Přejít na výpis diskuzí

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

19.6.2019 17:52
Patrik Hajda 28 příspěvků

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No..o nic nepřicházim

• Jack1947

No nevím s tím World war Z , dávají to zadarmo k ryzenům sice společně s Division 2 gold edition... ale stejnak.

PVP je tam hrozné... protože to stejně jako třeba Wildlands nikdo nehraje no.

• Marines

No, na exkluzivitu EPICu říkám, "no bože", častokrát čekám na slevu a určitě nejsem jediný a přesto dokáži žít i delší čas bez herní pecky. Jsem pouze tak bohatý, jaký je můj příjem a to, že Epic má disponibilitu vládního měštce, ještě neznamená, že je dobrý hospodář. Konkurenci STEAM jistě potřebuje, ale Epic jí není a to nejen pro exkluzivitu her, ale i pro ostatní funkčnost, "nabídku a košík" nabízí tisíce dalších firem....

Jen ještě pro autora článku, prosím opravte si u SATISFACTORY data, máte tam překlep - od 20.03.2019 do 20.03.2019 ( roční exkluzivita)…..

• S tím Twin Mirrorem mě Dontnod naštval, ale teď se objevil Vampyr na gogu, tak tam snad přidají  i Life is Strange sérii. 

• SalemCZ

Se divím že ty velký firmy nemají jenom půlroční exkluzivitu, Ubi a The Outer Worlds, bych radši viděl na tu pulroční.

• Ahoj, jen sem chtěl říct že Observation je za mě výborná věc a všem doporučuju. Už dlouho mě nic tak nebavilo.

• Jack1947

Mě to nějak přestalo bavit, čekal jsem nějaký spíše interaktivní film s prvky logického uvažování jako vesmírná stanice... nakonec to byla hrozná nuda, kterou jsem navíc díky bugu ani nedohrál.

• Koukam ze games najali titulkare z idnesu😬

• Jack1947

No bože tak 1-2 roční exkluzivita a až dojdou penouze tak se zas pojede vše na Steamu.

• JohnyTheZik

U auto chess by fakt nemel bejt obrazek terrorblada vzhledem k tomu, ze hra na EGS uz neni nijak spojena s dotou. Valve ma vlastni auto chess - dota underlords.

• A teraz bude nasledovat clanok "exkluzivit" a teda hier, ktore nevysli a mozno nikdy nevyjdu na EGS? Pretoze aj pri nich plati: "Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit