Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duncan66

    Podle testu to udajne vypada na problem, ze je hra delana v DX11 a samotny engine taky neni idealni. V mnoha videiich bylo videt, ze hra generuje male FPS, ale pritom vyuziti CPU i GPU bylo 50 a mene %. Snad se to podari do budoucna vychytat, protoze to vypada opravdu neskutecne.

    • Největší využití hw je v menu, což je fakt zvláštní. CPU v menu běžel i na 100% a GPU si taky moc neodpocinul. Pár recenzí tohle také zmiňuje

  • LessPh

    Dobra recenze, kde je shrnuti toho nejzakladnejsiho.. ze me novy MSFS doporucuji na 8,5 z 10 a to hlavne kvuli bugum a optimalizaci, propady ze 40 FPS na 1 FPS jsou fakt svinsky...

    • Mně vadí při každém spawnutí fps 5. Když člověk hraje výzvu a potřebuje hned reagovat, kvůli nízkýmu framerate to nejde. Trvá 15 sekund, než se to srovná a to je u výzvy čtvrtina letu

      • LessPh

        Vim co myslis:) Tak Landing challenge ani nepoustim na svym hardwaru... naloaduju se na stojance, kliknu “fly”, jdu si udelat kafe, a kdyz prijdu, tak uz je to ok:D

        • To máme stejný. Pustím hru, jdu udělat kafe. Pak pustím scenérii a jdu na záchod. Dohromady tak 5 minut čekání nejméně a to mám rychlý SSD v M2 zapojení

          • sugyn

            Naprosto perfektni rozdeleni casu na kafe a bobo aby to vsouctu davalo 5 minut, obzvlast kdyz rychly M2 SSd na tohle vsechno pocka. 

  • Jarisko84

    Ja by som dal tak 7.... je to krasna hra to hej ale od simulatoru to ma daleko kopec chyb cocpit ktory nie je plne interaktyvny vor navigacie tiez chybaju funkcie urcite suradnice sa daju pozriet iba ked sa nastavuje let a potom uz nie... krasna grafika ale co takto cerit hladinu nizkym preleto.  atd fizika nic moc...ale hadam to spravia mody ... tu sa ale hodnoti tato veriza ... o loadingoch ani nehovorim...

    • kde je ta hranice mezi simulatorem a arkadou ?

      • Jarisko84

        Staci pozriet stary fs centuris ktory na svoju dobu bol inde alebo zmodovany xplane....

  • Zajímavé, že konkurence recenzovala na úplně stejně osazeném laptopu. 

    10 z 10 chápu. Já bych to nedal kvůli množství problémů, ale to je věc recenzenta. Za mě je odpovídající 8 z 10, co dal jeden konkurenční web. Je to ale fakt slušná hra a solidní simulátor. 

  • Phillios191

    Ještě nepřišly gumičky?

    • Hidden

      Neprisly, vsechno vylit!

      Jinak ale docela fajn recenze, je zajimave vzdycky videt nejake postrehy z "oboru". :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit