Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy

    Za mě suveréně nejlepší WD co jsem od UBI hrál a troufám si tvrdit, že to je první WD kde mě baví questy, a to jak main, tak side. Netvrdim, že jsou postavy vymakaný, ale rozhodně si ubi dalo práci s rozmanitostí - dokonce mě baví číst bio recruitů, člověk se i zasměje. Při zapnutym permadeath jsou to mnohdy nervy, když si najdete oblibenou postavu a ten tým reálně opravdu využijete.

    Pokud si někdo chce vytvořit dedsec od základu a chce si konečně taky okusit pocit smrtelnosti, doporučuju. Město je fakt pěkně udělaný a questy jsou konečně zábava plnit. 

  • Nechce se mi věřit, že při tom kontinuálním udržování veřejnosti v dojem, že se v této hře jedná kvalitou o takový titul, v jaké je avizován, se už dávno nevědělo, že se těmto tvrzením nedostojí.

    To hodnocení, je asi opravdu i tak trochu sondou do poměrů vztahů mezi nároky nějakých představ a jejich možnostmi je splnit. A pokud někdo dělá na titulu, kdy se přistihuje u toho, jak se navržení, a to třeba i zásadnějšího herního mechanismu, nedaří udělat v takové podobě, aby s jeho implementací, nezůstala realita za očekáváním, které se jako nadějné jevilo jen v představě, kdy si někdo myslel, jak nedokáže skloubit ten či onen nápad ve funkční celek... 

  • Diky za vysvetleni. Nicmene nemyslim, ze "FPV tam nepatri". Proste se zanr vyvinul bez nej a je to takovy zvyk. Fantasy varianty techto her (a Fallout) se vyvinuly s FPV a tak tam je. To GTA 5 tedy zkusim!

  • GTA jako samotná hra to umí až pětka od PS4/XONE/PC. Ostatní možná s tou modifikací. Ale nemyslel jsem tím sérii GTA, ale celkově tenhle styl open world/city her (GTA, Watch_Dogs, Saints Row, atd...). V základu jsou to stejné hry z třetí osoby. Takže ne, nemá to pohled z vlastních očí protože to do těchto her nepatří. Jen je to jako nová možnost navíc od GTA V (kterou, je fakt, že občas zkouším. Ale plno lidí z mé zkušenosti ani neví, že to tam je).

  • Phillios191

    Takže další hra od Ubi, která mě mine :)

  • GTA ano, ale nejaky mod pry to umoznuje. WD mne minuly. Screeny jsou podivne nic nerikajici.

    Takze odpoved je "v zakladu ne, mozna s modem".

  • Jarisko84

    Tie ubi hry cest vinimkam ale aj tie zacinaju uz pomaly updatmi kazit... musia by take vyumelkovane a cool...Nevedia spravit poctivu poriadnu hru bez prikraslovania pre masy ktora by sa brala vazne.... ghost recon tvrdy bradaci z ametickych filmov , R6 trapne skiny zbrani tanecne kreacie a gesta..., wd2 cool pubertak ... a tak dalej.... vsetko je to farebne a cool....krasne svety s nulovou naplnou... cest vinimkam ....a to pisali wd3 je odlozene lebo sa im nepacilo ako ta hra vyzerala a tak ju prerabaju ani nechcem vediet co to bolo za hru pred tym...

  • Carnage666

    Samozřejmě že ne všechny jsou směrodatný, přesto je tam i dost negativních s normálními argumenty.

  • Ristoro

    Metacritic je k smíchu. Tady máš velice informativní 0/10 hodnocení:

    Very disputing how such big studio makes such shallow games.From what i can see its for players in 13-17yo.If u have big expectations, just wait for CP2077.


    A takových jsou tam mraky :).

  • redicius

    no zabrat dají, hodinu sem včera nastavoval grafický detaily, abych jel s raytracingem na RTX2060 ve 4k aspoň 30fps .. a přikládal bych to spíš mizerné optimalizaci, než že by byl ten engine nějak skvělej :-/

  • Carnage666

    Jasně, tak se prosím tě podívej jak tu hru hodnotí hráči a ne zaplacení recenzenti jo 😂 protože to opravdu nedopadlo dobře.

  • Vtip nebo vážně neznáš Watch Dogs a další "gta" hry?

  • Duchino

    TOP recenze - čtivá, jdoucí do hloubky a navíc se nebojí průměr ohodnotit průměrem. Tleskám!

  • Jsem prekvapen, ze se ti to libi graficky, me to pripadalo uz z prvnich zaberu jako blitka a RTX tomu sice pridalo pomerne realisticke odlesky, ale celkovy dojem je stale strasny...

  • owny

    Zrovna jsem si říkal, že FC3 a AC2 byly poslední díly v sérii, co jsem hrál a už tehdy mi to přišlo strašně plytké.

  • Je to z vlastnich oci?

  • mementomori

    Its Time for Hard Reset !!!

  • VRFREAK1

    Disrupt engine tak překopaly že ty textury dají zabrat i 3090rtx  s
    9900k

    na konzolích to nejspíš žádná krása nebude ale jinak je to špička herního desingu



    jediný co se tomu nedá vytknout je ta grafika



     

  • Přesně

  • Za mě zatím dobré. Líbili se oba předchozí díly a tenhle zatím také nezklamal.  Komu se tahle hra nelíbí, nemusí ji kupovat. Nebo může naprogramovat svojí. Rad jí vyzkouším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit