Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc

    Vela stastia v novej praci Pavel. Som rad ze neodmietnes pozvanie do dalsich relacii a tak, no musim povedat jedno (a myslim to v tom najlepsom slova zmysle, v akom sa to vobec da), do Retra uz radsej nechod ;-) :-D :-D 

  • Inquisitor

    Díky a ať se daří jak v práci, tak i v životě.

    • sleepless

      Moc děkuju :)

  • jenda84

    ahoj, znamená odchod PP z games.cz také útlum přítomnosti Karla Drdy v podcastech? uvidíme ho ještě někdy? Přišlo mi, že v posledním podcastu jim to s Alešem dost sedělo...

    díky za odpověď a hodně zdaru v nové práci!

    • sleepless

      Kdepak, neznamená. Když bude mít Kája čas a kluci budou mít zájem, určitě rád přijde :)

  • SalemCZ

    Bohužel nebudu moc přijít tak hodně štěstí a ať se někdy Sleepless ukáže ve FC. 


    Videa k Levelu už teda nebudou?

    • sleepless

      Děkuju. Videa k novým Levelům budou vycházet i nadále. A jak jsem psal, rád se ve FC i jiných videích se rád ukážu, když budou Aleš a kluci chtít. :)

      • SalemCZ

        Jaká byla smuteční party za odchod? 

        edit: škoda že končíš i v Hardclubu, tam mi přišlo že oproti klasickému FC si byl plný energie. 

        edit2: kdo zaujme tvoje místo?

  • Thorar

    Tak ať se ti daří ať už jdeš kamkoliv a díky za skvělou práci 😉

    • sleepless

      Díky, štěstí bude potřeba :) A jsem rád, že tě to ty roky bavilo.

  • KrejciPetr

    Bude předem oznámena někde konkrétní občerstvovna? :-)  19:30 nestíhám, ale na pivko potom proč ne :D

  • Tilwaen
    Hodně štěstí v nové práci, Petře.
  • Houdini

    Games sledujem už od začiatkov ešte starého webu, tak isto FC aj keď dlhé roky som nestíhal live. Mám rád všetkých aktérov, každý má svoje + a - a celkovo je to dobre vyvážená parta. A Petr nebol výnimka. Priznám sa z toho, že odchádza som Smutnejší než Aleš ☹. Ako tu už bolo povedané po zaklínačsku "Niečo končí, niečo začína" sám som si týmto v živote prešiel. 

    Takže Petre všetko naj nech si kdekoľvek, vďaka za tie roky, za svoje postoje a názory, s ktorými som niekedy nesúhlasil a inokedy zas si mi hovoril z duše. Dúfam ale, že sa po vzore Martina vo FC objavíš 😐 o to vzácneší pre nás budeš.  Dám si na tvoje na dialku kedže sa na rozlúčku dostaviť nemôžem. May the force be with you!

    P.S.: O Games sa nebojím osobne sa mi páči spojenie "starej gardy" ktorá je zosobnením mojej generácie a toho čo som prežíval v herných začiatkoch s tou generáciou mladšou Adam, Vašek aj Patrik zapadli výborne, ale tak tajne dúfam, že ostatní vydržia až kým to nebude Fight Club pamätníkov/veteránov/seniorov 😎

    • sleepless

      Je to přesně, jak píšeš. O Games není třeba mít starost. Jsme společně dost dlouho na to, aby ani nebylo poznat, že už tu nejsem. Kluci jsou všichni šikovní a navíc celý web oživý vlastními nápady a třeba i jiným přístupem. Takové oživení po mnoha letech je vždycky žádoucí.


      S redakcí budu samozřejmě v kontaktu, třeba i na konto Levelu, který budeme dělat dál. A rád se ve FC objevím. Doufám, že zbude čas i na nějaké články a recenze :)


      Každopádně děkuju za přání, vážím si toho :)

  • lito

    diskuze mrtvé, otcové zakladatelé pryč. No, nevím, nevím. 

    • Mart9

      Nejvyšší čas přesunout se na eurogaymer za skutečným otcem zakladatelem :D

  • giacobraza23

    Hodne stesti. No zajimalo by me co bude dal s Hardware Clubem? Momentalne asi nejlepsim podcastem v ramci Games..

    • sleepless

      Díkes. s HW Clubem se nic dít nebude, pojede dál. Je tu Jirka, je tu Jindra, je tu Lukáš, to je hlavní. A když bude zájem, přidám se rád taky.

    • ales.smutny

      Nic, poběží dál 🙂

      • giacobraza23

        Jen doufam, ze nezustane u slibu jako recenze Project Cars 2 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit