Přejít na výpis diskuzí

Soudní pře mezi Crytekem a tvůrci Star Citizenu se vyostřuje

20.1.2020 14:20
Šárka Tmějová   9 příspěvků

Patrik vás minulý týden informoval o tom, že se Crytek chystá stáhnout žalobu proti tvůrcům Star Citizenu a Squadron 42, přesněji řečeno že hodlá další soudní líčení posunout na podzim, až si Cloud Imperium Games vyjasní, zda bude Squadron 42 skutečně samostatnou hrou. CIG teď žalobu Cryteku označili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crytek se hlavne mel snazit aby nekrachoval, ikdyz na druhou stranu, svou zoufalou situaci Star Citizenu neskutecne pomohl.

• TheGGG

že to někdy vyjde nevěřím, ale hru jako S42 byl si rád zahrál, to teda jo,  military scifi to je moje... MMO část mě vůbec nezajímá

• SalemCZ

Crytec si myslí že vydají dvě hry? Já si myslím že nevydají ani tu jednu 😂

• Ilusiveman

Lol, volání po pozornosti. To už je jak Babiš a jeho kampaaaan. (přece neuvedené relevantní argument.)

Je to kampaň, že jsme uzavřeli smlouvu na jeden kus hry, který neni možný vlastně zrealizovat, tak bublinu nepropichneme, ale zacpeme Cryteku hubu a na stable ps5 cry enginu  vydáme nakonec přeskinovanou  singleplayer Armu, kterou rozjede každá PS5 a její ekvivalent - problém solved  a v případě neuspokojitelneho supplyho, který věděl co v podmínkách dělá, ho vyměníme, soudime se a jedeme dál. - Cash Flow vítězí, práce nestojí, promo materiály frčí mezi lidi a peníze do kasy se hrnou, soudy přijdou později. 

Argumentaci Cryteku chápu. U SC mi něco smrdí už dlouho. 🤷‍♂️ 

• Femt0

Sakra, ty si měl být právníkem. Zkus se ozvat Cryteku. S tebou to určitě vyhrajou.

• walltar

Můžeš to zkusit napsat ještě jednou a tentokrát aby to aspoň trošku dávalo smysl? 😂

• Ilusiveman

Sorry, ale pro tebe cokoliv psát je házení hrachu svinim. 🤷‍♂️ Raději zůstaň v diskuzi na svoji úrovni. Ani nevíš, na co se ptáš, tak nereaguj laskavě. 

Díky za pochopení  a příjemnou sichtu

• Blue.Shark

Dezilusive man nebo Inconclusive man? Nemůžu se rozhodnout.

• walltar

Ok... Máš pravdu na tuhle úroveň jsem klesat neměl, radši zůstanu na té své jak říkáš. 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit