Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kverulant

    Co se týče skvělého příběhu a lore, pokud vládnete angličtinou, velmi dobrá analýza událostí a historie Yharnamu je od fanouška zde: [Lore]The Paleblood Hunt (viz odkaz na dokument v Google Docs).

  • Kverulant

    Já jsem si  jako (PC) fanoušek série Dark Souls kvůli Bloodborne pořídil PS4 (stejně jako jsem si koupil v 2017 PS3 kvůli Demon Souls) a prožil jsem s BB parádní předloňské Vánoce.

    Pokračování bych narozdíl od Pavla uvítal, protože by to byl zase jiný příběh, možná jiné místo a určitě by se to povedlo jako u DS, kde mě bavil každý díl přibližně stejně a nedokázal bych vybrat svůj nejoblíbenější. Šéf From Software sám říká, že by pokračování dělal s radostí a věřím, že s fantazií jeho týmu by to byl zase nářez. Snad si Sony chystá Bloodborne 2 jako tajné exkluzivní eso v rukávu tak za dva tři roky.


  • Hraní všech třech Dark Souls jsem si nesmírně užil a děsně mě to bavilo. Potom jsem si pustil Bloodborne, dal tomu asi 10 hodin času a vůbec mě to nechytlo. Nemáte někdo podobnou zkušenost a nebo nevíte proč?

  • stihac10

    Super článek, přesně ve stylu V.I.M. vzpomínání na Moviezone ;-)

  • aspa

    To je hra, pro kterou je i 10/10 malo.

  • radim.zaty

    Celkem smutné je, že BB nedostalo update na PS4 Pro a ani na PS5 (zatím, doufám, že to ještě napraví).  Ta hra je super i na obyč PS4, ale v 60 FPS by to byla hra na 11 z 10.

  • VRFREAK1

    Bloodborne si šetřim až vyjde remaster na pc

  • namelesswonder

    Pavel, zakaždým keď o Bloodborne napíšeš tak tu hru nainštalujem a dám jej šancu ( cize uz párkrát na harddisku bola) ale zatiaľ ma nie a nie chytiť... po nioh a nioh 2 mi vo všetkých soulsovkach ktoré som okrem nich hral pripada bojový system pomalý nepresný a neohrabany :( ale článok super, tak už sa doma opäť sťahuje to malé peklíčko.. 

    p. s. o velheim uz prosím nepíš, lebo ešte jeden článok a kúpim si aj ten:D ale nemám na to čas! 


  • houmrhoumr

    ale jo zarhraju znovu. Ale v 60 fps. A je mi jedno jestli to bude na pc nebo na konzoli.

  • mr.clayman

    Zrovna ho mám rozehraný. Chvílemi tu hru proklínám, chvílemi velebím. Jelikož na hraní mám tak 4 hodiny týdně, štve mě občas ten nepatrný postup, který mám po bůhví kolika pokusech na bossovi, ale gameplay jako taková mě baví a nutí člověka neustále postupovat s rozvahou a opatrně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit