Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Heheh no jasně protože BFVI 😉

  • sugyn

    Tak ta hra byla delana pro lidi co jejich hry nehraji.  Skolaci hraji fortnite a jiny free to play kraviny. Lidi jako ja co znaji historii valek a pamatuji si jaky byli drivejsi Battlefieldy ta hra vylozene odpuzuje. No a zbytek te hre neda vydelat tolik kolik by si EA pralo.

    • :D jako vážně se teda někdo snaží říct, že předchozí díly byly jako reálnější a realističtější v ohledu na zobrazení 2.sv. války?

      • Nejen tady se snaží říct mnohem větší zhovadilosti :D

      • ano, byly reálnější a realističtější než pětka

      • sugyn

        Ne to nikdo nerika.

        • twicer

          "Lidi jako ja co znaji historii valek a pamatuji si jaky byli drivejsi Battlefieldy ta hra vylozene odpuzuje. "

          • sugyn

            Ano ja vim co jsem napsal. Nemusis mi to opakovat. Battlefieldy drive byli autenticky nikoliv realisticky.

            • twicer

              Ale kulový, je to furt stejná fantazy. Mění se akorát kulisy a balanc povolání.

  • jindra.veliky

    To bylo před vydáním keců, že nás postupně čeká i východní fronta a pak pozdní bojiště západní Evropy. 

    • Mno, plány prostě zredukovali, protože finančně se asi nevedlo jak by si představovali... Bohužel :/

  • No doufal jsem že ještě pár map to bude. Tak to bude už jenom jedna. Ale i tak je tam prostoru pro boj víc než dost. Je načase začít makat na dalším Battlefieldu. Tenhle díl je v pohodě tedy v MP. Není o nic horší než starší BFka i když u mě osobně BF3 asi nepřekoná. Jo a hateři všech zemí, vyližte si p*del :o)

  • Radkaa

    Ano, prodeje nenaplnily očekávání ale ani v nejmenším za to nemůže to, že ta hra byla od první ukázky špatná.😂

    • V čem je špatná ?

      • Whoossain
        https://youtu.be/W2OWhp4WwQ4

        • Nezajímá mě nějaké dementní video nějakého amatéra. Ono je stejně uplně jedno co napíšeš. Mě a lidi kterým se BF5 líbí a koupí i další díl, protože s tímhle nemají problém to nemusí vůbec zajímat. Ale to lidi sledující tokováto h*vna nepochopí :o)

          • Whoossain

            "Nezajímá mě nějaké dementní video", "Ono je stejně uplně jedno co napíšeš."

            Tak se neptej "V čem je špatná ?" když tě to nezajímá a úžívej si to. Já s Dice skončil po domrvenym BF4, který bylo úplně stejně špatný, jako BF3. Především tedy po technický stránce MP...

            • No už se neptám, protože se stejně nic nedozvim. Ta otázka byla položena na koment někoho jiného. Protože napsat "ta hra je špatná" je zkrátka pitomost jak vrata. Každý píšeme svůj pohled a nic jiného není ani to video které natočil ten divný chudák.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Ten chudák se tím živí,těm věcem rozumí  a ty hry hraje.Jestli ti přijde tohle dobře odvedená práce herního studia, máš hodně nastavenou laťku nízko.

                • Reakce na příspěvek:

                  No to je napováženou, že se něco takového něčím takovým živí a ne na vysvětlenou. Čemu že rozumí ? :D Kdo mu zobe z ruky je u mě hlupák. Nestojí mi za další rozbor.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ta hra je nevkusný škvár a brak, že to hraješ je tvoje věc, ale nic to nemění na tom, že to byl jen další fail a propadák od ea....

                • Reakce na příspěvek:

                  ta hra je nevkusný škvár je jen tvůj názor. Takže nemění nic na ničem :o)

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    názor skoro celé hráčské komunity.... ale užij si to

                    • Reakce na příspěvek:

                      Soudíš podle čeho ? Z nějakých diskuzí kde se projevují pořád ti stejní ? Takže víš prd ale užij si to :o)

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        dle reakce hráčské komunity, dle špatných výsledků, dle obecných názorů... že to baví tebe na celé záležitosti nic nemění. Ta hra je brak....

                        • Reakce na příspěvek:


                          No vždyt říkám, že víš prd. Jen si cucáš cosi z prstu. Z toho se nevykecáš. Popoplujem. Mě vadí že se zeptám v čem je ta hra špatná a dostanu odkaz na video nějakého zakomlexovaného zaujatého kripla kterej tu sérii nenávidí. Lidi nemají vlastní názor protože hru ani nehráli, jen vidí video takové existence. MP je v seriozních recenzích hodnocenej vysoko. Je to starej dobrej BF v dobrém i v tom špatném. Hráči jsou rozmazlený hysterický děcka u kterých člověk nikdy neví jak zareagují. Já bych hry dělat protakové publikum opravdu nechtěl. A proto ještě jednou říkám a tím to končím, protože co se tady asi tak dozvím. (to co jinde) Chech. Hateři všech zemí, vyližte si p*del :o)

                          • TheGGG

                            Reakce na příspěvek:

                            tl;dr....

                            mě je celkem jedno co tebe a tvé kámoše baví nebo ne a nebo co si myslíš o BFV....ta hra prostě byla objektivně propadák a výsměch, totální pošlapání jak série tak WWII jako takové. Propadlo to u fanoušků, propadlo to jako produkt a jen to pošramotilo ještě víc už tak hodně špatnou pověst EA. SP byl odpad a MP byl průměr naprosto ořezaný na kost. I ten BF1 už byl ve všech ohledech lepší.

                            a pomatuj: facts don't care about your feelings

                            • Reakce na příspěvek:

                              Mě je zase jedno co baví tebe. Proč to píšeš nevím. Asi granulát. Propadák to prostě není broučku. Zbytek bullshit. A ty mi napíšeš fakta nezajímají tvoje pocity ? :D Ty si cucáš fakta z prstu. Jestli víš vůbec co to slovo znamená.

                              • TheGGG

                                Reakce na příspěvek:

                                samozřejmě že to byl fail... to ti poví v podstatě každý hráč a i řada novinářů... nevím o co se tady snažíš. Že jsi zaslepený fanboy na celé věci nic nemění. Toto není o nějakém názoru, ale o objektivní pravdě. BFV bylo tak velké selhání, že se i v EA radši tváří, že už by na to nejraději zapoměli.

                                • Reakce na příspěvek:

                                  Bylo jasné že to s tebou nikam nevede, nebo naopak kam to vede. Že ty jsi zaslepený hater na celé věci nic nemění. Ty si tu svoji objektivní pravdu cucáš z prstu a vymýšlíš si co se ti hodí. Haterská klasika. Nudná obehraná klasika. Jo hra se neprodávala jak si přáli. A to je i dobře protože jde udělat i líp a hlavně v mnohem lepším stavu než vyšla. Zasloužený políček pro nenažrané EA. Finanční propadák ? Bullshit. Propadák v podobě neschopnosti lidí v DICE ? Bullshit. Takže nic, uhrál jsi nula bodů. A žádný neuhraješ nemáš jak. Klidně si tu plácej do vody :o)

                                  • TheGGG

                                    Reakce na příspěvek:

                                    ano, byl to propadák pro EA i propadák pro DICE, těžko říct, kdo to víc pohřbil... je úplně jedno, jak si to tady budeš fanbojově obhajovat... většina lidí už na BFV rovnou i zapoměla a série šla zase k ledu.

                                    • Reakce na příspěvek:

                                      Já vím já vím nekrmit trolla. Jen naposled. Odkud si cucáš tyhle věci opravdu raději nechci vědět. Ty tu píšeš svoje přání. Přání hatera co tu hru nenávidí. Nejsi schopnej vnímat realitu. Jestli je série u ledu nebo někde jinde ted' ví jen v EA a Dice a možná ani tam ne. Víš totální ho*vno a rovnou ho napíšeš. Nejpravděpodobnější varianta je ale ta, že se už dělá na dalším díle. Díl o kterém už ted' víš že bude propadák a špatnej :D Seš roztomilej blbísek :o)

                      • Daver

                        Reakce na příspěvek:

                        řekl bych že soudí z toho, že EA ruší podporu, protože to nedosáhlo výžených výsledků = hráčská komunita to nesežrala tolik, jak čekali.

              • clovicekO

                Reakce na příspěvek:

                Okamžitě vysvětli, proč jsi tak pitomej.

  • Spades

    Rad bych zase futuristickou rezbu ala BF2142, coz me bavilo asi nejvic.

    Ale spokojil bych se s moderne zasazenym dilem.

    • Jack1947

      Jenže to byl pokus který se opravdu moc nevyvedl.

    • Není BF2142 hratelný v tom revival projektu od komunity?

      • Spades

        No je, ale tam zahral bych si novy BF2142

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit