Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Vypada to moc pekne, snad se podari i s cestionou ...

  • Carnage666

    Tak tohle jsem opravdu nečekal, no o CZ dabingu si můžeme nechat jen zdát. Tak snad tenhle remaster/remake nevymaže starý mise a nevybere jen něco. A jsem zvědavej co na to Dan Vávra.

    • Effect

      Dan bude mlčet, nebo pí*ovat ;)

      • Carnage666

        Taky myslim, možná si to zahraje a okomentuje to na FB na na YT. Myslíš že naštvaný by mohl být z toho rozšířenýho příběhu, něco napsal nějak to vymyslel a oni tam teď přidají další věci který by tam třeba on nechtěl.

        • delO

          on nic nevymslel. Dán Vávra byl v první Mafii za plagiátora. Na níc více se v příběhu nezmohl, takže si myslím, že pokud má sebereflexi, tak změny v rámci story bude kvitovat.

          • jindra.veliky

            Můžeš rozvést toho plagiátora?

        • Effect

          Uvidíme, může se tam pokazit spousta věcí, ale třeba to vyjde.

          • Carnage666

            Tak na fb se Dan vyjádřil. Věděl že se údajně na remaku dělá a že se prej asi něco přepisovalo. Ale jinak ho nikdo nekontaktoval, nikdo s ním nic nekonzultoval a že je zvedavej jestli vůbec bude v titulcích. A že mu za to nikdo nedal ani korunu 😬

            • BlackenedHalo

              preco by mu mal niekto niečo davat? 

  • Hořím nedočkavostí. Volné jízdy teď budou pastvou pro oko víc jak kdy jindy. Bavilo mně bloumat ulicemi města 30. Let uz tenkrat. 

  • Za mě remake, proč ne, první Mafii miluji a dohrál jsem ji nespočetněkrát. Hlavně kvůli příběhu, který, tedy alespoň mě, přijde nadčasový, a zfilmování hodný. A výborný je hlavně dabing, když tedy nepočítám Petra Rychlého, který i tak předvedl dobrou práci. Anglický dabing mi přišel nemastný, neslaný, a bojím se, že českého s Markem Vašutem se v remaku asi nedočkáme. :)

    • Orgic

      Zajímavé, mám to přesně naopak, dohrál jsem to snad 15x, ale čeština mi k tomu nikdy nesedla, asi vzhledem k zasazení příběhu do USA. Zase třeba u Kingdome Come češtinu postrádám.

      • A tak určitě, každý máme svůj názor, mě prostě chytl víc český :). U KC:D je to jasné, to se shodneme. :)

  • Upřímě jako herní dědek (34) už mi zůstane v srdci staré provedení na věky věků a ani zatím necítím potřebu zkoušet re-cosi,Ale doba je taková a věřím že hra potěší hráče pro které už by stará jednička nebyla. Základní otázka pak bude jak moc do toho nasypou moderního koření jako nákupy, skiny, multiplayer a podobné vymoženosti posledních let.


    Spíš bych uvítal aby dodělali rozdělanou práci ve 2jce, kde je vidět krasný svět, ve kterém se zas až tak moc dělat nedá :-) a ty nedodělky jsou tam i vidět, prodejna Aut do které nevlezete, zalepené vstupy do MHD, lokace jak na quest bez questu .......osobně teď hraji Oddworld: New ‘n‘ Tasty protože původní Oddworld: Abe's Oddysee mě minul a vždycky mi přišel jako sympatická hra, ve výsledku jsem byl rád za remake v 3D enginu i když hra tak ztratila kousek svého old-school kouzla, ovšem pro mne jako nepolíbeného to byla lepší varianta, než se na 27" trápit s původní kostkatou verzí (tu si i tak občas pro srovnání pustím na youtube).

    • Orgic

      Jednička má super příběh, uvěřitelné postavy a hlavně nápadité mise, ale technicky už samozřejmě nestačí, na moderních PC se například vůbec nedají dohrát některé mise v Extrémní jízdě. Takže doufám, že opravdu nechají to všechno dobré a jenom přeláknou technickou stránku. V remake jedničky už jsem ani nedoufal, tak snad se to povede.

      • Ani ta dvojka nebyla marná, pamtuji si jak jsem prvních 15-30 minut (na core 2 duo s quadrem) koukal na tu grafiku a příjemný start příběhu, ale pak se to zlomí a říkáte si kde je ta hra?


        Prostě prázdno a nazdar, posbírej si Playboye a nazdar

    • Effect

      Když mluvíte o nedodělcích druhé Mafie, tak já bych teda rozhodně začal děravým příběhem a absencí plánovaných hráčských voleb a vedlejších  misích...Jde to tam vidět na každém kroku, ani se neobtěžovali to schovat.

      • Myslím že 1 i 2 jsem hrál tak půl roku zpátky a když jsem na moderním železe spustil 2jku říkám si fakt pěkná grafika na tehdy (eště jak byla zima to bylo úplně cool), ale asi po půl hodině hraní si říkám že hraju life is strange: mafia, nalajnováno a nic okolo.

        Jako 2-jku jsem dohrál za 15hodin? To by dneska u hry s otevřeným světem moc neobstálo a myslím že i na tehdy proti GTA to bylo zoufale málo.

        Mafia II 14.8 hodiny

        • Effect

          Rozhodně. Dá se  to  dokonce dohrát i  za 10. Hrůza.

  • WortexCZ

    Ja neverim vlastnim ocim! Este aby se to i hralo, jako Mafia - budu rad za nejaky obrouseni hran do podoby moderniho ovladani - ale o moc vic at do toho prosim nestouraj. Nerad bych se dockal dalsiho "simulatoru piskani za popelnici", jako byla "trojka". Ale teda... ziram, jak tele na novy vrata!

  • Effect

    Jsem zvědav, snad to nepokazí.


    Jinak "Podařilo se mi ji  zachytit", nikoliv "jí". Nějak nerozumím tomu, že s tím lidi mají takový problém, novináři tuplem.

  • Hidden

    Hezky ulovek. ;)

    Musim souhlasit, ze predelavka vypada vizualne opravdu pekne. Necekal jsem, ze pripadny remake vezmou az takhle od podlahy. Ale tak kdyz to funguje u RE nebo FF, tak by mohlo i u Mafie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit