Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Vašku, Vašku, čo si nám to urobil ☹ 

    Sledujem Games už od čias "Starej gardy" a pamätám si keď prišlo toto "ucho". Vravel som si, že starú gardu nemôže nikto nahradiť. Postupom času sa ale Vašek vypracoval na môjho najobľúbenešieho člena.  Vďaka za longplaye Hitmana, CK2+CK3 sú legendárne. Vďaka za Fight Cluby a recenzie. Vašek mi svojim humorom pripomína samého seba. Vždy som ho bral ako niekoho s kým by som rád zašiel na pivo. Obzvlášť ako fanúšik Man Utd. 

    V tomto období riešim podobnú pracovnú krízu, takže to plne chápem.

    Všetko dobré v ďaľšom živote. Počujeme sa v Kontrapresingu a Tam a zase spátky.

    Mám chuť si ísť pustiť Marakéš 🙂

  • GL HF clovece.

  • ripper

    Vašku, díky za veškerou práci na Games, a přeji hodně štěstí a spokojenosti, kamkoliv se vydáš v budoucnu.

  • RugRat

    F


    Vždy záruka zábavného čtení, videa nebo zajímavých informací. Hitman sérii jsem miloval! Budeš mi na Gamesech chybět.

    Přeju hodně úspěchů, radosti a zapálení do další kapitoly života.


    GL; HF

  • GL v real otevřeném světě Vašku. CKIII s Alešem a tvůj ostrovtip mi budou chybět. Shodou okolností jsem v květnu po 8 letech taky dal výpověď v práci. Asi rozumím tvým pohnutkám jak si popisoval "zatuhnutí na místě". Ať se ti daří, cesta je cíl;)

  • omiklon

    Neznal jsem, ale RIP 

  • kucerad

    Velký dík za skvěle odvedenou práci. Tvé texty budou na games.cz chybět. Měli svou specifičnost, kterou jsem tu četl snad úplně nejraději. Ať se daří na další cestě 👌

  • Vašku ty ne! 😭 Ach jooo! Díky za všechno, jsi nejlepší. 

  • tomekbobek

    Tvoje texty mi tady budou strašlivě chybět, ale moc díky za těch několik let a hodně štěstí dál! :)

  • homeles8

    :(  Ale až vyjde někdy novej Hitman, tak s Adamem uděláte Rulette Long Play tak jako tak. Do dnes je to nejlepší obsah na celým joutubu. Prostě legendary. Až zase budu něky marodit, opět si pustím všechny díly :-) 

  • kulhy_parici_spici

    Pro mě to bylo dospívání v dospělosti, ale jinak naprosto rozumím tomu co píšeš a podepisuju to.

  • iSpirit

    To je tak, když si člověk uvědomí, že dělá práci, při které by nedostal ani hypotéku na 2+1...

  • Zypoman

    Kráčím s tebou vlastně celou novinářskou kariéru skrze více projektů. Den, kdy jsi mi napsal, jestli se nechci přidat do Games týmu, byl nezapomenutelnej. Díky ti za všechno!

    Určitě se vidíme a nekončíme! Díky ti moc kamaráde!

  • Vašku, tvoje psaní mi bude chybět. Budou mi chybět i tvoje longplaye s Alešem. Nebo, že by tak úplně neskončily? Tajně doufám a věřím.

    V každém případě vše nej v "novém životě", ať se ti podaří všechno na co sáhneš. Namaxuj "Endurance" a "Mental health".

  • Vašku hodně štěstí a úspěchů v nové fázi života. 

  • kulhy_parici_spici

    A't se daří, nosil jsi v sobě odkaz staré gardy. Díky.

  • Diky za všechnu tu práci v průběhu let na Games. Urazil jsi obrovský kus cesty od prvních článků a videí. Mám radost, že můžu dál sledovat tvoji tvorbu jako věrný fanoušek Tam a zase zpátky - na historický podcast s Bětkou se těším, to zní papírově jako skvěly projekt :-). Doufám, že najdeš, co hledáš!

  • Hidden

    Ackoliv je cela redakce bezesporu kvalitni, Vaskovy texty jsem cetl tak nejak nejradeji. Skoda, ale abych pouzil otrepanou frazi, zmena je zivot. Takze hodne uspechu kdekoliv, kam te (nikoliv vlastni) vetry zavanou!

    Namarie!

  • Nebudu lhát. Nikdy mi sympatický nepřišel a streamy s ním jsem ani nezapínal. Hlavně kvůli jeho české angličtině, kdy s Adamem nejsou schopni dát dohromady kloudnou větu bez použití jediného anglického výrazu.  I tak přeji v další pracovní štaci úspěch.

  • Thanquol

    haha on to byl asi takovej provokativní záměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit