Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Epi.Echo

  Bloodborne byla moje první Souls hra a tam začala veškerá láska k tomuto žánru. Naprosto perfektní hra. Pamatuju si, že jsem v té době ještě neměl ani PS Plus, takže jsem to celé dohrál v offlinu. Hezky jsem se s tím popral, ale ten pocit při pokoření bosse, opravdu k nezaplacení.

  • Jo u mě to nebyla první co jsem hrál, ale byla to první kde do sebe všechno tak nějak zapadlo a došlo mi, co ty hry vlastně od hráče hrají a jak je hrát správně. Takže jsem se po ní s chutí k těm dříve odloženým souls hrám vrátil.

   • Epi.Echo

    U mě se pak hlavně potvrdilo to, co se tak nějak říká obecně o soulovkách. Že vždy má člověk nejradší tu první, kterou hrál. Ale vím, že jsou určitě i vyjímky. Hned za Bloodborne bych zařadil Dark Souls 3. Ale věřím, že kdybych to všechno hrál třeba jak Pavel, který v podstatě začal u těch Demon's Soul's a jel postupně s tím, jak ty hry vycházely, tak bych se na to možná díval jinak :)

    • Pavel Makal

     Nezačal jsem u Demon's Soul, dostal jsem se k nim až zpětně s prvními Dark Souls. A ty mám skutečně vedle Bloodborne určitě nejradši, jen BB maličko vítězí tím zasazením.

     • Epi.Echo

      Rozumím, díky za doplnění mých neznalostí o Pavlovi :D nějak jsem žil v tomto lore :)

 • radim.zaty

  Celkem smutné je, že BB nedostalo update na PS4 Pro a ani na PS5 (zatím, doufám, že to ještě napraví).  Ta hra je super i na obyč PS4, ale v 60 FPS by to byla hra na 11 z 10.

 • VRFREAK1

  Bloodborne si šetřim až vyjde remaster na pc

 • aspa

  To je hra, pro kterou je i 10/10 malo.

 • Maxianimal

  Asi bych rozlišoval lore a příběh. Příběh imo v Bloodborne dobrý imo zas tak není. Lore je parádní, i když je to víceméně výpůjčka (nechtěl jsem napsat vykrádačka, to by bylo zbytečně urážlivé) Cthulhu. Něco dělá jinak, v nějakých věcech Lovecrafta a kosmický horor vyloženě fackuje, ale jinak je to celkem jasné. 

  Sama hra je výborná, po prvních Dark Souls mě to bavilo zdaleka nejvíc, ale ty frame dropy na slim PSku byly strašný.

  • aspa

   V čem fackuje? Bud konkrétní, ať ti mužu oponovat. Tohle je příspěvek tak random, ze jsi to snad nehrál...

 • houmrhoumr

  ale jo zarhraju znovu. Ale v 60 fps. A je mi jedno jestli to bude na pc nebo na konzoli.

 • namelesswonder

  Pavel, zakaždým keď o Bloodborne napíšeš tak tu hru nainštalujem a dám jej šancu ( cize uz párkrát na harddisku bola) ale zatiaľ ma nie a nie chytiť... po nioh a nioh 2 mi vo všetkých soulsovkach ktoré som okrem nich hral pripada bojový system pomalý nepresný a neohrabany :( ale článok super, tak už sa doma opäť sťahuje to malé peklíčko.. 

  p. s. o velheim uz prosím nepíš, lebo ešte jeden článok a kúpim si aj ten:D ale nemám na to čas! 


 • mr.clayman

  Zrovna ho mám rozehraný. Chvílemi tu hru proklínám, chvílemi velebím. Jelikož na hraní mám tak 4 hodiny týdně, štve mě občas ten nepatrný postup, který mám po bůhví kolika pokusech na bossovi, ale gameplay jako taková mě baví a nutí člověka neustále postupovat s rozvahou a opatrně.

 • stihac10

  Super článek, přesně ve stylu V.I.M. vzpomínání na Moviezone ;-)

 • Já jsem si  jako (PC) fanoušek série Dark Souls kvůli Bloodborne pořídil PS4 (stejně jako jsem si koupil v 2017 PS3 kvůli Demon Souls) a prožil jsem s BB parádní předloňské Vánoce.

  Pokračování bych narozdíl od Pavla uvítal, protože by to byl zase jiný příběh, možná jiné místo a určitě by se to povedlo jako u DS, kde mě bavil každý díl přibližně stejně a nedokázal bych vybrat svůj nejoblíbenější. Šéf From Software sám říká, že by pokračování dělal s radostí a věřím, že s fantazií jeho týmu by to byl zase nářez. Snad si Sony chystá Bloodborne 2 jako tajné exkluzivní eso v rukávu tak za dva tři roky.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit