Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prijde mi ze to opet zabili jeste drive, nez konzole vubec vyjde. Ten tvar je naprosto mimo realitu. Konzole neni PC a musi se proste vejit do televizni steny. Nejsem XBOXar takze je mi to fuk, ale verim ze nemit to kam postavit bude pro spoustu lidi rozhodujici. 

    • vsak ji muze polozit

      • jindra.veliky

        porad je to desne tlusty...vyhoda designu stavajicich konzoli je, ze jsou z jedne strany uzsi

        • Podle otvoru na optický disk usuzuji, že to nebude tlustší než 130 cm. To mi nepřijde tak hrozný. 

  • dworkin

    Může to bejt sebelepší stroj - pokud se mi nevleze na místo po stávajícím xboxu, mají v Microsoftu smůlu. 

  • Nechapu, ze je problem nechat normalni cislovani, porad vymysleji nesmysle ..

    • SalemCZ

      jako přitom jakžtakž u windows se těch čísel alespoň drží. (Win IX best :D)

    • Mno, hlavne maji problem s nim zacit. Microsoft vzdy chce do toho nazvu vlozit vizi pro platformu, ale to nikoho nezajima, protoze to stejne zacina a konci jen dobrymi hrami. Ovladac je stale vicemene stejny, placka pred nama se rok co rok zvetsuje a vykon boxu narusta. Jedine Nintendo jde jinudy a snazi se o unikatnejsi zazitky, tam precijen necislovane nazvy davaji vetsi smysl. 

    • spoock

      řadový nakupující v tom bude mít totální bordel

  • XorxoxTalarius

    Jsem zvedavej kolik ta sranda bude stat.

    • Mart9

      17499 Kč

      • Kecy 😀

      • XorxoxTalarius

        Neee 😀 To snad neee 😀

        • Proč ne, stále je to poloviční cena herního PC.

          • tedka sem koukal na bazaru sestava gtx 1080 i5 8600k 16 gb ram za 20 k tyhle parametry mozna budou jeste lepsi nez next gen console xD 

            • Aha, tak bazar. Víte že bazarové PS4 jdou sehnat od 2000? To když už machrujeme cenama. Ale k věci, ne, tohle nebude lepší než nextgen ani smykem.

            • lito

              Xbox One X 6 tflops. Xbox X series čtyříkrát výkonější než Xbox One X a spekuluje se kolem 12-13 tflops. GTX 1080 9 trflops. Dle mého to bude o mnoho lepší hw než ta tvoje sestava. 

              • PCMR

                Reakce na příspěvek:

                12-13 TFLOPS, tomu může věřit jen blázen😂

                • Reakce na příspěvek:

                  Vzhledem k papírovému výkonu GTX 2080Ti 13,5Tflops, předpokládám papírový výkon konzolí minimálně na stejné, snad i vyšší úrovni. Berte v potaz, že za rok GTX 2080Ti bude 2 roky stará grafika na úrovni dnešní 1080ti, což je vyšší střední třída. 

                  Konzole díky neskutečně precizní optimalizaci dokáží téměř zázraky. Vemte si kupříkladu takový GoW, Horizon nebo RDR2 na ps4/pro. Neskutečně dobře vypadající hry, které by na PC hardwaru na stejné úrovni ve stejné cenové hladině člověk těžko rozjel v daném rozlišení a detailech v té dané době tj, v roce 2016. Možná i dnes by byl problém postavit kompletní PC v cenové hladině PS4 pro tj. 7-8 tisíc korun, které by bylo schopno rozjet moderní hry 1080p 60fps nebo 4k 30fps.



            • Dost možná... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit