Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štěstí v tom hledá jen kret@n.

  • Mart9

    Je ovládaná AI.

  • uzivatel1982

    Tohle je pecka. Klasická mlátička jak z automatů. Sice ne tak dobrá jako double dragon, Street of rage nebo Mother russia, ale zase klasický zvuky, hudba i zápletka těhlech dvou je prostě povinnost. Člověk si tak hezky zavzpomína kolikrát se u těch filmů zasmál. Pro nefanousky to asi moc význam nemá, ale ten kdo má rád buda s terencem je to jasná volba. 

  • redicius

    když budu hrát sám, tak druhá postava tam není, nebo je ovládaná AI?

  • Lukass

    Ty jo,  to je bozi.  Miluju jejich filmy,  takze hru urcite zakoupim,  podle videii je to super vtipna vzpominka. 

  • Jack1947

    To bezesporu nebo aspon pro lidi co znají Bud Spencera a Terrence Hilla z tv 😉

  • Mart9

    Tak v tom případě nesouhlasím. Je to i pro o generaci mladší hráče.

  • TheGGG

    no ano, přidej se k mase haterů CoD brouku, tím si tady jistě šplhneš... ale nadávat na nové věci kor AAA hry, to tu dělá každý jetel... já ale rozkopal vaše milované odpady z let 70. 80. a 90., tedy taková éra zdejších dědků, na kterou se nesmí říct půl zlého slova... a přesně to tě rozpálilo doběla jako zprávného neckbearda... so sweet

  • Jack1947

    To jo to seš starej a ?

  • Jack1947

    Kliknu se jen když mám už kliknuto, jinak mě nějaké palce nezajímají ale potěší když někdo souhlasí... dříve se psalo na různá fora i jen bez nějakého toho palcování.

    Pravda to mě nenpadlo já tě mám spojeného hlavně se slevičkou, netušil jsem že trpíš i nostalgií a koupíš takovouhle hru ba co podpoříš.

  • KIMCID

    43

  • i586

    Nebo taky:

    "nejprimitivnější forma gameplaye pro nejprimitivnější typy hráčů"

    =CoD

    Tady si někdo honí ego na filmech. ^^ Jó, vychutnej si svojí medicínku...

  • Nejlepsi je kdo najde pritele najde poklad :p

  • Mart9

    Ty si evidentně nepochopil, že nemám problém zaplatit plnou cenu, když to má smysl a hra má nějakou přidanou hodnotu. Ale to už sis teda za tu dobu mohl všimnout. Takže ano, divim se.


    A to, jak si vždy klikneš palec nahoru, je taky hodně nenápadné.

  • Jack1947

    Ty se tomu divíš že se divím lol ?

  • Mart9

    A proč se divíš?

  • TheGGG

    "kdo to rika ten to je, na toho to plati." a pak že se to v té pomocné nic nenaučilo

  • TheGGG

    dokazuji že mám vkus a filmy se spencerem a hillem jsou odpad na úrovni produkce adama sandlera

  • Podivné dědictví je naprosto skvělý film, se skvělou hudbou do toho🙂

  • Duncan66

    kdo to rika ten to je, na toho to plati. Ty budes asi jeste decko, takze na tebe asi takto, ze? 😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit