Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Mně překvapuje, že se prodali takhle pod cenou a už podruhé mě mrzí, že prostě nemám ty prachy, abych do nich mohl investovat sám. Poprvé bych do nich investoval místo Bakaly, protože bylo jasné, že projekt Pana Vávry bude mít úspěch.

    A podruhé bych investoval nyní, protože pravděpodobně již vydání druhého dílu Kingdom Come tuto investici nejen vrátí, ale i na tom THQ vydělají.

  • KronosDeret

    Ale přeju mu to, třeba už nebude furt tak nesnesitelnej arogantní egomaniak když bude v balíku...

    BTW schválně jestli se bude opakovat situace Mafia II, aneb více kohoutů na jednom smetišti.

    • jindra.veliky

      spis se jeste vic zatvrdi v tom ze ma ve vsem pravdu

  • skaven

    ja to skor vidim v tom kontexte, ze do  ciech 15. storocia pribudnu cernosi 😀

    • adam.kuba

      No, snad tam nebudou :-( 

  • TheGGG

    takže nezávislost studia tímto skončila... další KCD bude na žádost vydavatele battle royal korektní p2w maglajz zasazený do new yorku...

    • Proč tak černě? Na rovinu, moc se nevyznám, ale koukl jsem na seznam her od Nordic a nepřišly mi jako úplné shity. Snad to dobře dopadne a nenechají se strhnout mainstreamem.

      • SalemCZ

        tak víme že už Warhorse nebudou dělat remastry starých her :D není jaký. Spíš by pod hlavičkou THQ mohly koupit práva na Mafii

    • -_____-

  • cNNk

    No tak jsem zvedavej jak dlouho vydrzi ta tvurci svoboda a nezavislost

    • strouhale kdo je to na tve profilove fotce? 

    • SalemCZ

      To já taky obzvlášť když už nejsou majitelé ani Klíma s Vávrou, pochopil bych kdyby si THQN koupil jenom Bakalův podíl

  • Takže druhý díl bude Epic fail store ekluzivita?

    • SalemCZ

      Já doufám že se Deep Silver poučil.

  • SalemCZ

    Tak otázka co to pro firmu znamená, když vezmu že distributor byl Deep Silver a prý mají svobodu, asi jenom že politici nebudou říkal že je to Bakalova firma.

  • Llour

    Takže Danovi a Martinovi přistane co nevidět na účet více než 100 míčů. Gratuluji i k 2M prodaných kopií🙂, zaslouží si to. A některým místním závistivcům praskne asi cévka 😛

    • Nemyslím si, že ty peníze přistanou na účtu těm dvěma ale spíš je na účtu najde Zdeněk Bakala.  Pokud se nepletu tak on byl majoritní vlastník.

      EDIT: Tak teď čtu že THQ získala vlastně celý podíl a jestli je pravda informace z wiki že Vávra vlastnil 17% a Klíma 13% tak si opravdu slušně vydělali.

  • celoush

    Tak ať se daří! Jen by mne zajímala ta částka. Všude píšou o 33.2M euro, tady je uvedeno 42.8M (což jinde označují jako čisté příjmy Warhorse Studios za minulý rok).

    • Coffin.Corner

      Kupní cena  33,2 milionů eur. Další peníze jdou na dluh studia a zbytek je ve formě akcií, celkem tedy 42 milionů eur.

    • yeniczek

      Bakala vlastnil podíl za 33,2 mega Eur, další jako Vávra a Klíma vlastnili většinu zbytku. Takže si oba vydělali slušně přes 100 mega CZK každý :) Je to super příběh, když si vezmu, jak začínali a jak je všichni posílali do háje.

    • Llour

      oficiální zpráva: http://news.cision.com/thq-nordic-ab/r/thq-nordic-acquires-award-winning-warhorse-studios--the-studio-behind-kingdom-come--deliverance,c2739779

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit