Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crytek se hlavne mel snazit aby nekrachoval, ikdyz na druhou stranu, svou zoufalou situaci Star Citizenu neskutecne pomohl.

  • TheGGG

    že to někdy vyjde nevěřím, ale hru jako S42 byl si rád zahrál, to teda jo,  military scifi to je moje... MMO část mě vůbec nezajímá

  • SalemCZ

    Crytec si myslí že vydají dvě hry? Já si myslím že nevydají ani tu jednu 😂

  • Ilusiveman

    Lol, volání po pozornosti. To už je jak Babiš a jeho kampaaaan. (přece neuvedené relevantní argument.)

    Je to kampaň, že jsme uzavřeli smlouvu na jeden kus hry, který neni možný vlastně zrealizovat, tak bublinu nepropichneme, ale zacpeme Cryteku hubu a na stable ps5 cry enginu  vydáme nakonec přeskinovanou  singleplayer Armu, kterou rozjede každá PS5 a její ekvivalent - problém solved  a v případě neuspokojitelneho supplyho, který věděl co v podmínkách dělá, ho vyměníme, soudime se a jedeme dál. - Cash Flow vítězí, práce nestojí, promo materiály frčí mezi lidi a peníze do kasy se hrnou, soudy přijdou později. 

    Argumentaci Cryteku chápu. U SC mi něco smrdí už dlouho. 🤷‍♂️ 





    • Femt0

      Sakra, ty si měl být právníkem. Zkus se ozvat Cryteku. S tebou to určitě vyhrajou.

    • walltar

      Můžeš to zkusit napsat ještě jednou a tentokrát aby to aspoň trošku dávalo smysl? 😂

      • Ilusiveman

        Sorry, ale pro tebe cokoliv psát je házení hrachu svinim. 🤷‍♂️ Raději zůstaň v diskuzi na svoji úrovni. Ani nevíš, na co se ptáš, tak nereaguj laskavě. 

        Díky za pochopení  a příjemnou sichtu


        • Blue.Shark

          Dezilusive man nebo Inconclusive man? Nemůžu se rozhodnout.

        • walltar

          Ok... Máš pravdu na tuhle úroveň jsem klesat neměl, radši zůstanu na té své jak říkáš. 😉




Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit