Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Kolik dostal R* od Epicu peněz to by mě zajímalo.

    • triptich

      nakoľko sa jedná len o cca mesačnú exkluzivitu + predaje budú aj v iných obchodoch, tak asi málo, veľmi málo.

      ani epic nevládne takou sumou, aby si zaplatil RDR2. to pôjde na dračku ako šišky pred policajnou stanicou a R* nie sú odkázaní na nejaké všimné od epicu. R* vie, že predá a chce predať.

    • CRYPT

      To by mne taky. Vzhledem k tomu ze na Epicu to ma byt drive nez na steamu a jeste 25 goldu nebo co to psali na rckastaru jako bonus...


      Ja se priznam, ze by mi bylo uplne fuk, od koho si hru koupim, ale chtel bych mit pouze jeden launcher, ktery by mel propojeno vse dohromady. Od steamu pres gog, origin etc... 

      • triptich

        tak na steame to bude. ak si čakal doteraz, počkať ešte pár týždňov nebude problém.

        tých 25 goldov by som nevidel ako bonus, skôr je to šikovný marketing. RDR2 má zarábať ako GTA V = na online, nie na single hre.

  • StarejKokos

    Tak to sem na ten konzolovej zazrak vazne zvedavej... se nakonec ukaze ze je to takova midla jen proto, ptotoze na konzole proste nic lepsiho nemaj

    • Johnny

      Měl sem pujčený PS4 a RDR 2 sem dohrál a je to prostě skvělá hra. Nemá to nic společnýho že na konzole nic lepšího není.

    • CRYPT

      Vzhledem k tomu, ze GTA V melo hodne velky uspech a rozhodne se nejednalo o obycejny konzolovy port, tak verim ze toto bude mit uspech jeste vetsi. Uz jen tim, ze Westernovych her na pc je jako safranu a kdyz jeste dostanes westernovou hru, ktera bude ve stylu gta, s moznosti delat si temer vse a hlavne tim nadechem stare dobre Ameriky v modernim enginu a provedeni celkove - uspech zarucen. Pri GTA V porteni na pc Rockstar ukazal, ze s optimalizaci si vyhrat umeji, takze nevidim nejaka uskali

    • flash789

      Tak určitě, indie pixel mánie, hry v early acessu a jedna exkluzivní strategie za rok je to co dělá pc výjimečným, lol

      • Inquisitor

        Třeba pro mě konzole vůbec není. Protože rád hraju adventury, rpg všeho druhu, strategie od Paradoxu(EU, CK apod.), Football manager atd. Taky si rád zahraju starý hry z výše uvedených žánrů. Takže mě konzole jako hetní platforma, absolutně nevyhovuje.

        Každý to má jinak, proto tyhle žabomyší války nemají vůbec smysl. 

  • Veskoslav

    Rockstar žádné modlitby nevyslyšel...Jsou v tom šílené prachy. Protože která jiná firma dokázala prodat stejnou hru na staré a nové konzole a pc a pokaždé za plnou cenu...Rockstaru jsou úplně někde nějaké modlitby...

    • lito

      proč jsi zkopíroval můj příspěvek? Úplně zbytečný koment. Smaž to raději. 

  • Lukass

    Ja sem to jeste nehral ani na Ps4 :) 

    No na PC to bude narez tomu verim. 

  • Ehm, Steam az v Prosinci? Ja najednou nejak nevim jestli se mi do toho chce.

    • Radkaa

      Je jenom otázkou času než na Steamu nebude vycházet vůbec nic.😂

      • Veskoslav

        A na to jsi přišel jak?

        • M4xP0w3r

          Jo nějakých blbin s 0 recenzama bude na STEAMu pořád 10 denně :D 


          Ale největší pecky ne, nebo za rok. Fuck off STEAM.



          • Veskoslav

            Opět se ptám. A na to jsi přišel jak? Nebo si naivně myslíš, že Epicu budou stačit peníze z Fornite? A kolik že těch her na tom Steamu vyšlo později nebo vyjdou a jsou nějak zásadní? 5-10? To je fakt super.


            Navíc jediný, kdo na tom tratí, tak je zákazník. 

            • Radkaa

              Kolik letos vyšlo na Steamu AAA her ? Asi moc ne, co ? 😀

              Spíš žádná.😂

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Jsi buď hloupý nebo ani netušíš, co vychází na Steamu. 

  • flash789

    Doufam ze R doda nejakou dobrou ochranu, jinak to bude zas za 5 hodin na torrentech a PC ,,hraci,, to vetsinove rozkradou a udelaji ostudu jako obvykle.


    • Pixie

      Myslím, že si to koupí víc lidí , než si myslíš. Už jen proto, že to budou lidi chtít hrát i v online modu a tam tě žádná cracklá verze nepustí.

    • Veskoslav

      A Flash...Že tě to pořád baví ze sebe dělat hlupáka. Kolik těch lidí, co to stáhnou z torrentů, tak má doma konzoli? Polovina? 


      Mimojiné se podívej na prodeje GTA V na PC. Stará hra za plnou cenu a jak se prodávala...Tvůj brekot ohledně pc se stává více trapný než LITO a jeho komentáře o CD Projektu.

      • lito

        agresivní hlupák jsi tu pouze ty. Pochop to konečně. Podívej se zpětně na své komentáře pod epicem. Pokud se nestydíš, tak jsi ztracen.

      • flash789

        To plus sis dal sám Vesko? :)

        Tak ti jedno přidám aby ses necejtil blbe:)

        • Zagro

          Srr jako, ale vyjmecne ma Vekoslav pravdu. Jsou to nesmysly, co pises.

          • flash789

            Ale to ja vam RDR 2 na PC moc preju, je fajn ze tam bude. Jen by se PC komunita mohla zacit chovat vic kulturne, to je cele, vzdyt to je desny bordel co tam vladne. Kdyz se to stane treba vam R da hru i v krabickach a bez ochrany, to za to stoji ne ? :)

    • denuvo 

    • Row

      Kysele hrozny? :D

      Myslim si ze z dlouhodobeho hlediska stejne jako u GTA pojedou a budou chtit vydelavat na RD online a tam si asi s warez verzi clovek moc nevrzne... za to tam zas bude urcite milion chateru :D

      • flash789

        Ani ne RDR me nezajima nijak zvlast. A s PC verzi se dalo pocitat. Jen by bylo fajn kdyby to lidi nekradli no, to je cely. Pusobi to dost spatne, obvzlast kdyz na konzolich si to kazdy musel poctive zaplatit a R to Pc hracum nakonec pres vsechny obavy ze to mozna nebude pripravil.

        Je to pak trapas a seriozni vyzneni PC platformy jde do haje.

        • R to pripravil na PC, protoze se podival na zisky z PC u GTA (online) a videl ohromny balik penez. Nejsou to zadni dobraci, plnici hracum tajna prani a oni moc dobre vedi, ze se na RDR znova napakuji jako prase, pirati nepirati.

          • flash789

            Takže je v pořádku je okrást když i tak budou mít balík peněz? Ach jo, prostě pc logika prvoka.

            • clovicekO

              Promiň, ale už mi lezou krkem ty hovadiny, co tu plodíš. Pokud máš potřebu psát nesmysly, piš si to na papír a večer po kakau to házej do koše.

              • flash789

                Reakce na příspěvek:

                Tak se nezlob, to víš my děti jsme skodolibe a vám dospelakum moc nerozumime :)

                • Zagro

                  Reakce na příspěvek:

                  Vypadá, že nerozumíš skoro všemu a všem :)

            • proc by to melo byt v poradku ?

        • Třeba Zaklínač vyšel bez ochran a na prodeje si nestěžují. Ono většinou čím víc je to chráněné a otravuje to skutečného platícího zákazníka všelijakými always online, save jen online, limit počtu instalací, atd. , tím spíš sáhne po cracku, z toho důvodu se vyhýbám Ubisoftí produkci, naštěstí se už pár starších věcí objevilo na GoGu, tak jsem si je "legalizoval" tam. Pak máš další faktor a to je příjem. Ne každý si to může dovolit, když jsem ještě nevydělával, tak jsem měl 99% her stažených, tedy ten kdo nebude mít možnost to stáhnout si to stejně nekoupí, takže se tím připravý o hráče a budoucí prodeje. Dneska mám na Steamu 400 a GoGu 100. Jediné co občas stáhnu je něco u čeho si nejsem jistý, že to stojí za to. Ale většinou to už docela dobře suplují free weekendy a navíc těch her je tolik, že mám pořád x let staré hry v knihovně, koupené ve slevách a bundlech a ještě jsem se k nim nedostal.

          • lito

            ne každá firma si může dovolit dát více do hypu a marketingu než do samotné hry jako u Zaklínače 3, čili u takových firem samozřejmě ta ztráta bolí mnohem více. Ve finále si ale nemyslím, že v současnosti torrenty mají nějaký velký dopad na prodeje. Máme tu 100 milionů PS4, Steam prodává taky krásně. Takže pohoda.

          • flash789

            Naivní, stačí se podívat na torrenty když něco vyjde, seeduje to tisíce lidí, a těch torrentu jsou stovky.

            U Zaklinace 3 šlo jen o marketing, ztráty jim samozřejmě vadily, aby ne, jsou to poláci. První dva díly měli ochranu jak prase.

            • To, že se to ve velké seeduje prakticky nic o případné ztrátě neříká. Většina z těch co si to stáhnou by si to stejně nekoupila, ale naopak v tom máš zahrnuté i lidi, kteří si to potom koupí.

              • flash789

                Reakce na příspěvek:

                typicky PC argument, oni by si to stejne nekoupily, achjo :) Vse omluveno, jedeme dal..

            • I pres piratstvi je ale nakupni sila PC dostatecna, snad nejhur bych jeji dopad videl na indie hrach jako Hades, kde tech 10-20 € uz opradu dokaze vysolit vetsina, ale spousta si rekne: "Proc? Nema to multiplayer, radsi koupim GTA V ve sleve." U AAA her s online prvky bych rozhodne piratstvi moc neresil. 

              Mame ale jednu mnohem horsi zlodejinu - stranky jako G2A pro preprodej klicu at uz legalne ci ilegalne porizenych. To muze byt pro vyvojare/vydavatele opravdovy oser, naproti tomu crackla hra jim moc prace navic neprida.

        • clovicekO

          ?? :D

        • Morlang

          kník

        • Waclavka
          😂
    • Phillios191

      Denuvo je jisté a jak vidím, tak poslední verze odolává už celkem dlouho, od vydání Heavy Rain uplynulo už skoro půl roku a crack nikde, takže možná i proto R* s tím releasem na PC moc neotálí.

      • M4xP0w3r

        Od vydání Heavy Rain uplynuly spíš 3 měsíce než půl roku. A je to v porovnání s RDD2 neznámá hra, takže to bych vůbec nesrovnával. 

        Imho 2-4 týdny max než to někdo crackne.

  • Phillios191

    Tu krabičku jsem měl v ruce už několikrát a něco mi vždy říkalo abych počkal, jinak budu litovat a je to tady :D 

    • Row

      Ale to nejdulezitejsi si nerekl! Pocklas nebo litujes? :D

      • Phillios191

        počkal naštěstí, občas se vyplatí poslouchat svůj vnitřní hlas :)

  • clovicekO

    Super, budou skvělý Vánoce! A teď! Malí burani co tu ještě nedávno vyřvávali, že "rockstar red dead 2 na PC nikdy nevydá a dobře ví proč", okamžitě vylezte!

  • Kvuli RDR2 jsem defacto kupoval PS4 a nakonec jsem to hral cca 10h - na gamepadu mi to proste nesedlo a pritom jsem tam v pohode dohral HZD, TLoU, U4 atd. Verim, ze na PC by me to bavilo vic, jen se mi to fakt nechce kupovat za plnou podruhy... 


    Mozna pockam na cestinu, se kterou bych si to uzil asi zase o trochu vic. Ikdyz kdo vi jak s tou to bude, jelikoz bohuzel zemrel stezejni clen lokalizacniho tymu lokalizace.net, kterej prelozil mimo jiny GTA V. Mimochodem myslim, ze by to bylo i vhodny tema calnku tady na Games - takovy lidi, kteri toho udelali pro ceskou lokalizacni scenu tak moc, jako tenhle clovek a to vicemene zadarmo, by podle me zaslouzili alespon nejakou zminku na ceskych hernich medii.

    • CRYPT

      Vice infa by nebylo?

      • Muzu te max odkazat na FB sstranku lokalizace.net

  • Ja vedel ze mam pockat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit