Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Je to prostě zabugované, ale co počkáme není kam spěchat že ted se teprve budu pozvolna vrhat na RDR2... 🙂

    • Jack1947

      ono by to mohlo bejt podobné jako Breakpoint který vydali v mné moc dobrém stavu tady to chytlo 6tku to není tak hrozné skore. Nebo možná hate nevím on Breakpoint to měl podobné na tomhle webu taky se s spíše sepsul, já plánuji že si pořídím Dlc možná, někdy.

  • Carnage666

    Nečekal jsem nic jiného. Teď už jen aby nový AC dostalo stejnou známku a můžu se oprávněně zasmát.

    • Ristoro

      To, že tomu někdo na games.cz dal 5/10 v konečném měřítku vůbec nic neznamená. I když Valhalla dostane 5/10 na games.cz, nebude to znamenat vůbec nic :D. A čemu se budeš smát, tomu nerozumím.

      Recenze je subjektivní. Někde to má zase 9/10. Je třeba si přečíst více recenzí a vybrat si z nich to nejdůležitější. Někomu ta hra sedne, někomu ne.

      • Carnage666

        Jasně, tak se prosím tě podívej jak tu hru hodnotí hráči a ne zaplacení recenzenti jo 😂 protože to opravdu nedopadlo dobře.

        • Ristoro

          Metacritic je k smíchu. Tady máš velice informativní 0/10 hodnocení:

          Very disputing how such big studio makes such shallow games.From what i can see its for players in 13-17yo.If u have big expectations, just wait for CP2077.


          A takových jsou tam mraky :).

          • Carnage666

            Samozřejmě že ne všechny jsou směrodatný, přesto je tam i dost negativních s normálními argumenty.

      • Přesně

  • cNNk

    Ja se u Ubi her ridim jednoduchym pravidlem ...pokud se libi svet, tak si pockam rok,dva a pak hru koupim ve sleve i se vsema DLC a zahraju jako oddechovku. Proc sem zminil svet ...to je totiz to co Ubisoft umi .... zpracovat hezky svet a to je tak vsechno. Hratelnost je skoro stejna ve vsech jeho open world titulech a pribeh je vetsinou sloboducha hovadinka - ja uz od toho proste necekam vic, nez hezkou prochazku po zajimavych svetech a vim, ze herni mechanika nebude nic sloziteho, co by musel clovek studovat a pokud hrani na nejaky cas prerusi, tak se vlastne nic nedeje.

  • Jako sorry ale celou tuhle sérii měly zavát duny času hned po jedničce.. vždycky když jsem měl tu "příležitost" si to vyzkoušet tak jsem nechápal jak to někdo vůbec může hrát. 

  • frank.horigan

    UbiSoft vyrábí už léta plus mínus stejné hry s jinýma texturama lidi to furt nějak plus mínus sežerou...

    Podle mě byla "nová" špičková hra tak FC3 a AC2 a pak už furt dokola. 

    • owny

      Zrovna jsem si říkal, že FC3 a AC2 byly poslední díly v sérii, co jsem hrál a už tehdy mi to přišlo strašně plytké.

    • Ještě FC 2 byl super , ač měl své chyby , tak já si to užil a hlavně ten oheň.

      • Jack1947

        Far crY 3 mělo tu legendární misi s pálením trávy ne :D

  • radim.zaty

    Jak že se to zpívá v té známé písničce od Opusu?  Hype is Hype, nana na nana :)

  • 1 dil se mi teda libil nejvic, pokud to vezmu na zacatku urcita myslenka plosneho sledovani lidi, kamery a osobni udajne lidi, hlavni hrdina co mel pak i hezke obleceni napr klobouk a plast. 2 dil to me uz prislo jen tak zabava, ale nuda, hrdina nic moc, obleceni jsem lepsi nesehnal a celkove to prestalo rychle dal bavit hrat :(

    Tuhle hru zkusim jen kvuli podivani se v Londyne jako virtualni pripomince a to bude tak vse :)

  • J.V.Stalin

    No jsem docela v šoku, že tady na games dostala nějaká Ubi hra míň jak 8/10 😯 Že by konečně redakce přišla na to jak funguje stupnice 1-10?

    Ale jinak teda chválím recenzi. Bavilo mě ji číst a herní nedostatky v jsou v ní podané srozumitelně.

    Uvidíme jak dlouho bude Ubisoft pokračovat ve stylu pásové výroby, kterou jen obohacuje nějakým rádoby originálním prvkem, přestože jediné co umí je vytvořit herní svět, který se ale od doby AC 3 nenaučily využít, tak aby člověk neměl pocit cvičené opice...

  • Kaschul

    No nic, už se připravuji na Xbox Series X a Cyberpunk. Už jen čtrnáct dní! 😯

    • MARTASLJ19

      Hra bola odložená na prosinec ale pochybujem vôbec že tento rok vyjde.

    • doporucuju si projit vcerejsi novinky

  • Maxianimal

    Čekal vážně někdo, že to bude dobrá hra? Podle všech videí a představení to vypadlo na prvotřídní průšvih od prvního dne.

    • MrDonut

      Souhlas, je videt ze se z dvojky vubec nepoucili. Ale i tak si myslim ze se najde spousta blaznu, co jim skoci na vejicku...

      • Carnage666

        Ubi má svoje ovečky stejně jako jiné firmy a tyhle ovečky prostě koupí cokoliv co UBI vydá, je to smutný protože oni se pak nesnaží dělat lepší hry. Jejich poslední release jsou velká bída, Division 2 byl fail, tohle je fail teď jak dopadne ta Valhalla.

        • MrDonut

          Na Valhalu jsem se tesil, ale vzhledem k jejich politice vezmem sablonu a nasadime na to nejake jine tema, hlavne kdyz to naryzuje, se mi je opravdu financne podporovat uz nechce. Takze mozna za rok, az to bude v nejake pekne sleve a radsi letos podporim polaky a jejich CP.

          Uprimne, uz mi zacina byt pomalu sympatyctejsi EA a jejich rozumnejsi model, kdy vydaji nove SW Squadrons a daji to za par stovek uz pri releasu. A to jsem si do nedavna nemyslel ze by se EA mohla polepsit.

          • Carnage666

            Já nad UBI zlomil hůl už před delší dobou a jejich odchod ze Steamu má u mě za následek že mě většina jejich her úplně mine a jak je ani nevidím nemyslím na ně.  Ale když občas takhle vidím recenzi tady nebo jinde zjistím že jsem vlastně o nic nepřišel.

      • uher

        Škoda že se nepoučili už po jedničce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit