Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    nevím co si myslet o tomto. Čekal jsem brutální 3rd person horror ala evil within s hutnou atmoškou. Vím, že Mikami je borec a v minulosti udělal i řadu cool over the top her jako vanquish, ale toto je tedy dost přepálená záležitost. Atmošku a creepy momenty to má, ale budu hodně opatrný s tím, jestli se těšit nebo ne.

    • Jack1947

      Na tom se shodneme hochu, tohle bylo teda překvapení ale ne v tom pozitivním smyslu slova 😉

    • DeathFish

      Měl jsem stejnou představu, něco pomalejšího, přemýšlivějšího, možná trochu ve stylu Death Stranding 🙂

  • Jack1947

    Musím říct že než jsem viděl trailer žil jsem v neznámu, a v traileru to na mě působí dost typická přehnaná střílečka s metáním fireballů a masakrování všeho, to je dost skok dolů po 2dílech Evil within kde se muselo spíše přemýšlet a ne porcovat duchy a obludy vlastní rukou... aby to pak nespadlo na průměrnou rubanici😐 kterých je přehršel, a na horor se bude muset počkat na Evil within 3!

  • BlackenedHalo

    Cakal som atmosfericky horor, dostal som nevkusnu a japonsky typicku prehnanu nobrain akciu. Najväčšie sklamanie


  • Maxianimal

    Největší zklamání.

  • Vakek

    Taky se musím přiznat, že po tom teaseru loni na E3 jsem čekal úplně něco jiného. Hned jak jsem viděl včerejší gameplay tak mě to už nechává chladným

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit