Přejít na výpis diskuzí

GreedFall vychází za tři dny, takže už tu máme launch trailer

7.9.2019 14:02
Patrik Hajda 17 příspěvků

Nové RPG od Spiders šíří zajímavou auru. Spousta lidí z dosavadních videí, obrázků a informací nabyla dojmu, že půjde o něco víc než jen další slibně vypadající RPG, které nakonec dopadne velice průměrně jako všechny dosavadní hry studia. Už brzy se dozvíme, zda je GreedFall jiný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

Jak jsem se kdysi dozvěděl že to dělají tvůrci Bound by Flame tak sem hodně rychle snížil svůj hype, o BbF se právem moc nemluví protože to byla jen průměrná snaha o vytvoření středověkého fantasy RPG ale bohužel se jednalo o repetetivní, krátkou snahu s hodně špatným AI nepřátel.  Takže do Greedfall bych velký naděje nevkládal a raději počkal na recenze.

• harbinger1945

Tak údajně je to lepší jak všechny jejich předešlý hry. Ale furt to má ohromný problémy..tzn spíš béčková produkce a hodnocení blíž 6.5/10 než k 7/10.

Mě to ani nepřekvapuje..s 50 lidmi mít takový ambice jaký maj...

• meister_kosa

Mno uvidime. Vizual vypada zajimave, jsem zvedav co z toho vyleze. Recenze... nevim, spis si pockam na hodnoceni hraci (napr na Steamu nebo Metacritics), to je obvykle presnejsi a vic vypovidajici jak recenze.

• Carnage666

Jo já to tak myslel jen sem to zapomněl napsat. Čtu vždycky uživatelský recenze.

• Greedfall (2019) PS4 PRO Gameplay Walkthrough Part 1 (No Commentary)

https://www.youtube.com/watch?v=HCWxuR0th4s

• TheGGG

poslední dobou jedno zklamání za druhým, poslední šance pro západní vývojáře se předvést, jinak hra roku bude na tuty patřit nějakým japonským tvůrcům, kteří tento rok válí jak hrom

• Derp_1337

Jednou nahoře, jednou dole. Nejde konzistentně neustále vydávat vynikající díla.

Hlavně když pár velmi očekávaných her letošního roku se nestihne vydat a odsunulo se to až na rok 2020.

Ale ještě není vše úplně ztracené, tajně doufám v úspěch Doom Eternal. Ještě má vyjít Death Stranding a SW Jedi: Fallen Order, ale tam ani nedokážu doufat, protože trailery mě vůbec nepřesvědčili o kvalitách těch her.

• TheGGG

u dooma bych usnul nudou a disney wars ignoruji, takže už mě tento rok zajímá jen death stranding a možná koupím gears 5...

teď jen dojet remnant a men of medan a pak se uvidí co dál

• Jack1947

😀Lol ty rasisto Japonci aspon se nebojí experimentovat.

• TheGGG

rasista? jacku, jacku, jacku... tsss radši se ani nebudu vyjadřovat. Osobně jediné hry které mě tento rok skutečně bavily byly z japonska a viděl jsem víc asijské filmové a seriálové produkce než většina lidí tady... takže važ slova

• Jack1947

Já nevím tak furt píšeš že většina blbostí je Japonskejch a pak napíšeš tohle.Tak prostě nevím co si mám myslel mimochodem ted jsem viděl bez titulek povedenej tchajwanskej Akčnák volně přeložitelnej jako Grázlové/ The SCoundrels( Njn ale ty vložený titulky mi začínají trochu vadit u podobnejch filmů)

• TheGGG

kdy jsem kritizoval japonskou produkci? wtf jacku... maximálně tak nintendo trochu, jinak nic

jinak díky za radu, po řadě korejských komedií a hororů bych si nějaký asijský akčňák dal

• Jack1947

Jo pokud máš rád přehnané mlácení je to pro tebe jak stvořené !

• Jaké to asi bude? :-)

• Kdo ještě neviděl, souhrn lokací a gameplay s cz titulky: 

https://www.youtube.com/watch?v=YydGWSrXRGs

• MalyZeli

Na tohle sem moc zvedavej, trailer videt nechcu, a snad to dopadne dobre.

• KIMCID

nechme se překvapit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit