Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To rozmázání to je příšerný to se ten blur nedá vypnout?🤮

    • Nejlepší hra tohoto roku, vymazlená v každém ohledu, s absolutním hodnocením úplně všude a od všech, ale do háje! Je tam blur! Tak to je v pytli! Rychle vem nohy na ramena, ať tě nestraší ve snech a nenaskáče ti z něj vyrážka. I když jak tak koukám, už je pozdě! :-)

  • Phillios191

    Prostě rockstar... :)

  • Jenže za jakou cenu? Doporučuji článek "Inside Rockstar Games Culture Of Crunch". Přitom je to jen hra a zrovna western mě ani moc neláká.

    • Destaa

      Za jakou cenu? 55-60 hodin týdně makáme v práci často taky, a to nejsme v "crunchi". V Rockstaru mají na herní průmysl celkem klidné crunche podle toho článku.

      V nejvytíženějších měsících mají průměrnou pracovní dobu 45.8 hodin týdně...to máš skoro jako normální pracovní dobu v ČR, s tím rozdílem, že mzda v Rockstaru začíná na nějakých 80 tisících měsíčně. Za to bych těch pár hodin navíc teda přežil.

    • jen at makaj flakaci

    • TheGGG

      doporučovat článek z takového pomateného braku jako kotaku... co příště polygon... cnn? 🤮

      • Až na to, že obsah článku by se nezměnil ať by vyšel na jakémkoliv webu.

        • TheGGG

          ale změnil... kotaku a další bulvární braky rozmáznou co můžou a zbytek nafouknou.

  • Johnny

    GTA mě nikdy nebralo. A nebere doted. Narozdíl RDR 1 sem miloval, dvojka už se začne za par hodin stahovat a už sem natěšenej skoro jako když vychazel skyrim <3

    Akorad sem si na to musel pujčit PS4, ale zadara a po dohrání zas vrátím takže cajk :D

  • PCMR

    Jenom 97? To vypadá, že overrated status GTA5 nebylo překonán. No nic, tak snad GTA6.

  • lito

    tvl, stejně bych tam uvítal Morriconeho, to bych fakt kupoval hned. Vždycky mě ta hudba v těch westernech uzemnila, a proto ty filmy mám opravdu rád, i když nejsem  nějaký extrea fanda westernů. Takhle počkám na slevu, už jsem se spáli s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V.

    • Lukass

      Jo presne,  jeho hudba by tomu dala tu pomyslnou tresnicku. 

      Miluju jeho filmovou tvorbu,  Hodny zly a osklivy a finalni souboj,  nebo Pro par dolaru navic,   to je genialni. 

      Jinak souhlas ze Max Payne 3 je brak,  ta hra me ve sve dobe silene zklamala. 

    • Destaa
      Pokud ses spálil s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V, tak to nekupuj ani pak, hry od R* očividně nejsou pro tebe. 
      • Johnny

        Já GTA považuju za šit. Ale RDR mě neskutečně bavilo...

        • bolehlav

          Presne. Nebo San Andreas bylo super ale zase GTA V me treba vubec nebavilo... 

  • kdyz bych si to chtel zahrat, mam si koupit radeji PS nebo xbox? a kdyz uz mam ovladac k xbox360, ktery pouzivam na PC, bude tento ovladac fungovat i na novem xboxu?

    • Derp_1337

      To si mysllíte, že Microsoft dovolí hráčům používat staré a léty ověřené ovladače a příslušenství (sluchátka, atd.) na nové konzoli?? Samozřejmě, že ne.

      Musíte mít nové ovladače k X-box One.

    • lito

      jaký máš xbox? 

      • Derp_1337

        Tady má někdo problém s pochopením psaného textu...

        OP se zeptal "mám si raději koupit PS nebo Xbox" a ty se ptáš "Jaký máš xbox?" 😂

        • lito

          tvl, tak jsem to přehlídl, psaný text chápu naprosto dokonale, ale stane se, nikdo není dokonalý. Tvoje trapná reakce je ještě trapnější než můj dotaz. Bravo!

          • Derp_1337

            Ten příspěvek si o to přímo říkal, aby si z něj někdo udělal srandu 😉



            PS: Jedno z nepsaných pravidel internetu: neloz do diskuzí, když nedokážeš přijmout s humorem kritiku svých chyb 😇

            • lito

              že to rovna říkáš ty, můžeme se spolu podívat do historie 😉

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Myslím, že si mě s někým pleteš. Pokud vím, tak jsem nikdy neměl problém s tím, když někdo poukázal chybu v mém příspěvku.

                Samozřejmě tím míním skutečné chyby a ne rozdíly v subjektivních názorech.

                • lito

                  Reakce na příspěvek:

                  možná se pletu, ale myslím, že nějaký derp(anonym) byl docela agresivní, tedy jestli jsi to byl ty...

                  • Derp_1337

                    Reakce na příspěvek:

                    Kdysi jsou používal Derp (anonym), ale pak se nějaký multi-account trollík (podezřívám Delo nebo Femta) začal bavit tím, že občas použil můj nick, takže chvilkama v těch příspěvcích byl chaos.

                    Naštěstí teď redakce games zavedla povinou registraci a už je klídek.

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty si zase fanatický to si opravdu nemáte co vyčítat lol, ale nechápu jaktože ti nedochází že si TROLL slušná diagnoza tohleto fakt.

  • Tafaraj

    Už jen 7 hodin :) a nějaký ty drobný

  • Jack1947

    Jsem si říkal kolik to asi bude mít když GTA mělo 10/10, 9/10 je málo a hle 10!

    Já nevím nejlepší konzo... PS4 hra ? možná s nejvíce možnostmi, volností a aktivitami.

    Jo, na PC to bude hezké, to bez debat... jen je třeba počkat😉

    • jindra.veliky

      klsickej jack, nic nehral ale hodnoceni nesouhlasi

      • Jack1947

        Já ti to taky neberu milí Jindříšku😉

  • TheGGG

    rockstar je extrémě talentované studio, bohužel dělá hry které mě i přes svou dokonalost nelákají... western banditi v RDR a gangsteři a vrazi z GTA mě fakt netankují... hrát se za šerify, detektivy, poldy pak je o čem diskutovat, ale toto eee

    • radim.zaty

      S GTA to mám podobně, ale ve westernech jsem tak nějak vždy fandil desperátům (vím, je to divné, ale je to tak). Takže RDR2 mi nijak nevadí, na rozdíl od GTA5.

      • TheGGG

        tak to já bych radši byl na straně zákona i na divokém západě... ve scifi  a fantasy vždy fandím zlým impériím, ale u těch story z reálného prostředí se mě na stranu kriminálníků přidávat nechce.

        Jo kdyby udělali rockstar městskou akci o punisherovi nebo podobném vlastním mstiteli, to bych si dál říct určitě... poldy bych omračoval a krimoše kosil, ale vykrádat banky a střílet modrý, to mě nebaví (a ne, nikdo v mé rodině u policie nedělá,)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit