Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Se divím že ty velký firmy nemají jenom půlroční exkluzivitu, Ubi a The Outer Worlds, bych radši viděl na tu pulroční.

  • Ahoj, jen sem chtěl říct že Observation je za mě výborná věc a všem doporučuju. Už dlouho mě nic tak nebavilo.

    • Jack1947

      Mě to nějak přestalo bavit, čekal jsem nějaký spíše interaktivní film s prvky logického uvažování jako vesmírná stanice... nakonec to byla hrozná nuda, kterou jsem navíc díky bugu ani nedohrál.

  • Koukam ze games najali titulkare z idnesu😬

  • Jack1947

    No bože tak 1-2 roční exkluzivita a až dojdou penouze tak se zas pojede vše na Steamu.

  • JohnyTheZik

    U auto chess by fakt nemel bejt obrazek terrorblada vzhledem k tomu, ze hra na EGS uz neni nijak spojena s dotou. Valve ma vlastni auto chess - dota underlords.

  • A teraz bude nasledovat clanok "exkluzivit" a teda hier, ktore nevysli a mozno nikdy nevyjdu na EGS? Pretoze aj pri nich plati: "Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat"

  • KrPa

    skoda ze UT je u ledu

  • iSpirit

    Super. Jen houšť.

  • Pojem "exkluzivita" bych v tomto kontextu vůbec nepoužíval - řada těchto her je i jinde (UPlay, MS Store). Ano, autor si to uvědomuje, tím spíše měl článek pojmout např. jako "Seznam her, které si v dohledné době na Steamu nezahrajete".

    • SalemCZ

      Uprav si to ještě "Seznam her, které si v dohledné době na Steamu nezahrajete ani na GOGu"

    • Jambbo

      Ale to by nebyl tak dobrý click bait, to by možná byla normální novinařina. Fuj.

    • sugyn

      Nebo muzeme nazyvat veci pravymi jmeny "Seznam uplacenych vyvojaru" 

  • cNNk

    Ubisofti exkluzivita pro epic je to nejlepsi co mohli udelat - vetsina si to koupi rovnou u nich na uplayi a jde jim plnej prijem :D Navic na uplayi si defakto kazdej muze na cokoliv hodit 20% slevu ...coz je super.

    • Carnage666

      Přesně tak :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit