Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Zdravi, i to psychicke, je jenom jedno a i kdyz na to obvykle kazdy rad zapomina, nikdy neni na skodu si to vcas pripomenout a zvolnit. At uz se jedna primo o zdravi nebo jen o "obycejne" vyhoreni. Takze preju, at tato pauza pomuze k nabrani dalsiho elanu a treba pak zase opet na Games... ;)

  • S uplnym ultra strachem jsem otviral tady ty komenty jestli tu zas nebudou nejake kvalitni jedy... :-) Ale o to vic me potesila takova pohodicka. Takze Betce samozrejmne preju at poradne dobije baterky a hlavne at je jeji zdravi pevnejsi nez Gwynbleiddovi bicepsy :-) A zbytku bych chtel podekovat, je fajn vedet, ze lidi umi byt jeste v pohode.

    • alzbeta.trojanova

      Haha, měla jsem to podobně 😅 Ale všichni jsou strašně zlatý 🥹 Díky moc za milý slova ❤️

  • Díky a ať se daří!

  • Gulivera84

    Ale ne, to je fakt škoda, chapu, bude mi chybět ten Vaš smich, Vase osobnost a znalosti ze zakulisi....at se dari, at se najdete....

  • Krutý portály!

    Díky za všechno, Bětko, a přeji jen to nejlepší. Rád tě opět uvidím u Legend ze stolu a nějakém tom redakčním pokecu. 

  • ravux

    Good luck, Betko a doufam, ze budes mit z miminka radost :)

  • Stephano

    Díky za vše, Bětko. Osvěžila jsi svou pozitivní energií celou redakci. Já jsem hlavně rád, že se Ti podařilo dostat se z Tvého největšího boje v životě. Takže hodně zdraví, štěstí a co nejvíce volného času a nejméně starostí. Užij si pauzu. Doufám, že Tě alespoň občas uvidím u tvorby Movie Witches. :)

  • Slavik_Jenda

    Ať se daří a věřím, že ti změna jen prospěje.

  • triptich

    škoda, games prichádza o veľa.
    vďaka za ten čas a prácu, ktorú si tomuto projektu venovala, veľa zdaru v ďalšom živote, práci a nech zdravíčko vydrží.

  • mr.clayman

    Tak ahoj a dík za všechny ty ryby. 😀

    Ať se daří a hlavně zdraví ať drží, protože to je nejdůležitější. Jak zpívají v jedné své skladbě mí oblíbení Poets of the Fall, "if there's no end, there can be no beginning." 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit