Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Takže variace na PREY (2017)?

  • Sierra117

    Bez Kena Levina... :/ 

    • 0011

      Nevešel bych hlavu osobně mám nejradši dvojku a ta byla taky bez něj.

      • Sierra117

        Vidíš, to já zase trojku, Levina nadsazeně nazývám Davidem Lynchem videoher. :)

        • 0011

          Trojka měla nejlepší příběh, ale z trilogie to byla nejhorší střílečka, dvojka přesně naopak, proto jí mám radši, Infinite by mi sednul víc jako explorační adventura.

          • Trojka nebyla zase tak strasna strilecka. Mozna se to zdalo, ze bylo hodne otevrenych prostor a soucasne letani na kolejnicich a misty zmatek. Co konkretne se ti nelibilo?

            Dvojka byla nadherna hra, ale i na nejtezsi obtiznost se prestrelky smrskly na elektricky sok a dve davky rotacnim megakanonem do hlavy a bylo po splicerech. Daddyove po upgradech taky lehli po par protipancerovych nabojich. Vzpominam si, jak jsem v pauperovem drope, v te chudinske ctvrti, farmil zkusenosti z kamery, daddyu tam padly desitky :D

            U dvojky jsem nesnasel hacking tim merakem. Samozrejme to bylo mnohem logictjesi nez potrubi v jednicce, ale taky vetsi pruda.

            • 0011

              Není strašná je dokonce nadprůměrná ale v rámci série je nejhorší, zvlášť po skvělém gunplay a level designu dvojky. Taky upgrady byly oproti dvojce vyloženě trapný, naproti tomu příběh to vyvažoval.

              • Reakce na příspěvek:

                Prijde mi, ze to bylo "schvalne". Vzdyt v columbii to maji byt hitech zbrane, ale na svou dobu - a to je doba prvni velike valky. A v tomto kontextu se to povedlo. Booker je navic obycejny clovek, pravda trochu psychopat, ale zadny obrneny mutant jako projekt Delta. Pouzivani hand cannonu, miniraketometu a patriotova mlynku na pepr bylo prijemne, karabina mirne nudna, samopal asi takovy pocit, jako musely mit samopaly te doby. RPG strasne, ale kolikrat se potkal ten loutkovy automuz? Dvakrat? Jednou ve vstupu do fabriky, podruhe na jejim vrcholu u sceny s nuzkami. Potreti u vstupu do bankovni ctvrti a to bylo myslim vsechno.
                A upgrady byly blbe, to jo... Sranda jak byly globalni na typ zbrane obecne, bez ohledu ze tu konkretni clovek pak zahodil.

        • A proto je mozna dobre, ze na dalsim Bioshocku nedela, ale kuti si sve nove, doufejme znovu unikatni a originalni dilo. Treba te to bude i bavit vic, nez jen dalsi Bioshock, ktery i tak dostanes. Docela win-win situace, ni?

          • Sierra117

            To je vlastně fakt :)

      • Jez3vec

        Jenže dvojku taky dělalo Arkane Studios. Jestli se nepletu.

  • Inquisitor

    Tentokrát to bude na měsíci.

    • danny_the_hound

      Predbehol si ma presne o 2 minúty :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit