Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982

    Tohle je pecka. Klasická mlátička jak z automatů. Sice ne tak dobrá jako double dragon, Street of rage nebo Mother russia, ale zase klasický zvuky, hudba i zápletka těhlech dvou je prostě povinnost. Člověk si tak hezky zavzpomína kolikrát se u těch filmů zasmál. Pro nefanousky to asi moc význam nemá, ale ten kdo má rád buda s terencem je to jasná volba. 

  • redicius

    když budu hrát sám, tak druhá postava tam není, nebo je ovládaná AI?

    • Mart9

      Je ovládaná AI.

  • Lukass

    Ty jo,  to je bozi.  Miluju jejich filmy,  takze hru urcite zakoupim,  podle videii je to super vtipna vzpominka. 

  • Mart9

    Díky bohu za licencovaný soundtrack??? Ten je díky nám backerům! Byl to stretch goal, který mě přesvědčil se na KS registrovat a přispět.

    • Jack1947

      No ne, ty jsis koupil hru před vydáním, ještě si na ní přispěl wauu 😯😱 NEBESA !

      • Mart9

        A proč se divíš?

        • Jack1947

          Ty se tomu divíš že se divím lol ?

          • Mart9

            Ty si evidentně nepochopil, že nemám problém zaplatit plnou cenu, když to má smysl a hra má nějakou přidanou hodnotu. Ale to už sis teda za tu dobu mohl všimnout. Takže ano, divim se.


            A to, jak si vždy klikneš palec nahoru, je taky hodně nenápadné.

            • Jack1947

              Kliknu se jen když mám už kliknuto, jinak mě nějaké palce nezajímají ale potěší když někdo souhlasí... dříve se psalo na různá fora i jen bez nějakého toho palcování.

              Pravda to mě nenpadlo já tě mám spojeného hlavně se slevičkou, netušil jsem že trpíš i nostalgií a koupíš takovouhle hru ba co podpoříš.

      • x_ander

        Řekl největší zloděj, který tady na games je :-D

        • Jack1947

          Aby ses neozval..

  • Klobasor

    Pistaciova dosla!

  • SalemCZ

    ta hra je z prosince, celkem rychlá recenze

    • Mart9

      Pleteš se, "final release", jak to nazvali, byl 20. dubna. Předtím to byl spíš early access. Což ale nic nemění na tom, že je na games zase jednou něco pozdě. V tomto případě ale platí, že aspoň něco, ostatní servery tu hru skoro úplně vyignorovaly.

      • SalemCZ

        na Steamu je psáno 15.12. tak podle toho to beru.

        • Mart9

          Rozumim, to bylo vydání úplně první verze, ale pak to ladili, opravovali a final release mi jako backerovi ohlásili na 20. dubna. Takže beru zpět, že se pleteš, jen jsem to upřesnil.

      • Jack1947

        Koho to zajímá... u indie hříčky.

        • Mart9

          K této hře mám vztah, takže se pokusím ignorovat všechny tvé další pokusy o konflikt.

          • Jack1947

            Jaký konflikt plosím tebe ? 😀

  • Koukám na screenshoty a je to jak cesta časem. O tomhle se nám ani nesnilo, když jsme si před 20 lety představovali, jak budou jednou vypadat hry.

  • Mart9

    Je to jediná hra, kterou jsem zabackoval na Kickstarteru. Díky tomu jsem ji mohl hrát už během loňských Vánoc, kdy jsem ji asi za 5 hodin dohrál. Ale podle vývojářských zpráv na KS ještě během roku tu hru nějak rozšířili, takže se těšim, až si ji o Vánocích dám znovu. Udělám z toho takovou pěknou tradici. A díky za recenzi, i když ji číst nebudu.

  • KIMCID

    Jen pro staré hráče jako já

    • Mart9

      Co znamená starý hráč?

      • KIMCID

        43

        • Mart9

          Tak v tom případě nesouhlasím. Je to i pro o generaci mladší hráče.

          • Jack1947

            To bezesporu nebo aspon pro lidi co znají Bud Spencera a Terrence Hilla z tv 😉

        • Jack1947

          To jo to seš starej a ?

  • Ty filmy mě, ročník 91, minuly..vlastně jsem se jim vyhýbal, vždycky mi to přišlo trochu debilní. Ale lidi, viděli jste ten gameplay trailer co je tady v článku? mě se ta atmoška strašně líbí a jak mě často štve pixel art a podobný srandy..tohle se mi fakt líbí. Možná je to jen nostalgie a připomíná mi to Golden Axe víc, než by mělo..

    • Zrzzek

      To nebude ročníkem, tos to prostě nějak zazdil. Já jsem ročník 96 a na filmy s těmahle dvěma jsem koukal od mala, koukám na ně teď a koukat na ně budu. Ta chemie mezi Hillem a Spencerem je prostě boží. A samozřejmě Spencerovi facky, až nějakej raubíř proletí oknem, ty jsou snad ještě lepší.

    • Mart9

      Seš můj vrstevník a mě ty filmy bavily v dětství i teď. Díky TV Barrandov, kde ty filmy běžely v létě dva roky zpátky a pak jeden za druhým během Vánoc, jsem viděl většinu jejich filmů a tu hru jsem si tak mohl parádně užít. Doporučuju ti podívat se na jejich nejslavnější filmy a pak teprve hrát hru.

      • Paulcz

        Bacha na ty s novým dabingem to je nekoukatelný. Jinak třeba Podivný dědictví (kde je teda jen Terence Hill) je úplná klasika napěchovaná hláškama atd. Případně Pravá a levá ruka ďábla.

        • Khanemis

          Souhlas, Podivné dědictví má sice jen jednoho z té slavné dvojice, ale nemá naprosto chybu. Ten se dá taky citovat skoro celý od začátku do konce:) Jsem rád, že si na to někdo ještě pamatuje:)

          • Podivné dědictví je naprosto skvělý film, se skvělou hudbou do toho🙂

            • Nejlepsi je kdo najde pritele najde poklad :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit