Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Našel by se někdo, kdo by mi doporučil něco pro děti ve věku 6-10 let, co by stálo za zahrání a je třeba teď i v nějaké té slevě.

    • Aja1984
      Já dlouho pokukoval po Snake Pass, a teď je zrovna ve slevě.
    • celoush

      Lego doporučuju... s děckama (oba v uvedeném rozpětí) máme dohrané první čtyři roky Lego Pottera, teď máme rozehraného LEGO Pána prstenů. To je super, že můžou hrát oba a celkem to i dávaj a jen sem tam potřebují pomoct.

    • Třeba něco z lego série dle jejich vkusu, já mám zatím Hobita a Pottera možná ještě SW nebo Indy by se hodil.

      Jinak fajn je ještě Spyro trilogie jen tam ta sleva není tak výrazná.

      • TheSuffering

        No jo, na Lego jsem úplně zapomněl, to hrají na Xboxu, tak bych jim doplnil kolekci na pc. Mě napadl tak maximálně Trine, protože to jsem hrál. A díky za tip na Spyro.

        • Trine by nejspis byl moc tezky, ni? Jeste me napada napr. Cat Quest, i kdyz ten se hodi spis na mobilni platformy.

    • victor

      Heroes od Might And Magic 7 Complete  ....aktuálně 4.99€

  • Cvicme_v_rytme

    Vzal jsem Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za pět euráčů.

  • victor

    Overload dražší než na GOG :( ....takže nic 

  • victor

    Za 5 € je Steam Controller dobrým nákupem ....ještě obal a pak otázka jestli se s ním dokáže spárovat Android ....

    • JezboX

      Steam Controller je uz asi beznadejne vyprodanej. 

      • victor

        V košíku jej mám , ale díky němu nemohu odeslat celou objednávku  ..super :D

        • victor

          Tak potvrzeno nákup Steam Controller 15.20€    27.11.23:57

      • victor

        No klasika ....Steam má zase problémy sám o sobě 

        • To není problém ale cíl. Co jsem četl, tak se hovoří o tom, že už končí, tak chtějí vyčistit skladové zásoby - proto 90% a vyprodaný. Taky jsem ho zkoušel ulovit, sice se občas na pár minut ukáže, ale nikdy jsem nestihl zaplatit. Už byl nedostupný a následně mi to hází chyby platby až jsem se evidentně na pár hodin zablokoval...

  • Nenašel jsem žádné slevy. Steam už dávno není místo pro nákup levných her. 

    • on je problém v tom, když změnili model z velkých, ale krátkodobých slev na menší, ale trvající celé období. Na jednu stranu fajn, že neprošvihnu akci, která je od 2 do 4 ráno, ale zase ta sleva už není tak motivující.

  • MARTASLJ19

    Prosím už dosť s tou násilnou reklamou na Playstation Hits. Až 3x keď som dal otvoriť stránku som sa toho zbavil. 

    • už jsem to v pluginu reportoval, tak snad by se to mělo za čas opravit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit