Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    a jaký máš framerate...?

  • TheGGG

    já to ještě ani nehrál, ale doporučuji mrknout na testy na YT, kde C77 zkoušej jak na ps4 pro tak na řadě grafik včetně té tvé. Uděláš si dobrou představu o frameratu, každopádně velká sláva to nebude ani v jednom případě. I Gtx1080 jde dle všeho i ve fullhd na low pod 60fps, což je teda velké WTF. Ps4pro dle testů taky dropuje.... prostě toto hoši z polska těžce dodrbali....

  • honcka

    Jestli je výběr, tak rozhodně tu verzi pro PC (pro cd projekt je to preferovaná platforma), mám stejnou grafiku a lepší procesor. Jedu to v rozlišení 3440x1440 na medium detaily a mám odehráno cca 30 hodin

  • ales.smutny

    Už nad tím přemýšlíme, jak Pokecy zakomponovat do feedů :)

  • namelesswonder

    Čau! Chcem sa opýtať, či by sa redakčný pokec a iné video - rubriky nedali zredukovať na audio a produkovať tiež ako podcasty?  

    Bolo by to súpr-trúpr,  snáď aspoň na skúšku, podľa toho koľko ľudí by to takouto formou konzumovalo? 

    Dik za odpoveď! 

  • Mám už přes 40h na ps4pro a není to vůbec žádná hrůza. Nebál bych se toho.

  • Pritelka mi koupila verzi pro ps4 pod stromecek. Mam to vratit a radsi zahrat na pc i5-4790k gtx1070 nebo to neni takova hruza. Mam ps4 pro. Dekuju komukoliv za odpoved

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit