Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Vašku, Vašku, čo si nám to urobil ☹ 

    Sledujem Games už od čias "Starej gardy" a pamätám si keď prišlo toto "ucho". Vravel som si, že starú gardu nemôže nikto nahradiť. Postupom času sa ale Vašek vypracoval na môjho najobľúbenešieho člena.  Vďaka za longplaye Hitmana, CK2+CK3 sú legendárne. Vďaka za Fight Cluby a recenzie. Vašek mi svojim humorom pripomína samého seba. Vždy som ho bral ako niekoho s kým by som rád zašiel na pivo. Obzvlášť ako fanúšik Man Utd. 

    V tomto období riešim podobnú pracovnú krízu, takže to plne chápem.

    Všetko dobré v ďaľšom živote. Počujeme sa v Kontrapresingu a Tam a zase spátky.

    Mám chuť si ísť pustiť Marakéš 🙂

  • GL HF clovece.

  • ripper

    Vašku, díky za veškerou práci na Games, a přeji hodně štěstí a spokojenosti, kamkoliv se vydáš v budoucnu.

  • RugRat

    F


    Vždy záruka zábavného čtení, videa nebo zajímavých informací. Hitman sérii jsem miloval! Budeš mi na Gamesech chybět.

    Přeju hodně úspěchů, radosti a zapálení do další kapitoly života.


    GL; HF

  • GL v real otevřeném světě Vašku. CKIII s Alešem a tvůj ostrovtip mi budou chybět. Shodou okolností jsem v květnu po 8 letech taky dal výpověď v práci. Asi rozumím tvým pohnutkám jak si popisoval "zatuhnutí na místě". Ať se ti daří, cesta je cíl;)

  • omiklon

    Neznal jsem, ale RIP 

  • kucerad

    Velký dík za skvěle odvedenou práci. Tvé texty budou na games.cz chybět. Měli svou specifičnost, kterou jsem tu četl snad úplně nejraději. Ať se daří na další cestě 👌

  • Vašku ty ne! 😭 Ach jooo! Díky za všechno, jsi nejlepší. 

  • tomekbobek

    Tvoje texty mi tady budou strašlivě chybět, ale moc díky za těch několik let a hodně štěstí dál! :)

  • homeles8

    :(  Ale až vyjde někdy novej Hitman, tak s Adamem uděláte Rulette Long Play tak jako tak. Do dnes je to nejlepší obsah na celým joutubu. Prostě legendary. Až zase budu něky marodit, opět si pustím všechny díly :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit