Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Jak jsem se kdysi dozvěděl že to dělají tvůrci Bound by Flame tak sem hodně rychle snížil svůj hype, o BbF se právem moc nemluví protože to byla jen průměrná snaha o vytvoření středověkého fantasy RPG ale bohužel se jednalo o repetetivní, krátkou snahu s hodně špatným AI nepřátel.  Takže do Greedfall bych velký naděje nevkládal a raději počkal na recenze.

    • meister_kosa

      Mno uvidime. Vizual vypada zajimave, jsem zvedav co z toho vyleze. Recenze... nevim, spis si pockam na hodnoceni hraci (napr na Steamu nebo Metacritics), to je obvykle presnejsi a vic vypovidajici jak recenze.

      • Carnage666

        Jo já to tak myslel jen sem to zapomněl napsat. Čtu vždycky uživatelský recenze.

  • Greedfall (2019) PS4 PRO Gameplay Walkthrough Part 1 (No Commentary)

    https://www.youtube.com/watch?v=HCWxuR0th4s

  • TheGGG

    poslední dobou jedno zklamání za druhým, poslední šance pro západní vývojáře se předvést, jinak hra roku bude na tuty patřit nějakým japonským tvůrcům, kteří tento rok válí jak hrom

    • Derp_1337

      Jednou nahoře, jednou dole. Nejde konzistentně neustále vydávat vynikající díla.

      Hlavně když pár velmi očekávaných her letošního roku se nestihne vydat a odsunulo se to až na rok 2020.


      Ale ještě není vše úplně ztracené, tajně doufám v úspěch Doom Eternal. Ještě má vyjít Death Stranding a SW Jedi: Fallen Order, ale tam ani nedokážu doufat, protože trailery mě vůbec nepřesvědčili o kvalitách těch her.

      • TheGGG

        u dooma bych usnul nudou a disney wars ignoruji, takže už mě tento rok zajímá jen death stranding a možná koupím gears 5...

        teď jen dojet remnant a men of medan a pak se uvidí co dál

    • Jack1947

      😀Lol ty rasisto Japonci aspon se nebojí experimentovat.

      • TheGGG

        rasista? jacku, jacku, jacku... tsss radši se ani nebudu vyjadřovat. Osobně jediné hry které mě tento rok skutečně bavily byly z japonska a viděl jsem víc asijské filmové a seriálové produkce než většina lidí tady... takže važ slova

        • Jack1947

          Já nevím tak furt píšeš že většina blbostí je Japonskejch a pak napíšeš tohle.Tak prostě nevím co si mám myslel mimochodem ted jsem viděl bez titulek povedenej tchajwanskej Akčnák volně přeložitelnej jako Grázlové/ The SCoundrels( Njn ale ty vložený titulky mi začínají trochu vadit u podobnejch filmů)

          • TheGGG

            kdy jsem kritizoval japonskou produkci? wtf jacku... maximálně tak nintendo trochu, jinak nic

            jinak díky za radu, po řadě korejských komedií a hororů bych si nějaký asijský akčňák dal

            • Jack1947

              Jo pokud máš rád přehnané mlácení je to pro tebe jak stvořené !

  • Jaké to asi bude? :-)

  • Kdo ještě neviděl, souhrn lokací a gameplay s cz titulky: 

    https://www.youtube.com/watch?v=YydGWSrXRGs

  • MalyZeli

    Na tohle sem moc zvedavej, trailer videt nechcu, a snad to dopadne dobre.

  • KIMCID

    nechme se překvapit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit