo historickom. Komu to vadi, ja mu ten nazor neberiem. Pardon, ze som nieco napisal.
      • CRYPT
        To jsi takovej osel ze se na to musis normalne "pytat"? Co presne chces vedet?
      • V podstatě úplně vším co jsme viděli v traileru.
        • No ved konkretizuj. To, ze vsetkym strasne vadia zeny ani nebudem komentovat.
          JackFrags na YT ma jedno dobre video, kde prezradza dost behind-the-scenes informacii od developerov (aby ste nepovedali ze som nedal odkaz https://www.youtube.com/watch?v=xegBXGaFrOU). Po tom traileri som ostal chladny, pretoze osobne som chcel radsej znova moderny BF ako WWII, ale ak tie veci, o ktorych tam hovori naozaj budu, tak ma novy BF zaujima cim dalej tym viac. Samozrejme treba tie featury vidiet v praxi priamo v gameplay videu, aby sa to dalo hodnotit. Tiez vitam free DLC a updaty po vzore Titanfall 2.
          • Ženy nikomu nevadí, tomu věř. Ale to, že vikingská ženská s protézou běhá po domě s odstřelovací puškou... Vážně musím pokračovat dál? Doporučuji podívat se třeba na Band of brothers, pak to budeš moct srovnat a nebudeš muset psát, aby ti tady někdo "konkretizoval", jelikož opravdu všechno je tam špatně. Tim komentářem ze sebe vážně děláš jenom blbce. Navíc nikdo nekomentuje ani nekomentoval herní mechaniky, takže nechápu, proč to pod svůj komentáře o "odkaze WW2" pleteš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit