Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Ori WotW, prezil bych menu a pocatecni animaci, zahucel bych do prvni jamy, kterou bych mel preskocit.. k me smrti bych nepotreboval ani moba..

  • Row

    Cloudpunk. Zatim to bylo jako ta "nudnejsi cast zivota" Korbena Dallase, takze celkem easy... Jedi Fallen Order predtim by asi bylo drsnejsi sousto. 😬

  • Butters

    Jestli bych se nestihl nakazit morem, neotrávili mě substance v lektvarech, nepřepadli by mě veverky jako člověka, a měl bych dost štěstí abych se stihl vyhnout pařátum kikimor a wyvernim zubum asi by nezbývalo než zůstat v hostinci kde bych popijel Mahakamský dvoják a nebo růžové z Mettiny a při modlitbě k Melitele bych těch 24 hodin snad přežil a kdyby štěstí přálo možná bych i vyhrál v kostkách nebo kartách.

  • Rome Total War 2 DEI. Takže se celkem na pohodu válím na Akropoli a šmahem ruky třímající pohár s vínem posílám armády šířit slávu Atén.

  • mdkGT

    Fire Emblem Three Houses. Tam by se mi žilo docela dobře :)

  • Zrovna dojíždím Daggerfall Unity. Pokud bych se držel ve městech, odmítl práci deratizátora, dobře si vybíral balíčky, které mám doručit a nenaštval místní potentáty, tak je to pohoda. Na dlouhé pochody relativně bezpečnou krajinou jsem zvyklý, tak bych si možná i zvládl vydělat na kus žvance, pivko a nocleh v hospodě. I když s mým obchodnickým nadáním by mě asi pěkně natáhli.

  • Steal Division 2, tak by zalezelo u ktere jednotky bych slouzil, a pokud by to nebyla polni kuchyne na generalnim stabu, tak tomu davam od par minut po max par hodin. Bitvy druhe svetove na vychodni fronte nemeli moc velky koeficient vydrze nad 24 hodin :(

  • Pavel Makal : Hele jako nechci nic říkat jo ale když už tu píšete že nechcete vypadat jako neplatící socka a hrajete free to play hru tak si trochu podkopávate nohy.. 😉 Btw nic proti free to play titulům, je to každého věc ale tento názor je opravdu z prominutím dementní a nechápu že si toho z redakce nikdo nevšiml co to píše (ještě jednou s prominutím..😂) za HOVADINY. 👍😄

    • Pavel Makal

      Určitě chápeš princip mikrotransakcí a tedy i to, že se za free-to-play hry dá utratit víc než za premium. Ta poznámka je logicky vztažena k nákupu skinů.

  • Corvus

    A sakra... System Shock: Enhanced Edition. Čili bych vylezl z kryo schránky na zdravotní palubě, kdesi na orbitu plynného obra Saturnu a jako každý den bych se s trubkou v ruce vydal rozčísnout nějaké ty deformované hlavy mutantů. Cestu na horní paluby si krátil čtením osobních logů bývalé posádky, vandalsky ničil kamerové systémy roztroušené po temných koutech a sjížděl zdi na gravitačních bruslích. Vedle úklidu krvavých vzkazů po zdech se sjížděl v kyberprostoru, lovil vylepšující software (včetně her) a jen tak mimochodem se snažil zabránit UI Shodan, aby nezničila důlními lasery zeměkouli :-) Prostě běžný den na stanici Citadela již od roku 1994 :-D

  • triptich

    overcooked 2... najedený by som bol, aj napojiť by sa dalo. ale reštaurácia by asi "mišelína" nezískala 🙂

    a 24 hodín vo svete cities: skylines? s prehľadom (ale to DLC s katastrofami by som si radšej deaktivoval, ak môžem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit