Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Ale kulový, je to furt stejná fantazy. Mění se akorát kulisy a balanc povolání.

  • sugyn

    Ano ja vim co jsem napsal. Nemusis mi to opakovat. Battlefieldy drive byli autenticky nikoliv realisticky.

  • twicer

    Ten odkaz má snad dokazovat že to umíš? :D

  • twicer

    "Lidi jako ja co znaji historii valek a pamatuji si jaky byli drivejsi Battlefieldy ta hra vylozene odpuzuje. "

  • Pozor tenhle pán tomu rozumí ! A ty ne ! Protože on hraje jinak než ty. On hraje doopravdy a bere to vážně a rozumí tomu protože vidí věci které vidí jen špičkoví hráči, ne jako takoví blbci jako jsme my dva. Jasný ? My to hrajem jak pitomci proti němu a jeho kámošům. Nerozumíme tomu, nehádej se. Budme rádi že nás to vůbec nechají hrát :o)

  • Takže co jsi napsal ? Že se ti hra nelíbí. Zbytek s*ačky a tvůj subjektivní pocit. Jo a mám ti napsat že seš vygumovanej ? Ne co bych z toho měl. Nevyvrátil jsi nic z toho co jsem napsal. jak bys mohl. nepochopil jsi to. jak bys mohl s tvojí mozgovou kapacitou. Už neotravuj :o)

  • Mno, pokud si myslíš, že v BF V jsou nejhorší hráči, tak to jsi asi moc her nehrál :P

  • tomwolf33

    67,5% winrate... este nieco ? BF V hra snad najviac casual fps hracov...fakt horsich hracov som v ziadnej inej MP fps hre nestretol, takze  mozem hrat veselo YOLO stylom a aj tak budem vzdy v TOP 3 v kazdej hre

    https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/blaiddtom/overview

  • tomwolf33


    chlapce ty musis mat nejaky vazny mentalny problem...absolutne nikoho nezaujima ci teba hra bavi, zjavne mas velmi nizke naroky...nic to nemeni na tom ze ta hra je BRAK...a to pisem ako clovek ktory hra battlefield od zaciatku serie a v BF V nechal cez 300 hodin....ta hra ma dobry gunplay a movement, ale tam pozitiva koncia...rad by som videl tvoje statistiky, ale kludne stavim lave vajco ze si prinajlepsom priemerny hrac ( https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/blaiddtom/overview kludne pre svoje porovnanie)...mozes sa aj na hlavu postavit ale ta hra je PREPADAK a nazor jedneho casual hraca pre ktorych je ta hra robena zial na tom nic nezmeni... btw a co ze ich pochvalili nejake weby ???? EA spolu s DICE su znamy tym ze radi platia recenzentom za nekritiku...dolezita je snad fanusikovska komunita a hlavne ta hardcore...a tam nenajdes ani jedneho jedineho hraca ktory by hru obhajova...vacsina z nich presla na cod a to je dovod preco konci podpora pre hru ak to tvoja mala mozgova kapacita este nepobrala 

  • Taky si nemyslim, že by to byla jen zběsilá arkáda. Navíc pokud se tým dá dokupy a kooperuje, tak prostě vyhraje. To, že to někdo hraje jako Serious sam je sice možné, ale rád bych také viděl poměr proher/vítězství takového jedince...

  • Mno, plány prostě zredukovali, protože finančně se asi nevedlo jak by si představovali... Bohužel :/

  • Nejen tady se snaží říct mnohem větší zhovadilosti :D

  • Já vím já vím nekrmit trolla. Jen naposled. Odkud si cucáš tyhle věci opravdu raději nechci vědět. Ty tu píšeš svoje přání. Přání hatera co tu hru nenávidí. Nejsi schopnej vnímat realitu. Jestli je série u ledu nebo někde jinde ted' ví jen v EA a Dice a možná ani tam ne. Víš totální ho*vno a rovnou ho napíšeš. Nejpravděpodobnější varianta je ale ta, že se už dělá na dalším díle. Díl o kterém už ted' víš že bude propadák a špatnej :D Seš roztomilej blbísek :o)

  • Jack1947

    Heheh no jasně protože BFVI 😉

  • Jack1947

    Jenže to byl pokus který se opravdu moc nevyvedl.

  • TheGGG

    ano, byl to propadák pro EA i propadák pro DICE, těžko říct, kdo to víc pohřbil... je úplně jedno, jak si to tady budeš fanbojově obhajovat... většina lidí už na BFV rovnou i zapoměla a série šla zase k ledu.

  • Spades

    No je, ale tam zahral bych si novy BF2142

  • Bylo jasné že to s tebou nikam nevede, nebo naopak kam to vede. Že ty jsi zaslepený hater na celé věci nic nemění. Ty si tu svoji objektivní pravdu cucáš z prstu a vymýšlíš si co se ti hodí. Haterská klasika. Nudná obehraná klasika. Jo hra se neprodávala jak si přáli. A to je i dobře protože jde udělat i líp a hlavně v mnohem lepším stavu než vyšla. Zasloužený políček pro nenažrané EA. Finanční propadák ? Bullshit. Propadák v podobě neschopnosti lidí v DICE ? Bullshit. Takže nic, uhrál jsi nula bodů. A žádný neuhraješ nemáš jak. Klidně si tu plácej do vody :o)

  • Není BF2142 hratelný v tom revival projektu od komunity?

  • ano, byly reálnější a realističtější než pětka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit