Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • namelesswonder

    všetko dobré v novom roku a vymysleli ste teda čosi? :) 

  • TheGGG

    a že je vždycky radost si s každou novou hrou študovat testy, tweaky, návody na správné nastavení atd. to by mělo na how long to beat ke každé hře přidat tak 2-4 hodiny navíc....

  • honcka

    stačí si stáhnout detaily odrazů a povypínat nesmysly jako filmgrain, motion blur a lensflare a fps celkem dost rapidně vyskočí. Tady je přesně rozepsáno, jak které nastavení ovlivní kvalitu a fps

    https://www.game-debate.com/news/29966/cyberpunk-2077-most-important-graphics-options-every-video-setting-benchmarked

    případně ještě takový menší hack, někomu to pomůže, ještě bych k tomuhle dodal, že po editaci je nutné spustit hru jako správce

    https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kccabx/hey_cd_projekt_red_i_think_you_shipped_the_wrong/

  • TheGGG

    i v tom tvém videu to ve městě šíleně dropuje + je to rozmazaný, osobně počkám tak půl roku až to odladí

  • Jinak k těm "všem testům", tady máš srování všech možných aspektů a třeba framerate se drží u třicítky skoro pořád i na base ps4: https://www.youtube.com/watch?v=yrlE2v1sVkA&

    Takže ono je to spíš o tom, co si vybereš, že tomu chceš věřit. Já doporučuji vyzkoušet, protože je to fakt úplně v pohodě a to jak se to hraje nemá nic společného s tím, jak lidi (co to většinou ani nehráli) vyšiliují na fórech.

  • TheGGG

    ani ne, záleží co máš za konzoli a jaká je tvoje tolerance... pro někoho je nehratelné cokoliv pod 120fps... mě třeba stačí 30fps na konzoli a kolem 60fps na PC, ale to bohužel se současnými konzolemi nebo s mým HW nelze...

    každopádně 15-20fps na xboxu a podobné score na ps4 je prostě masakr

  • Cool. Takže jsem hrál a dohrál nehratelnou hru? Nevylučuje se to trošku? :-D

  • yeniczek

    Dík a furt nechápu :) Máš asi štěstí na magickou kombinaci HW.

  • no kvuli tobe jsem si zapnul gf exp. a ukazuje to 50

  • TheGGG

    podle všech testů a ukázek na YT, myslím že toto mluví za vše: https://www.youtube.com/watch?v=j0mg7GEIpio

    na současných konzolích nehratelné next gen konzole jsou nedostupné a dle různých dalších testů i na PC to má velké problémy s výkonem, o zabugovanosti nemluvě. Nepotřebuji se svou gtx1080 hrát na low a padat pod 60fps.

  • "dle všeho"? Jako i podle těch devítkových a desítkových recenzí?

  • TheGGG

    to mě bohužel moc neřekne, bez znalosti fps, ale tak alespoň ti to běží plynule

    já hraji armu 3 a tam se na fps taky nehraje, ale od cyberpunku jsem doufal v něco trochu lepšího.

  • TheGGG

    dle všeho v současném stavu zábavné jak posypová sůl v jídle... za půl roku se to snad bude moci dát hrát.

  • yeniczek

    Naprosto plynule je co za hodnoty fps? Protože se mi to nějak nezdá.

  • yeniczek

    Prosím, hezky koukám...

  • Londo_Mollari

    ..to bude asi pravda. 🙂 Já hrál na 486 SX 25 MHz a běželo perfektně..

  •  mam 1660s a jede to ve fullHD na high - s vypnutym RT naprosto plynule bez jedineho zaskobrtnuti i v nejvetsim mestskem provozu...1080 je o dost vykonnejsi, takze pohoda

  • OmarKarib

    Hraju to od prvního dne na PS4 base, nový patche tomu docela pomohly, vypnutí grafických blbin taky, ale ve městě za provozu to fakt padá na 20 FPS a nedá se jezdit, takže na přesun používám fast travel. Mise v interiérech jsou v pohodě, a někdy to vypadá vyloženě pěkně, jakkoliv ta hra je fakt hnusná (na ps4). Nicméně má to boží atmosféru a obsah, takže jak říkali na games - na chyby si po pár hodinách zvykneš a řešíš náplň, ta je good. Pokud máš možnost to rozjet na pc, ruce pryč od ps4. 

  • honcka

    Neměřim, protože je mi to ukradený, je to v pohodě hratelný, nikde se mi to neškube, já stabilních 60fps nepotřebuju, normálně hraju civilní letecký simulátory a tam se na ultrafps nehraje, radši jsem, když to má lepší detaily a rozlišení a fps nejde pod 30 než když to vypadá hnusně a fps nejde pod 60, není to counterstrike, je to RPG.

    BTW kdo nehrál Dooma na 386 neví, co je cukání hry :)

  • RodneYCZ

    Hraju to na PS4 Pro, hral jsem asi 4 hodiny a spadlo mi to jednou. Bugu a glitchu jsem ale objevil uz hromadu. Podle me ta hra vypada fakt hrozne (vypnuti graf. filtru hodne pomuze). Pokud mas sanci to hrat na PC, hru bych rozhodne vratil a hral tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit