Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • this coment did not age well xDD

  • chelios2094

    Troll, nereagovat

  • vlastik.plaminek

    Flashi, jakožto PC hráč si RDR 2 koupím znovu i na PC, protože mě neskutečně baví a není mi líto si za něj zaplatit znovu tak jako v případě GTA V, které jsem si pořídil na PS3 a pak když vyšlo tak i na PC a pokud někdy vydají i první RDR, koupím si ho taky znovu. Takže prosímtě zalez pod verandu a vypusť duši jako každý jiný poslušný pejsek, který už jenom štěká, protože na kousání mu chybí zuby. Děláš tady ostudu všem lidem, co někdy drželi Dualshock.

  • Johnny

    On taky ten duvod není a poznat to prakticky nejde. Koukni se na nějaky tabulky z jake vzdalenosti je poznat jaké rozlišení.  A presně tak pro většinu lidí nemá vubec smysl kupovat 4K.... normální člověk má doma maximálně satelit a tam je s bídou 1080p. vycházím z návštěv cca 500 mých klientů

    dvojnásobný počet pixelů by člověk moooožná (hodně možná) poznal, ale 4K má čtyřnásobný počet pixelu.

  • twicer

    Debilní jste hlavně vy pokud ze tří metrů nevidíte rozdíl v dvojnásobném počtu pixelů. Kdyby to ze tří metrů bylo stejné tak není důvod kupovat si drahé televize a ps4 pro.

  • Johnny

    Pokud má někdo 65" 4K TV a sedí od ní 3m tak nepotřebuje 4K... ideální vzdalenost 4K 65" je cca 1.3metru... Kdo kouká na 65" TV z metru a pul?? kdo ma pohovku 1.3 metru od TV? xD xD xD

  • Johnny

    Ano, al 90" Tv jsou jeste docela drahý

  • Johnny

    jste dementní nebo neumíte číst???? Psal sem někde že není rozdíl mezi FHD a 4K??? psal sem ze na 55" TV z 3 metrů neni poznat ROZDIL! Když si k TV sednu na metr, tak samozrejme rozdil bude velky!

  • Ale jake je uspokojeni ze stahovani z kuze krokdyla? To trochu hovori o tve sadisticke prirozenosti. Pokud bys byl normalni clovek, tak kdyz nekdo vezme kudlu na krokodyla a zacne ho podrezavat, melo by ti byt blivno. Stejne tak je otazka na kolik jsi "normalni", pokud chces v pocitacove hre, ktera se hraje na PC, tzn na stroji, jit do mesta do bordelu. Proc tam radsi nezajdes misto hrani PC her v realu?

  • Prave ja bych chtel aby vysla uplne stejna hra jako ctyrka, ale jenom s jinymi frakcemi a treba novyma potvorama, ale principialne kdyby to bylo stejne, tak super. Ctvrty fallout se mi libil.

  • Jo taaaak to jako intro nebo neco jako datadisk?

  • nightborne

    Mno, snad jediná věc, co mi zatím vadí, je, že si zbraně nepamatují druh munice, co jsem do nich naládoval. Zapomínám to pravidelně přebíjet a pak se účastním přestřelky s klasickou municí, zatímco mi v batohu hnije nějaká lepší.

    Jediná maličkost, kvůli který občas brblám, ale jinak... sakra, těžko se od toho vstává, těžko.

  • twicer

    měl bys dělat rozdíl mezi doživotní a časově omezenou dohodou :)

  • dworkin

    Registrace před 4 dny? No to víš, že se s tebou tady bude každej bavit. ;D

  • Carnage666

    zkoušel sem Red Dead Redemption 1 a ne, nešlo to moc dobře.

  • Tafaraj

    To je jen spin-off

  • twicer

    Jako jo, souhlasím stebou že to udělat mohli, když to ale vezmeš z opačného konce třeba je přímé setkání s multiplayerovou složkou her konečně dostane do stavu kdy si budou muset přiznat že se současným enginem už to dál nepůjde. Vtomhle ohledu jsem osobně docela dost zvědavej co předvedou v dalším elder scrolls.

  • Vždyť se tam něco děje na každém kroku.

  • Spíš škoda, že to neoutsourcovali někomu jinému. Podobně jako TES Online. Taky mě TES MMO nebere, ale vzhledem k tomu, že to Bethesdně nebralo zdroje (až na nějaké ty konzultace), tak to tolik nevadilo. Si měli najmout externí studio a sami se věnovat nějakému pořádnému příběhovému RPG. Nebo udělat něco menšího na úplně novém moderním enginu, aby se s ním naučili trošku dělat a mohli pomalu zahodit ten jejich, který už je fakt na hranici použitelnosti a hrozně omezuje. (když porovnáš technicky RDR2 a F76, tak je tam hrozně znát, jak už zaostávají)

  • twicer

    Máš nějaké příklady? Hrál sem pár emulovaných her na docela průměrným železe a neměl jsem problém se držet maximálního frameratu který daná hra podporovala.

    Každopádně byl to emulátor PS3, PS4 už bude asi zase jinde..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit