Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle neustálé vychvalování her od Blizzardu, ach. Koupil jsem si to kdysi ve slevě za 200 kč, navnaděn recenzemi, jaká je to "šlaha, šupa a řacha", hrál asi dvě hodiny, od té doby jsem na to nesáhnul. Příběh generický, hratelnost průměrná, radši bych snad okopával zahrádku, než hrát tohle. Souhlasím s tím, co napsal Level v recenzi na hru. Pěkná, ale jinak úplně obyčejná hra.

  • Johnny

    no nevim mě to nikdy nic neřikalo.

  • hra to byla dobrá ale nazývat to vrcholem............ to zase nebudeme přehánět..

  • calwin

    ne warcraft ale - DOTA, Starship troopers, footmen frenzy, island defence, sheeptag, battletanks, battleships, RISK... warcraft ponúkol 1000 hier v jednej a to už sa proste oplatilo kúpiť... kúpu warcraftu dodnes nelutujem a naposledy som prevetral CD pred rokom (šťastie že mám mechaniku)... ale tá doba je už asi preč je to ako hrať remastrovanú CS 1.6... všetci sme ju hrali ale už je čas posunúť sa ďalej.

  • strategie od blizzardu byly vždycky založene na rychlem klikání a komu se to líbí je asi divnej
    • Hmm ale tak nějak správném klikání a vovotom to je. A hlavně tam šlo vždy o skvělý příběh.

  • JohnyTheZik

    > Historickým paradoxem je, že Blizzard skoro vymyslel MOBA/DotA před tím,
    než se tak v dějinách skutečně stalo. V roce 2003 však na něco takového
    nejspíše svět ještě nebyl připraven.

    Jak pise spravne KrPa, zadnym historickym paradoxem to neni, protoze to neni pravda. Ackoliv muzem debatovat, jak moc je Aeon of Strife vlastne moba, tak je neoddiskutovatelny, ze v roce 1998 vznikla predloha zanru, kterou pak Eul, Guinsoo a FireToad tak proslavili.

    W3 je skvela hra, dost mozna nejlepsi rts, ale neni nutny z toho delat neco, co to neni a nikdy ani nebylo.

  • Souhlas s autorem článku. Warcraft je jedna z nej realtime strategií, ještě je asi ten Starcraft a samozřejmě Command and Conquer.

  • Lupulin

    TOP RTS, od c64 s disketovkou až po dnešní stroje sem nedostal lepší stragii a dokonce s příběhem!!!!!

  • jindra.veliky

    Ja ho nikdy moc nemusel. Od Blizzu mi prijde jako lepsi RTS Starcraft

    • Presne, jako libilo se mi to, ale StarCraft to je strategie ještě o 1000% lepší... warcraft to byla taková ta hra pro mastný hlavy, kotlíkáře co ujížděj na středověku s elfy a trpaslíky

      • tomekbobek

        Ty vogo, dal bych si kotlíkovej guláš.

      • Derp_1337

        Nesmysl.

        Dle tvé argumentace by stejně tak někdo mohl říct, že Starcraft byla taková ta hra pro mastný hlavy, kotlíkaře co ujížděj na vesmírných lodích a divných mimozemšťanech.

        • Wolfcastle

          ee Fanouskove sci-fi jsou mozna nerdi co objizdej ruzny cony, ale ty v lese prohanet se s drevenym mecem fakt neuvidis to fantasy je prevazne zaliba kotlikaru 😉

          • No nevím, sci-fi LARPY sice nejsou tak populární jako ty fantasy, ale taky jsou a docela dost.

            Viděl jsem: STALKER larp, Fallout larp, Mass Effect larp

            Anebo se mrkněte zde do kalendáře - Starship Troopers larp:

            http://www.larp.cz/?q=cs/taxonomy/term/34/all

             

  • Johny666

    včerejší naprosto nesmyslná a kdo o hře trochu ví(víc než zfailovat 2x první misi a pak brečet ) recenze they are billions(autorovi bych doporučil alespoň zkouknout pár streamů, nebo yt videí.. z textu vyplývá, jak je hra nahovno, ale dostane 7) a dnešní článek o w3, který miluju, ale opět pro lidi, co si o historii žánru něco pamatují je článek naprostá slátanina čehosi, co nedává smysl. navíc uvedená prvenství a milníky jsou výmysly, jak uvádí kolega KrPa

    btw, ano na lan jsme strávili hodiny, ale jen v custom mapách, ne v těch blizzardích.

    vrtá mi hlavou. jsou pisatelé článků opravdu tak zoufalí, nebo hloupí, nebo už vrcholí rts okurková sezóna? přátelé "novináři" prosím, vzpamatujte se, vaše články nedávají pro lidi, co si tu dobu odžili žádný smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit