Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Nechápu, proč zrovna tuhle hru dáváte na recenzi Jakubovi. Už u Everspace 2 ukázal, že to prostě není jeho šálek kávy a tady mi to přijde úplně stejné. 

    A upřímně už ze samotné recenze mi přijde, že to dostal za trest a raději by šel běhat ven nebo si přečetl nejnovější knížku. 

    A dost bych i ocenil, aby bylo řečeno na čem hra byla hrána (ideálně i sestava) a jak to vlastně celé běželo. Což byla vždycky naprostá slabina her od Bethesdy. Je fajn vědět, že bugů je pramálo a stabilita je fajn. Ale pokud člověk neví, jak to jede a hlavně na čem to jede, tak je to i krapet zbytečné pak dál číst. 

    P.S: Chápu, že autor chtěl ukázat, že zná latinu, ale krapet to nedává smysl ty nadpisy, aspoň co se týče následného děje.

    • Nevidím důvod proč by to nemohl recenzovat. Vašek také nadhodnotil BG3 dle jeho subjektivního názoru a celkem ho chápu, ta hra je opravdu dobrá i přes značné bugy a nedodělky, za mě to bylo 9/10. Proč by stejným měřítkem nemohl k recenzi přistupovat i Jakub?

      Ano, recenze má být objektivní, nikdo ale nemůže být 100% objektivní - nakonec je to vždy na tobě abys udělil známku dle subjektivního názoru.

      Navíc i ostatní recenzenti hodnotí Starfield přibližně 7/10, tato recenze tedy není žádnou anomálií.

    • ripper

      Aniž bych chtěl posuzovat Jakubův přístup, tak jeho známka určitě není mimo hlavní proud velkých herních webů - IGN 7, PCGamer 75, GameSpot 7. EuroGamer dostal klíč pozdě. Jasně, jsou i vysoká čísla, ale velké weby, co sleduju, jsou tyto.

      • Veskoslav

        Mě ale známka vůbec netrápí, pokud recenze jako taková má nějakou úroveň. Na tu si nikde nestěžuji, číslo prostě nic neřekne. Jenom ta recenze je prostě mizerná.

      • skaven

        kludne si tie stranky pozriet mohol, a podla toho ohodnotil


    • Hlavně se nerozbreč.

      • Veskoslav

        Chápu, že někomu, jehož jméno vzniklo, když kočka přešla přes klávesnici, je jedno, že recenze není kvalitní, ale možná by to prvně chtělo mít nějaké normální jméno. A rozbrečet si? A v hlavě v pořádku?:)

        • Tak hlavně, že tvoje přezdívka vznikla v mozkovém trustu, fňukno. 

          • Veskoslav

            Ano, vznikla. A chápu, že pro lidi jako ty se těžko chápe, že někomu se prostě něco nemusí líbit recenze a dá to najevo. Taky chápu, že když sníš zkaženou rybu v restauraci, tak nenapíšeš zpětnou kritiku, protože seš, no jméno kočky:)

            • Morraw

              Ale teď jsem si vzpomněl na ten vtip. “Já se jmenuji Květoslava, ptze mám rada květy a slávu. A jak se jmenuješ ty ? Pivom*d” 😀

            • No to si dovedu představit ten trust, ze kterýho vypadne název pro lacinou ruskou vodku:-D

      • Tak na to uz je pozde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit