Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels

    Co kecaj :D já za to dám 8 dolaru

    Payment Information



    Your next bill is for US$7.99 on April 25, 2023.


    • PatchmaN

      Taky jsem zkusil své štěstí a také jsem dostal slevu :) Za $7.99 je to velmi fajn výběr her.

  • ZOLLINO

    Na obranu autora, ja o tom Humbly Monthly asi nevedel a napr ten Aliens za 12usd je vcelku fajn si myslim... zas nejakou seppuku bych z toho clanku nepachal...

  • Veskoslav

    Jak autor došel k té cenovce těch her? Ono většina z nich už byla v solidních slevách, takže ano, pokud vezme současnou cenu na Steamu, jsou to hry v hodnotě X tisíců, ale ve skutečnosti nikoliv:)

  • ripper

    > Humble Bundle rozdává

    Nerozdává, prodává :)

    • Tak tak, prodává.

      Death Stranding rozdával EPIC.


    • jack

      Souhlas.

    • jack

       Nadpis je nechutný Click bait. Drtivá většina čtenářů si pod slovem rozdávat představí bezplatné darování. Prosím redakci o ban autorovi článku.

  • Tady někdo objevil Ameriku...to předplatné je od 2015, což je déle než většina současných redaktorů na Games. A administrativa navic? Jako že dám předplatné a pak si ho zapauzuji třemi kliknutimi?...A ještě psát s prominutím bláboly o tom, jak Vam hry zůstanou. No samozřejmě, že zůstanou, když jsou to klíče na Steam, popřípadě Origins (EA play)...

  • JohnyTheZik

    Trochu zvláštní titulek. Vždyť to je Humble Choice, tahle předplatitelská služba běží (dřív pod jménem Humble Monthly) už od roku 2015 :D

    Samozřejmě narozdíl od jinejch služeb vám tyhle hry zůstávají, ale to není žádnej háček (:

    • uher

      Tak co čekáš. Jsi na herním webu 😂

    • Veskoslav

      Celý ten článek je nějak zmatený...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit