Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SicBoy

    Já si teď střihl z nostalgie stařičkou Alone in the Dark a v reálu hádám, že by moje životnost nebyla dlouhá, tak asi 2 minuty.

  • Lukyz

    Days Gone. Nedal bych ani intro. 🕯

  • homeles8

    24 hodin zápasu NBA. To by fyzicky odpadl i Ja Morant nebo Jason Tatum, natož já.

  • Gulivera84

    Napsal bych ale Clicker si dava muj mozek jako sake.....24. hodin smym aiemem, bez sance.....

  • frank.horigan

    24h by se možná přežit dalo. Chce to nebýt ve špatný čas na špatném místě.. :) AC: Odyssey

  • triptich

    overcooked 2... najedený by som bol, aj napojiť by sa dalo. ale reštaurácia by asi "mišelína" nezískala 🙂

    a 24 hodín vo svete cities: skylines? s prehľadom (ale to DLC s katastrofami by som si radšej deaktivoval, ak môžem).

  • Corvus

    A sakra... System Shock: Enhanced Edition. Čili bych vylezl z kryo schránky na zdravotní palubě, kdesi na orbitu plynného obra Saturnu a jako každý den bych se s trubkou v ruce vydal rozčísnout nějaké ty deformované hlavy mutantů. Cestu na horní paluby si krátil čtením osobních logů bývalé posádky, vandalsky ničil kamerové systémy roztroušené po temných koutech a sjížděl zdi na gravitačních bruslích. Vedle úklidu krvavých vzkazů po zdech se sjížděl v kyberprostoru, lovil vylepšující software (včetně her) a jen tak mimochodem se snažil zabránit UI Shodan, aby nezničila důlními lasery zeměkouli :-) Prostě běžný den na stanici Citadela již od roku 1994 :-D

  • Davies182

    Silent Hill Homecoming

    No, vzhledem k tomu, že tam nepřežívám půl hodiny ani v avataří podobě, tak bych asi rovnou šel do harakiri. Na to nemám. 

  • Rome Total War 2 DEI. Takže se celkem na pohodu válím na Akropoli a šmahem ruky třímající pohár s vínem posílám armády šířit slávu Atén.

  • mr.clayman

    Já teď hraju na střídačku Alien: Isolation na Nightmare a Hardspace: Shipbreaker a vím zcela přesně, jak bych přežil -- minimálně v té první zmiňované. 😂

    Apropos -- Hardspace vyšlo koncem května z early accessu, tak možná že by si někdo z redakce našel čas na recenzi? Prosím, prosím, prstíčkem hrabu. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit