Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    Doporučuji v rámci duševního zdraví pracovat s kruhy vlivu 🙂

    Ano, vnímání osoby skz činy (např. práci) je vzdálenější kruh než rodina/přátelé, blížší kruh.

    A tím je samozřejmě jiný i náš obraz člověka🙂


    A děkuji za tvou práci, tvé vypravěčské vyprávění hraní strategií bylo osvěžující.

  • Tedy moc díky za hrozný start dne. Pro mě byl games.cz především o Vaskovi, který ač slávista, se stal mým oblíbencem. Mám pocit, že máme rádi stejný typ her a bavily mě jeho postřehy a znalosti témat. Samozřejmě také jeho longplaye crusader kings 2 a 3... Proste jsem z toho nějak smutný (mrk mrk) a byl bych radši, kdyby odešel kdokoli jiný, kdyz uz to musí být. No nic, rozhodnutí samozřejmě chápu a doufám, že si Vaškuv osobitý smysl pro humor budu moct užít jinde, kdyz uz ne tady. Díky za všechno, byla to jízda... 

  • voythan

    Díky Vašku za dobrou a obětavou práci. Přeji ti, ať si srovnáš v hlavě, kam se teď nasměrovat a ať se ti na nové cestě daří!

  • pichpe

    Přeji hodně štěstí na další zastávce cesty života a ať to vyjde přesně tak jak do teď, tzn. ať se ti daří dělat přesně to co chceš dělat. Nic lepšího člověka potkat nemůže.

    Doufám aspoň v obcasné texty externího spolupracovníka z tvého pera, protože netradiční až hravá firma tvých textu je velmi osvěžující.

    Díky za vše!

    ps: Tu knížku o tetě Květě si rozhodně chci přečíst, už se těším!

  • Uf, tvrdá rána takhle po ránu :( 


    Nu což, ať se daří Vašku! 


    Jen nám ,prosím, prozraď na jakých sockach tě máme sledovat při tvé budoucí tvorbě? Tvůj smysl pro humor by mi chyběl.


    Přijdeš alespoň někdy na CK3 let's play s Alešem? 

  • Vašku, boha jeho, budeš mi chybet!!! Ja snad začnu kvuli tobe sledovat fotbal či šprtat historii, kluku jeden. 

  • Bublavak

    Hodně štěstí do další životní štace a ať se ti splní maximum! 👍👏😉

  • Inquisitor

    Ahoj a hodně štěstí:)

  • Francis

    games.cz je už dlhé roky deň čo deň mojim verným spoločníkom. Články, recenzie a hlavne podcasty zo záznamu na youtube - bez ktorých si už neviem predstaviť štvrtkové obedy na home office. Aj preto je Vaškov odchod pre mňa nesmierne hlboká rana, lebo nech to znie akokoľvek divne, stal sa za tie roky - či chcel, či nie - súčasťou môjho života. :D Takú sympatickú osobnosť už len tak nenahradíte. Želám ti všetko dobré v ďalšej kariére a v živote - a aj keď si možno profesne nakoniec vyhorel - hlavne nazanevri na hry! 

    p.s. stále sledujem Tam a Zase Zpátky, takže sa ma nezbavíš!

  • Diky za mraky recenzí a kvalitního psaní. Ta hereze s prsteny moci ti budiž odpuštěna a nechť se ti daří. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit