Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    pekná spomienka na swatku. v tejto hre mámutopené desiatky, možno stovky hodín a neľutujem. nepohrdol by som remakom.

  • TrentReznor

    Série Swat mě úplně minula zato R6 Raven Shield jsem hrál do aleluja

    • Taky jsem měl vždycky radši sérii Rainbow Six - jako malej hlavně Rogue Spear s datadiskama a Raven Shield s datadiskama, proč? no protože RS vždycky nabízel víc možností řešení, měl propracovanější systém plánování mise, zbrojní arzenál a s tím spojené propracovanější a reálnější chování zbraní po výstřelu a hlavně Homer Johnson, Ding Chavez, Eddie Price a Arnavisca Santiago :-DD ne teď važně - SWAT byl v tomhle okleštěnej, až moc CQB (což mu nemohu vyčítat, byl to "simulátor" policejních zásahovek.),všechno se holt odehrávalo na extra malejch prostorech, AI spolubojovníků nic moc, celkově mi ve SWAT vždycky všechno přišlo "nic moc" v porovnání s Rogue Spear (SWAT 3 - 99) a Raven Shield (SWAT 4 - 05)

      • Coffin.Corner

        Hrávám občas jak staré R6, tak SWAT 3,4 a musím konstatovat že AI z R6 nesahá té ze SWAT ani po kotníky...

        • Ony obě nebyly nic moc. Hlavně to naštvalo, když to člověk dobře naplánoval a pak to celé kikslo na tom, že se ti vaši bezmozci nechali postřílet jak ovce.

    • Jack1947

      😉Takto naprav aspon čtverkou 😎

  • Na slovensku sa kuti takticka hra so Swat tematikou v top down pohlade. Silne inspirovane prave hrou Swat3, ktora mi pride tiez lepsia v niektorych ohladoch oproti Swat 4. Je tam aj podpora online Coopu, psychologia a natlak, praca s celym 5 clennym teamom, zatykanie podozrivych.. atd. Uvidime ako to dopadne...

    • Mart9

      Top down pohled je špatně, tím pádem to absolutně nemá šanci napodobit atmosféru SWAT.

      • Nutne nie. Napriklad door kickers je tiez fajn podla mna. Aj v top down moze byt zaujimava atmosfera. Ale je jasne ze oproti Fps je to iny typ hratelnosti aj zazitku to ano

  • U teto hry jsem se lekal vic nez v jinych. Dobre bylo, ze tam kde v prvnim pruchodu byl rukojmi, tak v dalsim tam cekal nepritel. 

    • Mart9

      Tomu moc nerozumím. Podle mě se v té hře nebylo příliš čeho lekat. A to říkám jako člověk, co se obloukem vyhýbá všem hororovým hrám. Ale tady si měl u sebe vždy parťáky, takže při opatrném postupu to bylo v pohodě.

      • Derp_1337

        Občas ani opatrný postup člověka nezachránil. I při jednoduchých mapách dokázalo náhodné generování nepřátel občas opravdu zatopit.


        Rád vzpomínám na momenty, kdy člověk měl po desítkách odehraných hodin většinu map v malíčku, ale přesto občas celý team SWAT byl překvapen a vyhlazen nečekaným a tvrdým odporem... those were good times.

      • Jack1947

        Lekat třeba tolik ne ale slušné psycho to občas bylo... ono chodit sám někudy kde si neveděl kde číhá zmetek a nejde jen o to ale i prostředí.

  • Whoossain

    Klasika. Hodně mě to bavilo. Trochu podobný byly i dva díly R6:Vegas. Bohužel bez možnosti zatýkání, pokud si pamatuju. Ale "breach" taktika po předchozím prozkoumání místností byla taky zábavná. Aspoň pro mě.

    • Jack1947

      První díl ještě ne ale ten druhý byl docela slušná střílečka v prvním zatracovaném mnohžmi V6GAS ještě byla taktika.

  • jindra.veliky

    nedavno jsem si to kupoval na gogu...pamatuju jak jsem se snazil dohrat vsechny mise jen s taserem a omracujici brokovnici

    • Jack1947

      Ano přesně tak a možnost nezabíjet hned každého na potkání je taky velké plus.

  • Mě třeba trošku vadí umělá inteligence týmů. Vědí že v místnosti je zloduch, hodí tam flash a stejně je ten zloduch schopný zastřelit oba.

    • Kooperativní multiplayer byl v tomhle super a docela hardcore záležitost. PvP už bylo horší, ale zase ten pocit, kdy vás protivník odpraví pistolí když se zrovna svíjíte v křeči nebo slzíte a kašlete moc her nemá.

  • Lenny

    vcelku vtipna shoda okolnosti. vypnu swat 4, otevru gamesy a hned jako prvni, co vidim je tento clanek:)

    dluzno doplnit, ze se aktualne pracuje na duchovnim "nastupci" (pokud se to tak da nazvat) swata 4 s nazvem Ready or not. A z prvnich ukazek to zatim vypada vic nez dustojne:

    https://www.youtube.com/watch?v=0PH_f3zo5_A&t=1s

    • Jack1947

      Nevěřím dokud si nezahraji nebo neuvidím aspon gameplay video😐

  • Jack1947

    No vzhledem k tomu že všechny dosavadni Wannabe projekty skkončily fiaskem tak ano je to jedinej autentickej policejní simulátor Swat týmu 🙂 The Stetchkow syndicate super Datáč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit