Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bratranec Roman z GTA4 😀 A taky všechna ta npc z Fallout 4 otravující se stejnýma úkolama, pěkně na střídačku....Another settlement needs your help

    • Sry za link, jsem jen zkopíroval větu, bo se mě to nechtělo psát :)

  • palcov

    Ta seschlá bába z KOTOR 2.

    • Magister_Peditum

      Myslíš patrně nejlepší postavu ze všech SW her, Kreiu? 

      • Derp_1337

        Taky si myslím, že Kreia byla jedna z nejlepších postav vůbec.


        Ale chápu, že nováčkům, co moc dobře neznají SW univerzum a hraje svoji první SW hru, ta postava mohla připadat divná. Asi ti lidé čekali další typické RPG ve stylu Divinity Original Sin 1 , kde hlavní hrdina a postavy okolo jsou super klaďasové, kteří bojují proti generickému zlu, které chce zničit svět. Holt, KOTOR2 prostě není taková další generická hra.

  • Mě lezla na nervy Chloe z Life is Strange. Původní hru zachraňovala Max a
    výprava do alternativní reality, ale když měla v Before the Storm
    táhnout celou hru, tak jsem nemohl přehlídnout jaká je to toxická
    narcisa promítající všechny svoje mindráky na lidi v okolí. I tak je ale
    stokrát lepší než bethesďácý antikrist všeho zvráceného, Preston
    "Another settlement needs your help" Garvey.

  • S Claptrapem souhlasím a přidávám Hurka z Far Cry, pro mě naprostá šílenost- i když, postavy z šestého dílu ho v otravnosti snad ještě trumfly, ale jejich jména už jsem naštěstí zapomněl. Obecně jinak nesnesu postavy užívající fistuli, drogy či jejich placebo, a hlavně, když se autoři snaží být rádoby vtipní tím, že postava mluví a chová se s prominutím jako naprostý (Manfred) Kokot. Bohužel, například právě v produkci Ubisoftu, nebo i u her od Bethesdy jsou takovéto postavy v posledních letech normou a standardem. Měl jsem rád dobu, kdy se hry jako Assassin's Creed a Far Cry braly trochu vážně. Koho baví, když Vás dva farmáři uprostřed hladovějící Anglie požádají, abyste jim zapálili barák, aby si mohli zadovádět, a ještě vám za zničení jejich živobytí poděkují? Nebo když vás postava v rámci guerilího boje na život a na smrt pošle pro krokodýlí čepici, načež se vyzná z lásky k z lásky ke stroji, přičemž řehtá jako kůň a vás neváhá označit za podivína? Chci se do příběhu vžít a s postavama cítit, ne nad příběhem kroutit hlavou a postavám mít chuť zakroutit krkem. Možná i proto jsou hráči lépe hodnocené hry jako Ghost of Tsushima než AC Valhalla, nebo třeba RDR2 oproti Far Cry 6. První jmenované mě příběhem dostaly, u těch druhých dvou jsem ho přetrpěl.

    Šílenství je opakovat to stejné stále dokola a čekat, že se něco změní. Pamatujte na to, až si budete kupovat další díl Far Cry.

    • uher

      Tak každý normální člověk po trojce už další Far Cry nekupuje...

      • Maxianimal

        Primal na survival obtížnost byl fajn.

  • Butters

    Aerie z BG2, Atreus z GoW, Catalyst z ME3 a chvílema i Ellie z TLOU2... claptrap mi ani tak moc nevadil :D 


    a uplně každej spolubojovník z Falloutu 1, bo furt lezli do rány

    • Derp_1337

      To, že ve Fallout 1 a 2 byla chabá umělá inteligence a občas ti spoluhráči lezli do rány, tak to nutně neznamená, že ty postavy samo o sobě byly otravné 😉


      Právě že naopak, ty postavy z Falloutu byly většinou super. Dobré hlášky, atd.

      • Butters

        Tak jasně, myslel jsem to spíš jako vtip... když jsme u toho Tandi v obou dílech a Myron ve dvojce mi otravný přišli... ikdyž dobře napsaný s tim souhlasim.

    • tuco

      bezkonkurencne Aerie z BG2 

      • SlavicBes

        Aerie bola uplne v pohode, to Minsc je nieco otrasne

        • Butters

          Když o tom přemejšlim... Minsc vlastně taky no :D

  • Do you get to the Cloud District very often?

  • Maxianimal

    Komu přijde otravný Atreus z GoW tak tím mimojiné i přiznává, že ta postava byla geniálně napsaná a nadabovaná. Atreus měl být totálně otravný kluk, který leze svému otci na nervy. V jednu chvíli (v hoře) jsem ho absolutně nesnášel. Skvělý.


    Mě každopádně přijde jako nejotravnější herní postava Kamala Khan z Avengers. To se, přátelé,  prostě nedalo. Pak asi hlavní postava Days Gone, který jsem i kvůli němu nedohrál. No a pak z velké části Ellie z druhého Last of Us. Blueh.

    • Ale tak nějak mi přijde, že stejná obhajova co píšeš o Atreusovi ale platí i o to Ellie... :-D

      • Maxianimal

        Ellie není 11ti letej smrad, ale 19ti letá dívka, která toho má dost za sebou. To je celkem zásadní rozdíl. 

        Já TLOU2 miluju, nechápej mě špatně, ale - a vím že to je asi dost kontroverzní názor - Abby je dle mě mnohem líp napsaná postava.

  • Jak jsem četl claptrap, tak se mi rozpálila klávesnice, ale pak jsem to dočetl do konce a souhlasím. Ale ve dvojce to byl prďácký parťák. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit