Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    dle všeho v současném stavu zábavné jak posypová sůl v jídle... za půl roku se to snad bude moci dát hrát.

    • "dle všeho"? Jako i podle těch devítkových a desítkových recenzí?

      • TheGGG

        podle všech testů a ukázek na YT, myslím že toto mluví za vše: https://www.youtube.com/watch?v=j0mg7GEIpio

        na současných konzolích nehratelné next gen konzole jsou nedostupné a dle různých dalších testů i na PC to má velké problémy s výkonem, o zabugovanosti nemluvě. Nepotřebuji se svou gtx1080 hrát na low a padat pod 60fps.

        • honcka

          stačí si stáhnout detaily odrazů a povypínat nesmysly jako filmgrain, motion blur a lensflare a fps celkem dost rapidně vyskočí. Tady je přesně rozepsáno, jak které nastavení ovlivní kvalitu a fps

          https://www.game-debate.com/news/29966/cyberpunk-2077-most-important-graphics-options-every-video-setting-benchmarked

          případně ještě takový menší hack, někomu to pomůže, ještě bych k tomuhle dodal, že po editaci je nutné spustit hru jako správce

          https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kccabx/hey_cd_projekt_red_i_think_you_shipped_the_wrong/

          • TheGGG

            a že je vždycky radost si s každou novou hrou študovat testy, tweaky, návody na správné nastavení atd. to by mělo na how long to beat ke každé hře přidat tak 2-4 hodiny navíc....

        • Jinak k těm "všem testům", tady máš srování všech možných aspektů a třeba framerate se drží u třicítky skoro pořád i na base ps4: https://www.youtube.com/watch?v=yrlE2v1sVkA&

          Takže ono je to spíš o tom, co si vybereš, že tomu chceš věřit. Já doporučuji vyzkoušet, protože je to fakt úplně v pohodě a to jak se to hraje nemá nic společného s tím, jak lidi (co to většinou ani nehráli) vyšiliují na fórech.

          • TheGGG

            i v tom tvém videu to ve městě šíleně dropuje + je to rozmazaný, osobně počkám tak půl roku až to odladí

        • Cool. Takže jsem hrál a dohrál nehratelnou hru? Nevylučuje se to trošku? :-D

          • TheGGG

            ani ne, záleží co máš za konzoli a jaká je tvoje tolerance... pro někoho je nehratelné cokoliv pod 120fps... mě třeba stačí 30fps na konzoli a kolem 60fps na PC, ale to bohužel se současnými konzolemi nebo s mým HW nelze...

            každopádně 15-20fps na xboxu a podobné score na ps4 je prostě masakr

  • namelesswonder

    Čau! Chcem sa opýtať, či by sa redakčný pokec a iné video - rubriky nedali zredukovať na audio a produkovať tiež ako podcasty?  

    Bolo by to súpr-trúpr,  snáď aspoň na skúšku, podľa toho koľko ľudí by to takouto formou konzumovalo? 

    Dik za odpoveď! 

    • ales.smutny

      Už nad tím přemýšlíme, jak Pokecy zakomponovat do feedů :)

      • namelesswonder

        všetko dobré v novom roku a vymysleli ste teda čosi? :) 

      • yeniczek

        Prosím, hezky koukám...

  • Pritelka mi koupila verzi pro ps4 pod stromecek. Mam to vratit a radsi zahrat na pc i5-4790k gtx1070 nebo to neni takova hruza. Mam ps4 pro. Dekuju komukoliv za odpoved

    • OmarKarib

      Hraju to od prvního dne na PS4 base, nový patche tomu docela pomohly, vypnutí grafických blbin taky, ale ve městě za provozu to fakt padá na 20 FPS a nedá se jezdit, takže na přesun používám fast travel. Mise v interiérech jsou v pohodě, a někdy to vypadá vyloženě pěkně, jakkoliv ta hra je fakt hnusná (na ps4). Nicméně má to boží atmosféru a obsah, takže jak říkali na games - na chyby si po pár hodinách zvykneš a řešíš náplň, ta je good. Pokud máš možnost to rozjet na pc, ruce pryč od ps4. 

    • RodneYCZ

      Hraju to na PS4 Pro, hral jsem asi 4 hodiny a spadlo mi to jednou. Bugu a glitchu jsem ale objevil uz hromadu. Podle me ta hra vypada fakt hrozne (vypnuti graf. filtru hodne pomuze). Pokud mas sanci to hrat na PC, hru bych rozhodne vratil a hral tam.

    • TheGGG

      já to ještě ani nehrál, ale doporučuji mrknout na testy na YT, kde C77 zkoušej jak na ps4 pro tak na řadě grafik včetně té tvé. Uděláš si dobrou představu o frameratu, každopádně velká sláva to nebude ani v jednom případě. I Gtx1080 jde dle všeho i ve fullhd na low pod 60fps, což je teda velké WTF. Ps4pro dle testů taky dropuje.... prostě toto hoši z polska těžce dodrbali....

      •  mam 1660s a jede to ve fullHD na high - s vypnutym RT naprosto plynule bez jedineho zaskobrtnuti i v nejvetsim mestskem provozu...1080 je o dost vykonnejsi, takze pohoda

        • yeniczek

          Naprosto plynule je co za hodnoty fps? Protože se mi to nějak nezdá.

          • no kvuli tobe jsem si zapnul gf exp. a ukazuje to 50

            • yeniczek

              Dík a furt nechápu :) Máš asi štěstí na magickou kombinaci HW.

    • honcka

      Jestli je výběr, tak rozhodně tu verzi pro PC (pro cd projekt je to preferovaná platforma), mám stejnou grafiku a lepší procesor. Jedu to v rozlišení 3440x1440 na medium detaily a mám odehráno cca 30 hodin

      • TheGGG

        a jaký máš framerate...?

        • honcka

          Neměřim, protože je mi to ukradený, je to v pohodě hratelný, nikde se mi to neškube, já stabilních 60fps nepotřebuju, normálně hraju civilní letecký simulátory a tam se na ultrafps nehraje, radši jsem, když to má lepší detaily a rozlišení a fps nejde pod 30 než když to vypadá hnusně a fps nejde pod 60, není to counterstrike, je to RPG.

          BTW kdo nehrál Dooma na 386 neví, co je cukání hry :)

          • TheGGG

            to mě bohužel moc neřekne, bez znalosti fps, ale tak alespoň ti to běží plynule

            já hraji armu 3 a tam se na fps taky nehraje, ale od cyberpunku jsem doufal v něco trochu lepšího.

          • Londo_Mollari

            ..to bude asi pravda. 🙂 Já hrál na 486 SX 25 MHz a běželo perfektně..

    • Mám už přes 40h na ps4pro a není to vůbec žádná hrůza. Nebál bych se toho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit