Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vakek

    Taky se musím přiznat, že po tom teaseru loni na E3 jsem čekal úplně něco jiného. Hned jak jsem viděl včerejší gameplay tak mě to už nechává chladným

  • Maxianimal

    Největší zklamání.

  • TheGGG

    hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    nevím co si myslet o tomto. Čekal jsem brutální 3rd person horror ala evil within s hutnou atmoškou. Vím, že Mikami je borec a v minulosti udělal i řadu cool over the top her jako vanquish, ale toto je tedy dost přepálená záležitost. Atmošku a creepy momenty to má, ale budu hodně opatrný s tím, jestli se těšit nebo ne.

    • Jack1947

      Na tom se shodneme hochu, tohle bylo teda překvapení ale ne v tom pozitivním smyslu slova 😉

    • DeathFish

      Měl jsem stejnou představu, něco pomalejšího, přemýšlivějšího, možná trochu ve stylu Death Stranding 🙂

  • BlackenedHalo

    Cakal som atmosfericky horor, dostal som nevkusnu a japonsky typicku prehnanu nobrain akciu. Najväčšie sklamanie


  • Jack1947

    Musím říct že než jsem viděl trailer žil jsem v neznámu, a v traileru to na mě působí dost typická přehnaná střílečka s metáním fireballů a masakrování všeho, to je dost skok dolů po 2dílech Evil within kde se muselo spíše přemýšlet a ne porcovat duchy a obludy vlastní rukou... aby to pak nespadlo na průměrnou rubanici😐 kterých je přehršel, a na horor se bude muset počkat na Evil within 3!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit